Слънцезащита 2018/2019 - III

  • 63 622
  • 756
  •   1
Отговори
# 90
  • Бостън
  • Мнения: 13 689
Има оставени 273 ревюта и е отговоренo на 34 въпроса за продукта.

"Yes, it will turn your face a bit white. That said, it is fantastic as a primer before my makeup, and after I put on makeup, I am no longer oddly white."

https://translate.google.com/#view=home&op=translate&sl= … r%20oddly%20white

"Especially surprising was that it could blend into your skin tone pretty quickly and did not leave much of a whitish tone on your skin. Also did not leave any oily residue. Was also highly effective."

# 91
  • Мнения: 2 447

Стикове , всякакви .С цвят примерно за мен незаменим  и удобен,  защото е с четка.Почиствам лицето с кърпичка ,  намазвам със стика и после доoправям с четката.Отнема не повече от 2 -3 минути.


Много моля за линк и напътствия, ако имаш достъп офлайн, кой цвят е с лек розовеещ нюанс. Мразя оранжевеещи нюанси, стоят нелепо на лицето ми.

# 92
  • Мнения: 1 340
Agent provocateur, благодаря, прочетох ревютата в Амазон. Не се сетих да погледна за мнения онлайн, но не мисля че има нужда да се оправдавам

# 93
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222

Стикове , всякакви .С цвят примерно за мен незаменим  и удобен,  защото е с четка.Почиствам лицето с кърпичка ,  намазвам със стика и после доoправям с четката.Отнема не повече от 2 -3 минути.


Много моля за линк и напътствия, ако имаш достъп офлайн, кой цвят е с лек розовеещ нюанс. Мразя оранжевеещи нюанси, стоят нелепо на лицето ми.
Този стик е само в един цвят.
Не е розовеещ, нито оранжевеещ.
Не е силно пигментиран .Слагам съвсем леко, защото търся естестввн ефект.
Тоеа е новата опаковака .Тя е от миналата година, преди това беше без четка.
Сайта на марката.

https://www.isdin.com/producto/foto-ultra-isdin/stick-brush-spf-50
На  снимка  в сайта е прекалено розовеещ.
Предната е по реална(поне ма моя телефон)
Купувам го от  кварталната аптека.
стика


От няколко години ползвам флуидите им с най висока защита(за след процедури, като пилинг прумерно ) и съм много доволна.
Стика може да се използва и за зоната около очите, ако нямате в момента  крем за контура със защита.
Компактен за по тъмни кожи

Имат и тонирани защити и BB с 50+.






Последна редакция: пн, 14 яну 2019, 20:36 от sl

# 94
  • Мнения: X
Сега съм с Авен 30фактор, но четейки мненията, май и вкъщи на спуснати щори ще слагам вече.
И един корейски съм ползвала засега -MISSHA- идеален за основа за грим. Мисля още корейски да прегледам.

# 95
  • София
  • Мнения: 708
Здравейте, момичета. Някой ползвал ли е за лице слънцезащитни продукти на Nuxe или Lancaster?

# 96
  • Мнения: 36 133
нукс лютят на очите

# 97
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Аз съм ползвала Lancaster,за мен са много добри.

# 98
  • Мнения: X
а какъв фактор си слагате през деня, когато сте вкъщи

# 99
  • София
  • Мнения: 4 353
monono, сега имам само един 50+

Ние сме с южно изложение само.

# 100
  • Мнения: 18 542
а какъв фактор си слагате през деня, когато сте вкъщи
Аз слагам 50, защото такива кремове имам. Мажа веднъж сутрин само, не подновявам.

# 101
  • Бостън
  • Мнения: 13 689
а какъв фактор си слагате през деня, когато сте вкъщи
ББ крем с фактор 30 (имам 2) или ББ с фактор 15, но под него или над него друг продукт с фактор.

# 102
  • Мнения: 1 095
а какъв фактор си слагате през деня, когато сте вкъщи

Нищо не нося вкъщи, следя ув индекс и ползвам фактор според него.

ББ с фактор 15, но под него или над него друг продукт с фактор.

Факторът на 2 продукта не се събира а е валиден най-високият при условие, че е нанесен в необходимо количество Simple Smile

# 103
  • Бостън
  • Мнения: 13 689
... аз не твърдя, че се събира Simple Smile

# 104
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 772
Бихте ли ми препоръчали добър слънцезащитен оцветен крем с висок фактор. С него искам да си спестя слагането на фондьотен. В момента съм с крема на Алтея, но е доста парфюмиран, иначе добре стои на кожата, сравнително покривен е. Лятото ползвах оцветен Аквафлуид на Биодерма, но не е толкова покривен.

Общи условия

Активация на акаунт