Столче В колата - за и против

  • 9 368
  • 150
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 370
Разбира се, че столчето е задължително! Ивайла от скоро вече е с това, което е до 36 кг и 150см височина.
Аз също го пробвах  Mr. Green (52кг - 166см) - доста е удобно Peace
Само да подкрепя, че и ние ползваме същата марка, а на първо четене столчето изглежда сякаш е стол в самолет Heart Eyes
Нашето само че е ПРИОРИ-експи.

# 31
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Да разбира се, няма нужда от коментар!

# 32
  • Мнения: 14 654
столчето на цецо беше като това,което е определено като"Приспособяеми столчета (бебе/дете)" както прочетох те са си за деца до 3 години . но няма да купя още едно по-голямо столче(като това,което прилича на самолетна седалка) за вече порасналото дете . всъщност не съм виждала такова досега

# 33
# 34
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Разбира се, че За. Лошото е, че има доста хора, които нямат възможност да си закупят такива...

# 35
  • Мнения: 1 866
Разбира се, че За. Лошото е, че има доста хора, които нямат възможност да си закупят такива...
Щом имат пари за кола и бензин, ще намерят пари и за столче. Има и втора употреба, както и по-евтини марки. Все пак става въпрос за живота на детето, а от това по-скъпо няма.

# 36
  • Мнения: 2 818
За!
Обаче досега не се е возила в столче Confused просто защото нямаме кола, а когато се возим в нечия обикновено няма място, затова седи в някого отзад.

# 37
  • Мнения: 9 990
столчето на цецо беше като това,което е определено като"Приспособяеми столчета (бебе/дете)" както прочетох те са си за деца до 3 години . но няма да купя още едно по-голямо столче(като това,което прилича на самолетна седалка) за вече порасналото дете . всъщност не съм виждала такова досега

Ами като не искаш самолетна седалка-ето ти вариант-достъпен и удобен:

http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=40_42_126&products_id=1707

# 38
  • Мнения: 146
Необходимост си е, а и в другите страни е задължително използването. така както коланите тук. А ние си нямаме собствена кола и затова си купих количка с обръщащ се кош като пътуваме да ни е удобно.

# 39
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
И азс ъм за столче, особено когато шофирам сама е много удобно. Ужасява ме гледката на подскачащо между седалките дете. А ако се наложи да се набият спирачки внезапно, къде отива то?
Дори и да е обсъждана темата, може пак да я почоплим, дано още родители разберат предимствата на столчето!

# 40
# 41
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
за  Peace

# 42
  • Мнения: 1 283
Какво значи "за" или "против"? newsm78 Едва ли ще има "против"! Rolling Eyes

По-скоро трябва да се запитаме,кога Бг Правителството,ще измисли нормални закони? Thinking

На всякъде по света е ЗАБРАНЕНО детето да пътува без детско столче,защото дори и да няма катастрофа при едно сериозно набиване на спирачки изправеното отзад между двете седалки дете може да излети и да се забие в предното стъкло! ooooh!

Аз съм "за" приемането на Закон за сигурността на Децата по пътищата! Peace



# 43
  • Мнения: 826
Какво значи "за" или "против"? newsm78 Едва ли ще има "против"! Rolling Eyes

По-скоро трябва да се запитаме,кога Бг Правителството,ще измисли нормални закони? Thinking

На всякъде по света е ЗАБРАНЕНО детето да пътува без детско столче,защото дори и да няма катастрофа при едно сериозно набиване на спирачки изправеното отзад между двете седалки дете може да излети и да се забие в предното стъкло! ooooh!

Аз съм "за" приемането на Закон за сигурността на Децата по пътищата! Peace





Подкрепям!  202uu

# 44
  • Мнения: 4 629
Мислех си, че е абсурдно някой да е против, но ето, че има и такъв отговор в анкетата  Confused

Общи условия

Активация на акаунт