Кралски работи и клюки - 17

  • 63 824
  • 752
  •   1
Отговори
# 300
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Харесвам интересни украшения за глава, обаче тази синя диадемка ми прилича на накит на Фрида Кало или на танцьорка от фолклорен ансамбъл. Иначе съм почитател на малките, елегантни шапчета, не на летящи чинии или нахлупени супници.

# 301
  • Мнения: 6 879
Аз съм романтика и ми харесват. Тази не много, понеже не ми харесва съвсем самия цвят, но тази от кръщенето ми допадна много. Смятам, че на Кейт много и отиват точно онзи тип нюанси.
Шапки също много харесвам, но не които са съвсем кръгли и като чинии, а по-изписаните. На Кейт повечето шапки от излизания на балкона ми харесват.
А Уилям според мен въобще не може да си представи какво е да си просто Джон. Роден е принц, а ако е писано ще умре крал. Не мога да ги жаля. Тяхната работа е увенчана с липса на много грижи, които обикновените работещи хора имат, всичко за тях е най-доброто. Не мисля, че дълголетието им е случайно, а плод именно на липсата на предизвикателства, които за нас са правило. Виждаме техни снимки от официални събия и ангажименти, но интимният и семеен живот изглежда не твърде обезпокояван като за известни личности.
В общи линии не бих си пожелала да съм дофина Мария Антоанета или кралица Катерина Аргонска и да трябва да се страхувам ще родя ли синове, ще си намерили мъжа ми любовница от дамите ми, да не ме обвинят във вещерство, разсипничество или нещо от сорта. Но да си херцогиня Кейт или Мегън, да съчетаваш шапка с рокля на събития и да махаш на възторжената публика, ми изглежда като поносима, а даже и добра професия.

# 302
  • Мнения: X
Този модел дреха, не знам точно каква се води, между рокля и палто - хич не ми харесва. Rolling Eyes Омръзна ми да гледам Кейт с такива рокли, много я състаряват. Камила изглежда добре в подобен модел, но не и Кейт.

# 303
  • Down south
  • Мнения: 7 685
Няма ли други романтици като мен, които да харесват "онези неща" на главата на Кейт?  BlushНа мен много ми допадат, защото са нещо различно от шапките тип "летящи чинии", които намирам за нелепи. А тази диадеми са просто прекрасни и са добро допълнение към тоалета.
Има, аз също много ги харесвам  Heart
Хем играе ролята на шапка, хем не е съвсем.
Красив аксесоар и не разваля напълно направената коса, както често става с шапките.

# 304
  • Бургас
  • Мнения: 7 318
Харесва ми тоалета на Кейт. Пак добре че не е някакъв скучен цвят. Не е толкова стара, та да се облича в бежово, мнооооого светло жълто или синьо.
Може и да сложи някакви по-разчупени бижута

# 305
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Няма мн снимки от тази сватба, само тези две, а иначе са били и с Джордж и Шафлът. Уилям заминава за Африка сам, а Кейт остава заради нейните задължения...

Гледах Чарли на някакво събитие също, военно...

За роклята (сакото) от сватбата на Кейт - има поне още няколко същия модел, различен цвят...

# 306
  • Мнения: 6 710
Мегън по Нова, за пръв път я гледам във филм, харесва ми.

# 307
  • Мнения: 10 414
 Gift Heart   12 октомври наближава и пак ще гледаме кралска сватба..





принцеса Евгения, внучка на Елизабет II , дъщеря на  принц Андрю
 и нейният избраник -
 бизнесменът Джак Бруксбанк.




освен с брилянти, пръстенът е украсен със сапфир с розов цвят /падпараджа/
което е много рядко в природата.. 






# 308
  • Мнения: 8 810
Много ми харесва майката на Меган.Както на сватбата така и сега е много добре облечена и изглежда много мила.Излъчва някакво спокойствие и топлота.

За облеклото на жената няма да взимам отношение, но иначе съм съгласна, че има излъчване на мил и фин човек. Изобщо семейството на новата херцогиня ми харесва много повече от нея самата.
За мен там са разделени на два лагера, ако мога така да се изразя. От едната страна е майката, от другата бащата и останалата част от семейството - сестра и брат.
Майката няма досега нито една издънка, много внимателно се държи. Харесвам обаче и другия лагер, дори повече, точно заради поведението им. Очевидно кралското семейство искаше да представи новото попълнение като горкото чернокожо момиченце, дето не е имало истинско семейството, и да генерират чувство на симпатия и жал за нея у всеки поданик или поклонник на кралската фамилия с една обща черта - наличие само на една мозъчна гънка. Затова игнорираха семейството и взеха да мятат лъжи на килограм. Но хората не се оставиха да бъдат окаляни и веднага надигнаха глас. Оказа се, че горкото малко момиченце е било изпратено в скъпи училища с парите на татенцето, за да му се осигури добър старт в живота. Нещо, което сега херцогинята охотно се опитва да забрави. Браво на това по-обикновено от най-обикновените семейства за куража и решимостта да казват истината такава, каквато е Peace
Виждам сега по снимките, че правилно съм се ориентирала. Ролята на херцогиня Меган ще е да бъде нещо като връзка на кралския двор с бъдещото мнозинство англичани- възмургави, увити от глава до пети, достойно бъдеще на нацията. Местните да му мислят, очертават се все по-ясно като бъдещо малцинство и това ясно се разбира на всички нива.

Летисия за пореден път се изявява като най-стилната европейска представителка на кралските семейства. Този гащеризон е уникално красив и на нея й отива много. Но е прекалено изискан дори за официален вечерен повод и не мисля, че масово би се купувал. Това не намалява стойността му обаче. Много са елегантни и двете кралски особи на Испания. Интересно ми е принцесите как ще се носят когато станат пълнолетни и придобият право сами да избират облеклото си.
Кейт в момента мисля, че е на същите години, на които беше Даяна когато загина. Като я сравнявам с нея, ми...Кейтито изглежда съвсем демоде и с доста по-старческо излъчване, нищо, че Даяна живееше при едни условия, които днес изглеждат ретро отвсякъде. Колкото по-рано се омъжи една жена, толкова по-рано се състарява, това си е като аксиома. Не знам ако Кейт се беше омъжила на 21 как щеше да изглежда днес. Rolling Eyes Но пък подхожда на Уили, докато Даяна и Чарлс бяха доста несъвместими дори визуално.
ШвеЦите са ми смешни като нация. В това число и цялата им кралска фамилия. Laughing

ПП Едната от "доведените сестри на Пепеляшка" Laughing изглежда изненадващо добре. Браво на фотографа! Wink

# 309
  • София
  • Мнения: 9 979
Диадемата на Кейт от кръщенето много ми хареса, а и тя самата сияеше. Тази синята ми е ужасна...цветът на тоалета хем е хубав, хем не ми харесва визията изобщо.

# 310
  • Мнения: 4 076
Виждам сега по снимките, че правилно съм се ориентирала. Ролята на херцогиня Меган ще е да бъде нещо като връзка на кралския двор с бъдещото мнозинство англичани- възмургави, увити от глава до пети, достойно бъдеще на нацията. Местните да му мислят, очертават се все по-ясно като бъдещо малцинство и това ясно се разбира на всички нива.

[
И аз съм на  това мнение.Само дето не ми се вярва бъдещото мнозинство,предвид  културните си особености,да обсипе с права малцинството,както то прави днес.Никоя империя не е вечна и обикновено всички се разпадат по един и същи начин.Ролята на Меги като хамелеон-бяла или черна според нуждите на Фирмата,и приятелски индианец,се очертава не по-малко важна от раждащата наследници Кейт.Може би дори и майка й ще получи мисия,а след време и децата й.
Бъдещата младоженка Юджени или както там се чете,е с тотално прекроена:визия и стил!Не вярвах,че могат да я отучат да зее и да гледа тъпо в една посока със сестра си,но поне за снимките са успели.Даже любимите й развлечени рокли с едри китки  са минали през филтър.Иде времето на сините рокли и летящите чинии на главата й.

# 311
  • Мнения: 13 770
На мен пък въобще не ми харесва семейството на Мегън от страната на бащата. Нито ги виждам като честни, нито като почтени хора. Да, плащал е за образованието й, но не е ли това задължение на всеки нормален родител. А в САЩ, където искаш не искаш, щом не си клошар, не се криеш от властите и имаш някакви доходи, няма мърдане в това отношение. Какви са били отношенията им след това (все пак от колежа до сватбата минават повече от 10 години) и дали въобще е имало такива, знаем ли? Може разривът да е настъпил доста преди появата  на Хари по някакви съвсем различни и основателни причини. Има ли информация, че са били близки последните години? Проблемът на тези хора е, че покрай женитбата й явно са мислели, че ще ударят кьоравото (по народному), а не ги огря и сега злобеят. Хайде, бащата е огорчен, как да е, ама доведени братя и сестри... Мислите ли, че са били близки с нея преди!
Права е Мегън да бяга от тях и да ги неглижира. Те, ако бяха свестни хора, дори и тя да е някакъв неблагодарен изрод, щяха да си мълчат и нямаше да я злепоставят така.
За сметка на това, майката ми е симпатична. Струва ми се поотслабнала на горните снимки. И изглежда по-добре. Явно жената се старае дори и с вида си да е в помощ и полза на дъщеря си.

Последна редакция: нд, 23 сеп 2018, 19:59 от птица

# 312
  • София
  • Мнения: 3 993
Уилям в детският хоспис, който през 1988 г. е бил открит от майка му - лейди Даяна.



Ето архивната снимка от преди 30 г.
Скрит текст:

С детето, което му показва хосписа.
Скрит текст:
Заболяването на Брадли е мycкyлнa диcтpoфия нa Дюшeн.


Не знаех, че Уилям е левичар.

# 313
  • София
  • Мнения: 1 152
Видях, че Кейт за пореден път облича това палто/рокля. Трудно го определям. Като цвят е хубаво, диадемата не мога да определя. Тази от кръщенето ми е фаворит и я обожавам. Като цяло мисля, че снимката е с лошо качества. Цветята ми изглеждат много изкуствени, а надали са такива. Харесвам повече Кейт. Нямам търпение да се върне от майчинство. За мен е ок да е изморена. Колкото и помагачи да имаш мама си е мама. Знаете го.

Мегън ми е симпатична на последните снимки.
Чакам с нетърпение сватбата. Дано Кейт не е с палто/рокля, което е носила, а роклята на Мегън да е по мярка. Обичам кралски сватби!

# 314
  • Мнения: 9 663
Gift Heart   12 октомври наближава и пак ще гледаме кралска сватба..
Предполагам, че ще е частна церемония и ще пуснат снимки след това.
И залагам, че Кейт и Меган ще са супер безлични (по изискване). Дори и най-обикновени рокли да сложат, със сигурност ще засенчват булката. Grin

Общи условия

Активация на акаунт