Слънцезащита 2018/2019 - III

  • 63 398
  • 756
  •   1
Отговори
# 555
  • София
  • Мнения: 9 474
Да и моя приятелка си купува този крем за ръце на Нойтрогена (аз си го чета на немски Laughing) и е доволна. Трябва и аз да започна. Ръцете първо се петносват и издават възрастта, все пак. Sunglasses

# 556
  • Бостън
  • Мнения: 13 493
Аз мажа някой лосион за тяло от тези, които не са водоустойчиви и имат добър аромат, но само горната част на ръцете, не дланите.

# 557
  • Мнения: 3 743
Благодаря за препоръките, минах през Лили и взех това:



Звучи обещаващо и сравнително бързо попива - вече го вкарах в действие. Странно защо обаче не е стандарт за кремовете за ръце да са със Spf, наистина петната се появяват тъкмо там и на деколтето първо. Това беше единственият крем с фактор. И от по-високият клас не съм виждала. 🤔

# 558
  • София
  • Мнения: 3 854
Този е различен, явно има няколко вида на пазара. В ДМ също има на Neutrogena, но сега не зная от кой вид е точно, а моя е от Ремедиум и е с SPF 25.

Последна редакция: вт, 23 апр 2019, 23:30 от veka

# 559
  • Мнения: 3 743
Veka знам, че е различен, но аз това намерих просто. 😊

# 560
  • София
  • Мнения: 3 854
Veka знам, че е различен, но аз това намерих просто. 😊

Да, просто аз не съм виждала такъв.
Има със сигурност в аптеките и на Биотрейд крем за ръце с фактор, но не съм го пробвала и нямам мнение. Ако някой го е ползвал, може да сподели.

# 561
  • Мнения: 8 759
Дейлонг вече не се ли предлагат на пазара?
Искам с физични филтри, но да бъде подходящ за мазна кожа.
Преди време бях ползвала някакъв гел на Дейлонг и бях много доволна.

# 562
  • Мнения: 121
Новата ми находка за слънцезащитно масло е Hawaiian dry oil sunscreen coconut oil spf 15 на Alba botanicа.Води се органично , има много приятна констистенция и лек аромат , цената също е добра . Вече за втори път си го порачвам от i-herb .

# 563
  • София
  • Мнения: 9 474
Дейлонг вече не се ли предлагат на пазара?
Искам с физични филтри, но да бъде подходящ за мазна кожа.
Преди време бях ползвала някакъв гел на Дейлонг и бях много доволна.

И аз, ама ги няма вече за жалост! Спряха им вноса за жалост!  TiredАко някой ги види, да свирка!

# 564
  • Мнения: leet
Аз купих преди известно време daylong от тук  https://www.cocooncenter.co.uk/brands/daylong.html, имат международна доставка, но предполагам с превозвач до Бьлгария ще е доста по евтино. Донесоха ми последно от Бьлгария преди зимата, не знаех, че не ги внасят вече

# 565
  • Мнения: 8 759
Намерих го тук, аз често правя поръчки от тази аптека, как не съм  обърнала внимание че го има
https://www.easyparapharmacie.co.uk/catalogsearch/result/index/?q=DAylong

# 566
  • София
  • Мнения: 9 474
Аз знам, че мога да си ги взема от чужбина. Ако някой тук по аптеките случайно го види пак зареден да свирка. Peace

# 567
  • Мнения: X
Детето като ми беше по-малко го мажех с крема на Calypso once a day, четох доста отзиви за точно този крем, нанася се един път на ден. Наистина звучи страхотна, забелязах, че не й потъмняваше кожата, аз дъща взех да то ползвам тогава с риск да си направя петна, защото имам склонносн, на наистана не избипа петна от слънцето.
След това минахме на корейската защита и не съм се връщала на този, но го имам като вариант.

# 568
  • Мнения: 3 023
Дайлонг ги има в нотино. Поръчах си тонираната защита 50+ та да видим  Sunglasses

# 569
  • гр.Видин
  • Мнения: 291
Дейлонг вече не се ли предлагат на пазара?
Искам с физични филтри, но да бъде подходящ за мазна кожа.
Преди време бях ползвала някакъв гел на Дейлонг и бях много доволна.

Не ги гугълнах всички. Но не мисля, че са с физични филтри. Ти кой точно си ползвала?

Общи условия

Активация на акаунт