Нежелание за секс с интимната половинка!

  • 14 756
  • 121
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: X
Моя приятелка имаше проблем с мъжа си (все още го има), който постепенно спря да прави секс с нея. И тя се кълнеше, че той не е такъв и няма как да има друга. Е оказа се, че има любовница. След доста прочетени неща из нета, тя се убеди, че тъй, като той е моногамен тип по природа, просто не прави секс с жена си, за да не изневерява на любовницата. Хора всякакви.

А по отношение на невъзможността мъж да не може да го вдигне, моето мнение е, че хубав секс може да се прави и без участието на мъжественността му. Има ласки, прегръдки играчки и т. н. Така, че ако един мъж обича жена си и има такъв проблем, не би я обрекъл до живот без секс и нея.

Това с лювовницата със сигурност не е.Първо той работи само с колеги мъже виждала съм къде работи и просто жени няма там дори и грозни няма та няма как да ходи с някоя там освен ако не е станал гей без да знам.Но пък не се заглежда и по мъже.Второ за 7 г. брак никога не е закъснял от работа дори с 10 минути та да се осъмня в нещо.И трето от както сме женени аз не работя а съм домакиня вкъщи по негово желание защото така му  било по-приятно и за да може да сме заедно като почива или да отидем някъде.Аз съм вкъщи денонощно а и медицинско доказано е че той е с еректилна дисфункция за какво ще й е на тая любовница мъж без достойнство а и без пари щото и фиша му за заплатата е винаги вкъщи на шкафа и парите стоят вкъщи.Несъм наивна и знам много случаи с любовници но при нас това поне засега го отхвърлям като причина.

# 76
  • Paris, France
  • Мнения: 14 032
Chief Montesuma, това стесняване на кръвоносните съдове е много опасно и трябва да се вземат мерки. Не знам от запушване с плака ли е стесняването или от втвърдяване на съдовете, но си е лошо за организма. Аз бих си изследвала и сърцето в този случай - calcium score се казва изследването. Има протоколи с диета, минерали, витамини, спорт, които обръщат положението и плаката регресията. Качествената храна е мнението го важна. Ако мъжът ти води заседнал живот, яде като прасе и няма мускули скоро може и да му се случи нещо по-лошо. Важно е да се действа бързо.

# 77
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Да, има ли такова нещо като стесняване на кръвоносните съдове само на онази работа? Те ако се стесняват, навсякъде ще се стесняват...

# 78
  • Мнения: X
Chief Montesuma, това стесняване на кръвоносните съдове е много опасно и трябва да се вземат мерки. Не знам от запушване с плака ли е стесняването или от втвърдяване на съдовете, но си е лошо за организма. Аз бих си изследвала и сърцето в този случай - calcium score се казва изследването. Има протоколи с диета, минерали, витамини, спорт, които обръщат положението и плаката регресията. Качествената храна е мнението го важна. Ако мъжът ти води заседнал живот, яде като прасе и няма мускули скоро може и да му се случи нещо по-лошо. Важно е да се действа бързо.

Той яде по малко и от котката ми.Не работи тежка работа, но си има движение, а на сърцето е правил изследване.Има едно леко пролапсче с което си е роден.Относно дисфункцията той е така от 5 г. а сме женени от 7г.Първите 2 г. всачко беше нормално но после край.

# 79
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Пет години не си правила секс, така ли?

# 80
  • Paris, France
  • Мнения: 14 032
Щом като яде по-малко и от котката може с десетилетия да живее в разни минерални и витаминни дефицити. Еректилната дисфункция може да е като инфаркта - всичко изглежда нормално докато не се случи. Но натрупванията на плака са започнали много, много преди инфаркта.

Яде ли си поне петте пресни, сурови зеленчука на ден (мъжът, не котката, хихи)?

# 81
  • Мнения: X
Пет години не си правила секс, така ли?


Ако се брои на година по веднъж, значи съм правила.Говоря за нормален полов живот поне 2 пъти месечно.Да, дори и майка му ми се чуди как търпя, но аз съм много прям, честен и всеотдаен човек и не бих зарязала мъж заради това въпреки, че такъв живот е ужасен и дори немислим.Само че той няма вина за болестта си.Утре и аз мога да се разболея от нещо, което може да го накара да ме зареже.

Последна редакция: пт, 31 авг 2018, 14:22 от Анонимен

# 82
  • Мнения: 5 234
Колко често е нормалното?

# 83
  • Мнения: X
Колко често е нормалното?

За всеки е различно.Има и нимфомани.За  мен поне 2 пъти седмично трябва ако не си първа младост и си на около 37-40 г.По-младите могат и всяка вечер.Както дойде 😉

# 84
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 460
Зависи колко си активен!При нас 3-5 седмично!

# 85
  • Paris, France
  • Мнения: 14 032
Как 2 пъти седмично на 37-40г, бе, хора! 37-40 ми беше сексуалния пик.

Монтесума, явно има жесток проблем. Времето ви за деца изтича, така че е нужна бърза намеса. Ще потърся един много, много хубав сайт. Аз бих изтичала веднага при джипито за пълни изследвания. Това е много сериозно.

# 86
  • Мнения: X
Как 2 пъти седмично на 37-40г, бе, хора! 37-40 ми беше сексуалния пик.

Монтесума, явно има жесток проблем. Времето ви за деца изтича, така че е нужна бърза намеса. Ще потърся един много, много хубав сайт. Аз бих изтичала веднага при джипито за пълни изследвания. Това е много сериозно.

Ние вече се отказахме от деца.Аз завъдих диабет тип 2 и имам коксартроза на ставите и почти не мога да вървя, а децата искат дори да тичаш след тях.Как да гледам деца така?за капак и мъжа ми е с дископатия на кръста и като го схване не може да ходи и до тоалетна без да го повдигна аз....с една дума дъртешка работа май стана.Онзи ден пък сестра му роди а е на 40 г.

А относно моята сексуалност, когато бях на 20г. с първия ми мъж сме стигали до 8 пъти за ден когато несъм била на работа.Сега незнам дали ще мога толкова, но няма и как да пробвам Sad

# 87
  • Paris, France
  • Мнения: 14 032
Montesuma, разширените вени, запушените кръвоносни съдове, диабет2 са все болести на заседналия живот. И трите състояния са свързани с хепатостеатоза - мазен черен дроб, лош колаген (в човешкото тяло има 30 вида колаген), липси на витамин Ц, Б, Д, К2 нисък тестостерон, нисък магнезий, селен, цинк, йод и купища други.

И двамата трябва спешно да предприемете мерки за излекуване. Пиша излекуване, не държане в шах. И в двата случая, които са свързани, се налага сериозна промяна на начина на живот. Иначе става много лошо.

Знаеш, че диабетът уврежда кръвоносните съдове, при това много преди да се разболеем от него.

Започни да се информират за възможностите за бързо излекуване, така че до 2-3 месеца да не си диабетичка, в смисъл да можеш да докараш недиабетищен ОГТТ. През това време изследвай витаминни и минерални нива, за които се обзалагам, че не са нормални и започнете и двамата агресивно да се тъпчете със зеленчуци, омега 3 и куп други неща.

Инсулиновата резистентност остава доста дълго време след като се излекуваш от диабет 2. Тя, по мои наблюдения, се лекува само с добавени витамини и спорт. Качване на мускулна маса е добро в дългосрочен план.

P.S Ако лекуващият ти лекар ти каже, че написаното не е вярно и не е възможно да се излекуваш го смени!

Потърси метода на prof. Taylor Newcastle diet, намери добър диабетолог и действай. Нямаш нищо за губене, освен диабета. Системата работи за диабет 2, за автоимунни я не.

# 88
  • Varna
  • Мнения: 2 595
Невенче,
Ти хубави съвети и даваш за спорт, обаче дамата спомена, че има коксартроза.
С тази коксартроза, какъв спорт може да и препоръчаш?

# 89
  • Paris, France
  • Мнения: 14 032
Delte, артрозата се предизвиква от кристали пикочния киселина в ставите. Увеличената пикочния киселина е част от клиничната картина на инсулинова резистентност и диабет 2. Начините да се намали с диета са зеленчуци, по мъничко калиев бикарбонат и цитират. Като се излекува ставите ще я болят значително по-малко и с времето кристалите ще започнат да се разтварят. Регресия е възможна. Аз не съм била диабетичка, но имах ИР и ставите ме боляха ужасно. Знам за какво говоря и пиша.

Първият етап е строга, много нискокалорична диета за да свали рязко мазнините от черния дроб. Тогава кой знае какъв спорт не е нужен. Плуване в топла вода, скачане на трамплин, ходене може да прави.

След това вече може да се натоварва малко повечко. Има си специалисти, които, ИстественУ, не работят със здравната каса.

Общи условия

Активация на акаунт