Пазарът на недвижими имоти - какво се случва реално? - 29

  • 64 748
  • 749
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 2 319
Там е доста стратегическо място. Супер близо до центъра, а скоро и с метро.

# 631
  • Мнения: 9 902
Аз го разгледах в Гугъл - има голяма улица отпред, и нз. Иначе ако е навътре от пътя, видях по-нататък и градина/парк. Не мога да се съглася, че е широк център, ама да не диря кусури Simple Smile

# 632
  • Мнения: 2 319
Да кажем, че е на 100тина метра извън широкия център.

# 633
  • Мнения: 9 902
В квартал сухата река е, което си е в съседство с центъра, ама не е център.
Но аз не познавам региона. Направи ми впечатление ниската цена - 850 ли, колко почваше?

# 634
  • Мнения: X
Водичка излиза ли им в изкопа, типично за Сухата река?

# 635
  • Мнения: 9 153
румка, то че е близо до Дондуков - близо е, обаче пак си е на практика в Хаджи Димитър, да не говорим за това на какъв шумен булевард е - по-точно на пресечката на две шумни улици - Черковна и Вл. Вазов.

 Еми ако има кой да им се върже за "широкия център" - защо пък да не го пробутат за такъв?
Видях линка. Не е Хаджи Димитър изобщо. От другата страна е под Сухата река, дават го за този квартал, но аз мисля, че е Подуене там.... Но не мога много да се ориентирам къде е Мол Сердика. Трябва да е близо до сградата. Ако е там, където си мисля, е супер мястото. Черковна е наистина широк център. Даже мисля да ходя да огледам поне информативно. Стига да не е под моста в нищото , ама не ми изглежда така, вероятно е където върти 72 рейса и спира някъде там. 120 е по-встрани, има и трамвай , метрото няма да е близо толкова спирката. Не съм съвсем ориентирана , но мястото е супер за мен , стига да го построят и кога ще стане не пише. Не съм видяла там строеж , но не съм минавала отдавна , ама и не съм видяла свободно място да има. Там е доста застроено , но...наистина мястото  е добро (поне за мен) Благодаря , ще ходя тези дни и ако видя нещо и разбера ще пиша.

Последна редакция: чт, 11 окт 2018, 09:32 от fanfanito

# 636
  • Мнения: 9 867
Фанфанито, ако ходиш на този строеж, разходи се и в една малка част, която е ориентировъчно около ул. Ильо войвода, от ъгъла с Владимир Вазов и улички с имена като Панайот Хитов, Скайлер и др. (не знам как да пусна линк в Гугъл мапс с този район).
Там съм ходила преди време и има стари панелки в добро състояние, но и нови тухлени кооперации, защото в тази част все още има доста къщи. Бях там през лятото и беше чудно - спокойно, дървета по улиците, къщи (малки и старички) с дворове, има нещо като малко паркче, а спирките на ГТ са тролей и рейсове - 79 и 78 (мисля) и са на един хвърлей място. Спирката на метрото ще бъде на 5-10 мин. пеша. На практика това място е първата спирка на тролея след моста Чавдар и се пада зад ж.п.-то и складовете, които са по Данаил Николаев.  И районът не е на малцинствата.

# 637
  • Мнения: 1 718
Строежът се намира след моста на Черковна в посока Владимир Вазов и се пада между моста и булевард Владимир Вазов. До една църквичка и до едни цигански къщи там. Много близо до жп линията, но отвъд нея, т.е. не е център със сигурност.

# 638
  • Мнения: 9 153
По линка от Румка даден и там от сайта им, не мога да видя Мол Сердика
според мен , ако е там преди него , дето върти 72 или спирката на 120 някъде е добро място. Но не се пада под моста изобщо, нито къщички съм видяла (( Ама пък се води Черковна ...не ми е непознат района , но съвсем не се ориентирам нещо.Иначе гледам и басейн дори ще правят по план. Обаче , ако е под моста там дето пишете, не ми харесва. Църква май съм виждала, но нямам спомен, за мен 72 рейса е ориентир и 120 . Билла я виждам на картата, знам къде е , там е и метрото станцията, ама...много странно. Не пише и кога ще е готова сградата, пък ние с този късмет имаме лош опит отпреди, та.. иначе е хубаво новичко, ама когато да е пред акт 16 поне. А те сега май ще почват или поне така разбирам.

# 639
  • Мнения: 2 319
След моста, в дясно.

# 640
  • Мнения: 1 718
По линка от Румка даден и там от сайта им, не мога да видя Мол Сердика
според мен , ако е там преди него , дето върти 72 или спирката на 120 някъде е добро място. Но не се пада под моста изобщо, нито къщички съм видяла (( Ама пък се води Черковна ...не ми е непознат района , но съвсем не се ориентирам нещо.Иначе гледам и басейн дори ще правят по план. Обаче , ако е под моста там дето пишете, не ми харесва. Църква май съм виждала, но нямам спомен, за мен 72 рейса е ориентир и 120 . Билла я виждам на картата, знам къде е , там е и метрото станцията, ама...много странно. Не пише и кога ще е готова сградата, пък ние с този късмет имаме лош опит отпреди, та.. иначе е хубаво новичко, ама когато да е пред акт 16 поне. А те сега май ще почват или поне така разбирам.
Понеже не съм много сигурен маршрутът на 72 какво общо има, направо прилагам снимков материал. с червено е заградено къде е строежът на Черковна. С черно е отбелязана самата ул. Черковна. Синята и зелената линия са маршрут на автобус 72.

# 641
  • Мнения: 9 153
Бях писала друго, ама като видях картата .... благодаря
нещо не е там , където аз си мисля , ами си е към моста съвсем и на ж.п. линията т.е. е в дупката така му викам аз(( Там не ми харесва ((( ако е там де, но така показано ...

# 642
  • Мнения: 4 577
Мол Сердика е доста далече.  Това е под Мадрид към Вл. Вазов. На мен изобщо не ми харесва района. Едната сграда е само с маломерни двустайни.

# 643
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Tочно до ОМВ-то аз строеж не съм виждала, има нов такъв до градинката с църквата, покрай Черковна. Мястото е добро Peace, на 2 минути от спирката на бъдещото метро.
До Сердиката стигам пеша за 10 минути, до Заимов - 10-15 минути през моста на Черковна.

# 644
  • Мнения: 1 718
За първи път чувам за добро място за живеене до жп линиите, които минават през града. Но всеки си има право на мнение.

Общи условия

Активация на акаунт