Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 50

  • 73 044
  • 764
  •   1
Отговори
# 705
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Покупките от вчера от Лили.


На крема на Микса за несъвершенства възлагам големи надежди. Много лек, много притен върху лицето и с идеалната за мен текстура и описание. Мириса ми допада. Трябва да се нанася малко по лицето. Засега много ми харесва, ще видим по-нататък. Моята кожа не поняся много кремове. Този е точно като за мен.
Душ геловете на Фа бяха на промоция. Имам два от серията Magic oils. Хубави са. Ухаят свежо и приятно.
Тази глупост на Victoria за къдрици е ужасна, лепнеща и прави всичко на клечки... Че даже и не беше особено евтина.

# 706
  • Мнения: 2 068

Купих го днес и съм мн любопитна. Не съм използвла шампоан без сапуни

Преди години използвах интимният им гел. Беше доста добър. Чакам отзиви за шампоана, дано да е добър.

# 707
  • Мнения: 5 101
Покупките от вчера от Лили.


На крема на Микса за несъвершенства възлагам големи надежди. Много лек, много притен върху лицето и с идеалната за мен текстура и описание. Мириса ми допада. Трябва да се нанася малко по лицето. Засега много ми харесва, ще видим по-нататък. Моята кожа не поняся много кремове. Този е точно като за мен.
Душ геловете на Фа бяха на промоция. Имам два от серията Magic oils. Хубави са. Ухаят свежо и приятно.
Тази глупост на Victoria за къдрици е ужасна, лепнеща и прави всичко на клечки... Че даже и не беше особено евтина.

Аз съм ползвава или по-скоро пробвала флуида им за изправяне на косата, подлъгах се по хубавата миризма. Оказа се голям боклук, кристалите им и те са пълна пародия.

# 708
  • Мнения: 479
Здравейте! Закупих си на Ревюел пилинг с AHA киселини и се сетих, че в тази тема преди 2-3 месеца бяхме обсъждали, че след такъв пилинг дори в домашни условия е хубаво да се избягва слънцето. И се чудя дали да се избягва от сорта на 2-3 седмици или просто 1-2 дена след него? Също така, ако има хора, който са го ползвали може да споделят мнение. Simple Smile

# 709
  • Мнения: 1 349
Аз пък от флуида за изправяне на Виктория съм много доволна. Косата ми е доста чуплива и не много податлива на прически. Нанасям го на влажна коса и суша със сешоар. Косата става бухнала, защото е гъста, но е и много по права. След това се изправя много лесно и бързо с пресата и издържа до другото къпане без нежелани чупки.

# 710
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 176
Аз с едно питане - от бюджетните заздравители за нокти все още ли Евелин 8 в 1 е най-доброто на пазара?
Видях, че имат голяма гама заздравяващи продукти за нокти.

# 711
  • Мнения: 441
Аз с едно питане - от бюджетните заздравители за нокти все още ли Евелин 8 в 1 е най-доброто на пазара?
Видях, че имат голяма гама заздравяващи продукти за нокти.
Сестра ми, след като си свали гел лака, ползваше на Евелин 8 в 1 и беше много доволна. Каза, че за един-два месеца ноктите й станали твърди и плочата й се е заздравила. Даже ме караше и аз да спра с гел лака  за почивка Grinning Аз никога не съм ползвала, но ако махна гел лака, ще си взема и аз този.

# 712
  • Мнения: 18 562
Ами аз съм доволна от флуида и от кристалите. Различни сме. Както кадах при не става азобщо на клечки.
От Евели 8 в 1 съм много доволна. Никога не съм имала хуцави издлави нокти. Само с него пускам прилична дължина. За мен няма по-дабър заздравител.  И олиото е страхотно. Ползвач рядко заради формалдехида.

# 713
  • Мнения: 2 588
Аз ще похваля мицеларната вода на Биотен с активен въглен,другия път ще си купя на Нивея от детокс серията.Чудех се между двете.Това е втория продукт на Биотен за лице,който харесвам(почти приключвам околоочния с хиалурон).

# 714
  • Мнения: 2 621
И аз действам по описания от Симона начин. Къдрава съм като пудел. Къдрава коса се реши само мокра в банята. Не се замърсява безкрайно от 3-4 дни без миене.

Все ми се струва, че естествено къдравата коса няма нужда от такова интензивно мачкане, за да е къдрава. И моята при мачкане със стилизанти е къдрава и абсурд тази химия да я държа 3-4 дни върху косата, без да я измия.
Вероятно зависи и от косата. Моята я мачкам 2-3 минути, оставям я да поизсъхне, после довършвам с дифузера, ако не ме мързи. И да го пропусна, косата си поема формата. Следващите два-три дни не слагам допълнително стилизанти, само мокря и мачкам сутрин, а косата нито си я усещам мръсна, нито изглежда така.

# 715
  • Мнения: 1 148
Мнение?

# 716
  • Враца
  • Мнения: 458
Да похваля тези дозички за коса
Скрит текст:
Правят ми уникална косата, мека, гладка, с блясък, идеално оформени къдрици. Рядко нещо ми допада за косата, но от това съм впечатлена, малко трудно се разнася навсякъде, че е доста течно. Купих го от магазин за паралелен внос за 4.50лв.-6 дозички.

# 717
  • Мнения: 6 558
Скрит текст:
Покупките от вчера от Лили.


На крема на Микса за несъвершенства възлагам големи надежди. Много лек, много притен върху лицето и с идеалната за мен текстура и описание. Мириса ми допада. Трябва да се нанася малко по лицето. Засега много ми харесва, ще видим по-нататък. Моята кожа не поняся много кремове. Този е точно като за мен.
Душ геловете на Фа бяха на промоция. Имам два от серията Magic oils. Хубави са. Ухаят свежо и приятно.

Мис Бингли, усещаш ли хидратацията? По принцип с проблемна кожа ли си?
Предполагам, че не запушва порите...или поне не би следвало. И аз отдавна му се чудя, че е бюджетен...

# 718
  • Мнения: 545
Доволни ли сте от мицеларния гел на Гарниер? Досега не съм ползвала такъв гел. Смятам да си взема, но да ви питам първо.Simple Smile Идеята ми е да си измивам с него лицето след като съм минала с мицеларна вода.
Аз го имам и ползвам от време на време. Кожата ми е смесен тип и леко я пресушава, но е една идея по-добър от розовия на Mixa за чувствителна кожа -той доста изсушаеа кожата.

# 719
  • Мнения: 18 562
Скрит текст:
Покупките от вчера от Лили.


На крема на Микса за несъвершенства възлагам големи надежди. Много лек, много притен върху лицето и с идеалната за мен текстура и описание. Мириса ми допада. Трябва да се нанася малко по лицето. Засега много ми харесва, ще видим по-нататък. Моята кожа не поняся много кремове. Този е точно като за мен.
Душ геловете на Фа бяха на промоция. Имам два от серията Magic oils. Хубави са. Ухаят свежо и приятно.

Мис Бингли, усещаш ли хидратацията? По принцип с проблемна кожа ли си?
Предполагам, че не запушва порите...или поне не би следвало. И аз отдавна му се чудя, че е бюджетен...

Да с проблемна кожа съм. Усещам хидратацията, кожата става гладка и мека. Нанасям сутрин и вечер по много малко от крема. За мен е идеален, че е лек и немазен. Пише именно, че не ги запушва, некомедогенен, което това значи напрактика, направен за проблемна кожа, всичко е описано на опаковката.
Друг такъв, който съм ползвала и е чудесен и също много лек е на Ла Рош, около 23 лв е той. Сравнявам ги защото като консистенция са много сходни. Ще видим като действие как е. И аз му се чудих известно време. Реших да му дам шанс.

Общи условия

Активация на акаунт