Румяна Илиева - инструктор по фитнес и хранене - тема 10

  • 73 910
  • 795
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 369
Силна беше , докато работеше сама ...сега се комерсиализира....изкарва за заплати на персонала...

# 391
  • Мнения: 61
На сайта ѝ в графа "Екип" се споменават само лекарката и компютърния админ. Това ме озадачи, защото, доколкото си спомням, беше обявила преди години, че търси екип от персонал, който да отговаря от нейно име на клиенти 🤔

# 392
  • Мнения: 6
Преди известно време и аз бях блокирана от групата, причина - изказване на реална критика. А прави ли ви впечатление напоследък, че се опитвала да не приема нито отрицателната, нито не знам си каква критика и да си гледа напред, без да й пука особено един вид какво й говорят КЛИЕНТИТЕ. Че като не й пука нито от положителна, нито от отрицателна критика, за кого работи въобще? Когато работиш с хора по такъв начин и им предоставяш някаква услуга (особено пък тренировки и режими) ти ТРЯБВА да работиш ЗА тях, а не на теб да ти е кеф и да не обръщаш внимание на обратната връзка на хората. Напълно се е загубила в алчността си и в не знам какво още.
А последно гледах и някакви сторита, че сме си гълтали сополите. Напълно изтрещя тая жена. Кому е нужно това?

Малко се пресолва манджата тук ми се струва. Аз ползвам режимите и тренировките й от години и си общувам по тоя повод и с нея и с екипа й. Като ви чета постовете тук все едно за друг човек става дума. Ако е решила да спре да ви слуша, не ви ли хрумва че може вие нещо да сте предобрили с "положителната и отрицателната критика". Ако е подобна на тая в постовете ви тук и аз бих ви отсвирила.
Правила за участие в група, има всяка група. Както и всички работят за пари.

Отношенията, дори и професионалните искат и малко баланс и умение човек да се вижда малко и отстрани.

Любопитно ми е как по точно комуникираш с нея?Както вчера споделих в поста ми лично и писах на месинжър ,получих отговор че съм блокирана за нарушаване на правата.О.к. ама единствената критика която съм писала е била под постове на клиенти как не са успели да тренират поради проблем с видеата .Аз също имам такъв проблем, нали затова е групата.Не съм си позволявала обиди, каквито имаше под постовете и със стайлинга лилав чорапогашник ,сиви обувки и пола.Редовен клиент съм ,писала съм страшни много позитивни постове и един прекрасен ден чао.Едни и същи обяснения ,почти всеки ден някои пише за подобен проблем.Най -неприятното е ,че си проваляш тренировките.Имам куп програми , включително и новата от днес.Тренирам с дупемания ,която я имам от самото начало и не е на тази прекрасна  платформа ,та не си късам нервите за сега.Ако това е отношението и към редовните клиенти ,за мен не  е  професионално.Огорчена съм.Така и написах в отговор.В момента подготвяла нещо много ново и различно успех и желая ,дано да има фенове да я боготворят.Разочарованието ми е наистина голямо ...........

# 393
  • Мнения: 61
Снимка след първата седмица на личния режим с резултат -400 гр 😂 (Но ми е второ завъртане на режима с почивка между завъртанията над половин година ☝️)
Както и да е, продължавам, но не тренирам по Руми. Затова пък се храня по нейни рецепти 👍🌺🍃

Последна редакция: нд, 16 фев 2020, 20:42 от AlbaModa

# 394
  • София
  • Мнения: 144
Преди известно време и аз бях блокирана от групата, причина - изказване на реална критика. А прави ли ви впечатление напоследък, че се опитвала да не приема нито отрицателната, нито не знам си каква критика и да си гледа напред, без да й пука особено един вид какво й говорят КЛИЕНТИТЕ. Че като не й пука нито от положителна, нито от отрицателна критика, за кого работи въобще? Когато работиш с хора по такъв начин и им предоставяш някаква услуга (особено пък тренировки и режими) ти ТРЯБВА да работиш ЗА тях, а не на теб да ти е кеф и да не обръщаш внимание на обратната връзка на хората. Напълно се е загубила в алчността си и в не знам какво още.
А последно гледах и някакви сторита, че сме си гълтали сополите. Напълно изтрещя тая жена. Кому е нужно това?

Малко се пресолва манджата тук ми се струва. Аз ползвам режимите и тренировките й от години и си общувам по тоя повод и с нея и с екипа й. Като ви чета постовете тук все едно за друг човек става дума. Ако е решила да спре да ви слуша, не ви ли хрумва че може вие нещо да сте предобрили с "положителната и отрицателната критика". Ако е подобна на тая в постовете ви тук и аз бих ви отсвирила.
Правила за участие в група, има всяка група. Както и всички работят за пари.

Отношенията, дори и професионалните искат и малко баланс и умение човек да се вижда малко и отстрани.

Любопитно ми е как по точно комуникираш с нея?Както вчера споделих в поста ми лично и писах на месинжър ,получих отговор че съм блокирана за нарушаване на правата.О.к. ама единствената критика която съм писала е била под постове на клиенти как не са успели да тренират поради проблем с видеата .Аз също имам такъв проблем, нали затова е групата.Не съм си позволявала обиди, каквито имаше под постовете и със стайлинга лилав чорапогашник ,сиви обувки и пола.Редовен клиент съм ,писала съм страшни много позитивни постове и един прекрасен ден чао.Едни и същи обяснения ,почти всеки ден някои пише за подобен проблем.Най -неприятното е ,че си проваляш тренировките.Имам куп програми , включително и новата от днес.Тренирам с дупемания ,която я имам от самото начало и не е на тази прекрасна  платформа ,та не си късам нервите за сега.Ако това е отношението и към редовните клиенти ,за мен не  е  професионално.Огорчена съм.Така и написах в отговор.В момента подготвяла нещо много ново и различно успех и желая ,дано да има фенове да я боготворят.Разочарованието ми е наистина голямо ...........

Пиша имейл в отговор на този с който ми даде първия ми личен режим и ми отговаря. Имах едни предплатени 60 минути за консултации от преди поне няколко години - мисля че от там влизам в някаква услуга. Не членувам в група във фб, щото не съм много по фб групите така че за това не мога да коментирам.

За момента не мога да изкажа недоволство от нещо конкретно - режимите са здравословни (което за мен е важно, защото съм с висок холестерол, ИР и ми е важно да не си вредя на здравето с разни диети), упражненията имат желания ефект, и цените й не са кой знае какво за бюджета ми. Имам други доста по-фрапиращи диетолози / фитнес гурута за които много сериозно мога да мрънкам, но не му е тук мястото.

От Руми съм доволна защото първо режимите са много добри - и ендокриноложката ми и интерниста, който ми прави кръвните изследвания бяха с две ръце ЗА такъв режим докато боря ИР и холестерол.
Второ, не съм гладна - напротив, голямо готвене пада и винаги остава храна, мога и вино да си пия чат пат, а на мен това ми е важно Simple Smile, тренировките са супер за условията в които на мен лично ми се налага да тренирам. Сега дали е комерсиална или не, не го изживявам. Към момента мога да си го позволя, плащам си и съм доволна. Аз самата също се издържам от услуги и когато си скъсвам гъза от работа и на мен ми е важно също да правя пари, така че смятам че мацката си заслужава парите.

В крайна сметка, свят голям - хора разни, всеки сам си преценява къде да си даде времето и парите Simple Smile

# 395
  • Мнения: 369
Когато сте й платили за нещо, трябва да имате достъп винаги и завинаги!

# 396
  • Мнения: 61
Когато сте й платили за нещо, трябва да имате достъп винаги и завинаги!
Съгласна съм и особено в случая на Руми, която продава видеата, а не гарантира качество. Има ли проблем с качеството, се оправдава, че трета партия била виновна, на която тя била платила солидна сума. Това е много непрофесионално. Като нейни клиенти, ние не се очаква да знаем тя на кого била заплатила, а просто едно обективно изказване, дотолкова, колкото тя носи отговорност къмто нас като клиенти и не на последно място -- израз на кулантност, наместо нетърпимост към критика.

# 397
  • Мнения: 833
Чета и не мога да повярвам, що за отношение... Сезирайте КЗП!

# 398
  • Мнения: 6
Привет, оказва се че темата се чете от екипът.Два дена след публикацията в темата Руми ми отговори на месинджъра и се разбрахме .Отново съм в групата.Доволна съм ,защото тренирам и се чувствам добре.Оказва се ,че благодарение на хейта на много хора ,които дори не са закупили нищо страдат и невинни.Реших ,че е хубаво да го споделя.Хубава вечер на всички.

# 399
  • Мнения: X
Привет, оказва се че темата се чете от екипът.

А поне призна ли си го, или мина с "клиентка ми сподели, че съм коментирана в бегемама".Smiling Imp

# 400
  • Мнения: 2 687
Привет, оказва се че темата се чете от екипът.Два дена след публикацията в темата Руми ми отговори на месинджъра и се разбрахме .Отново съм в групата.Доволна съм ,защото тренирам и се чувствам добре.Оказва се ,че благодарение на хейта на много хора ,които дори не са закупили нищо страдат и невинни.Реших ,че е хубаво да го споделя.Хубава вечер на всички.

супер, знаех си. може би дори ако ти беше настояла, че се бъркат и не реагират добре и т.н., щяхте да се разберете. наистина много хейт и злоба й се излива на главата, като знам аз като неутрален колко ми е неприятно да го скролвам тук из темата. спрете се вече, като не ви кефи, не знам защо само стоите и тролите тук. нищо полезно не виждам. ако е отговор на въпрос полезен на някой потребител и отговорът ви е отрицателен, просто го кажете самия отговор, а не придружен със злоба към "румяна".

# 401
  • Мнения: X
Може би, защото темата се казва "Румяна Илиева - инструктор по фитнес и хранене". Като следяща я от самото начало, с ръка на сърцето казвам, че първите теми са преизпълнени с позитивна енергия. Пак ли е било тролене, според теб? Виж кога и ЗАЩО започват негативните реакции към Румянка и екип. Хората се оплакват, споделят и коментират защо ТОЧНО. Всичко си е написано- черно на бяло.

# 402
  • Мнения: 38
Здравейтее. Исках да попитам дали има доволни от програмата на фитнес инструкторката Румяна Илиева или от фитнес у дома предизвикателствата. Ще бъда благодарна ако получа някакъв отговор.😊

# 403
  • Мнения: 61
Аз съм много доволна от изготвения личен режим и програмата "Лятно меню". Тя успя по много удачен начин да ми предложи идеи как да разпределя и сготвя храната в количества, които наистина са засищащи и водят до отслабване. Тренировките ѝ правих, но в момента ходя на фитнес или правя едни други много подобни -- но в крайна сметка тренирам на почти дневна база у дома.
В последствие купих "Зимно меню" и "Пъстро меню", но от тях не съм особено доволна -- рецептите са такива, които е изтрила от сайта си, съчетани с нови, които не харесвам (пача, варен октопод).
Не бих си купила нищо ново от нея, много се комерсиализира. Особено подходът да издава книга с изтритите рецепти от сайта, но снимани от професионални фотограф, намирам за отблъскващ. Чарът на рецептите ѝ беше, че изглеждаха достъпно и сготвени във вид, който може да се достигне вкъщи -- сега те ща са част от още една напудрена книга, каквито има много. Че безплатни рецепти изтри от сайта си, за да ги продава в книга, намирам също за несимпатично.

Последна редакция: ср, 26 фев 2020, 09:26 от AlbaModa

# 404
  • Мнения: 369
Привет, оказва се че темата се чете от екипът.Два дена след публикацията в темата Руми ми отговори на месинджъра и се разбрахме .Отново съм в групата.Доволна съм ,защото тренирам и се чувствам добре.Оказва се ,че благодарение на хейта на много хора ,които дори не са закупили нищо страдат и невинни.Реших ,че е хубаво да го споделя.Хубава вечер на всички.

 Вие от Екипа , който чете ли сте или така ви  устройва да е Хейт? Как се обяснява факта ,че преди да стане известна госпожицата Р.И. публикува безплатни Диети за отслабване на сайта си , а след това ги изтрива?
Наапример тази известна диета Мимоза?

Диета за отслабване МИМОЗА
Храненията ще бъдат
10.30-11 (закуска),
12.30-13.30 (обяд),
15.30-16.30 (след обедна закуска),
19-20 (вечеря).

Понеделник

Закуска – 1 филия хляб Бонус с 30 грама сирене (100 грама сирене разделено на 3 части, няма проблем ако се яде 20 или 50 грама, защото количеството е малко и не влияе особено).

Обяд – 200-250 грама филе от месо (пиле, телешко, патешко) със свежа салата (без сос за салата, само 1 лъжица олио и оцет).

След обедна закуска – 1 обезмаслено или ниско маслено кисело мляко, но не подсладено.

Вечеря – 200-250 грама риба на скара (или консерва риба тон ФИЛЕ В СОБСТВЕН СОС, а не парченца филе в собствен сос) и свежа салата. Рибата може да бъде пъстърва, хек, сьомга, ципура, скумрия, лаврак.

За пред телевизора – вземат се 2 големи краставици, белят се бавно, после се режат на дълги ленти, посоляват се и се ядат бавно. Идеята е да се занимаваш докато гледаш телевизия.

Вторник

Закуска – 5 лъжици суров ориз, вари се с вода, сол и подправки (според вкуса – черен пипер, червен пипер, чубрица, къри …). Приготвя се от предната вечер и трябва да си го носиш в офиса. Свареният ориз става много вкусен, ако се смеси със ситно нарязан домат. Може да се добави 1 лъжица зехтин или олио.

 

Обяд - 200-250 грама филе от месо (пиле, телешко, патешко) със свежа салата.

След обедна закуска – 1 ябълка.

Вечеря – 200-250 грама риба на скара със свежа салата.

За пред телевизора – 50 грама сурово тиквено семе не белено, идеята е да се занимаваш да го белиш.

Сряда

Закуска – 2 сварени яйца с 50 грама сирене.

Обяд – Месо на скара със салата.

Следобедна закуска – 1 банан или 1 ябълка или друг плод.

Вечеря – Риба на скара със салата.

За пред телевизора – 4 моркова.

 

Четвъртък

Закуска – 1 филия хляб Бонус с 50 грама кашкавал.

Обяд – Месо на скара със салата.

Следобедна закуска – 1 кисело мляко, обезмаслено.

Вечеря – Огромен печен картоф със 100 грама сирене. На заведение може да си поръчаш картофи соте, макар че те са много мазни и за компенсация направи 30 минути ходене.

 

За пред телевизора – краставици със сол.

Петък

Закуска – 1 чаша прясно мляко, ниско маслено (1.5% масленост).

Обяд – Месо на скара със салата .
Следобедна закуска – 50 грама сурови орехи .
Вечеря – Риба на скара със салата .
За пред телевизора – 1 чаша прясно мляко.

Събота

Закуска – фреш от 1 грейпфрут.

Обяд – Дюнер – голям 

Следобедна закуска – мляко с нес кафе или капучино (без сметана).

Вечеря – Пилешки дробчета или сърчица с чаша вино.


 

Неделя – ядеш каквото искаш
 

В този ден се яде 3 пъти каквото искаш. Има 2 условия, да не се прекалява с количеството и да има поне 3 часа между всяко ядене. Примерно меню със „забранени храни”:

 

Закуска – 1 принцеса

 

Обяд – Пица

 

Вечеря – Шоколадова торта

Общи условия

Активация на акаунт