Преди и след (home makeovers)

  • 122 079
  • 761
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 36 005
Дами и господа, моля не се връщайте към дискусията за мивката отново и отново.

# 631
  • Мнения: X
Здравейте! Следя темата за вдъхновение, но да си призная напоследък всяка промяна вкъщи е към бяло/кремаво/ светло. Явно се ориентирам към скандинавски стил, където позволява. Споделям снимки на кухнята преди и след смяна на паркет и килими. Сега е още по-изчистено откъм уреди по плота, че залитам и по минимализма и килима е по-голям(в същия цвят), но като цяло е това.
След това споделям по-интересната стая - детската, която беше...гардеробна Grin Laughing. Още е недовършена и остава да сложим рафтове за книги и да наредим детската библиотека + 1- 2 тематични картини, но това са детайли, другото е налично. Може би и детска масичка със столета ще сложим. Идеята за всичко е моя кажи речи. Ако някой знае от къде да купя спален комплект за единично легло в цвят ръжда или горчица, моля да сподели!
Кухня - преди
Скрит текст:
Кухня  - след
Скрит текст:

Бивша гардеробна, сега детска - Преди
Скрит текст:
след
Скрит текст:
Скрит текст:
преди
Скрит текст:
след
Скрит текст:
Скрит текст:
преди
Скрит текст:
Скрит текст:
след
Скрит текст:
Дано ви е било интересно Simple Smile

# 632
  • Мнения: 5 061
Страхотно е!Много вкус ,стил и талант имате!

# 633
  • Мнения: 502
Преобразуваната от гардеробна в детска много ми хареса! Единственото, което бих оползотворила допълнително е мястото зад вратата. Blush Страхотна промяна, браво!

# 634
  • Мнения: X
Vervam, благоаря много Simple Smile
AleaPP, точно там ще са рафтовете за книги и един плосък конвектор, та ще е оползотворено перфектно Grinning

# 635
  • Мнения: 1 991
Много ми хареса промяната, а рисунките са страхотни! Супер идейни са при този таван. Аз също съм почитател на по-минималистичния стил.
Единствено... като човек, който все няма място за нещата си... недоумявам къде сте побрали съдържимото на гардеробната Joy

# 636
  • Мнения: 2 433
И аз се почудих къде са отишли всички неща от гардеробната, защото ме очаква подобно "пробразяване" - складовата стая ще стане детска, но къде ще отидат всички нужни и ненужни вещи - нямам идея.
Детската се е получила страхотно, много ми харесват рисунките, може ли инфо кой, как, какво? Сами ли ги правихте?

# 637
  • Мнения: X
Елмайра, Хибискус Laughing Благодаря! Ами...за не малка част  от багажа решихме, че вече не ни трябва и или дарихме или занесохме на село, където правим вила. Обувките и обемните палта качихме на тавана, до който се стига по вътрешно стълбище(в къща сме) и си ги взимаме от там. А гардеробите с дрехи, които се ползват често, преместихме в коридора(който е огромен). Трябва да отбележа, че имаме голям гардероб и в спалнята, а всеки сезон махам дрехи, които не сме носили скоро, та затова има място за всичко.
Коридора с гардеробите, които бяха в гардеробната.
Скрит текст:
Мислихме, че няма да се впише, но цветово се върза добре и само затегнахме пантите и сменихме черните дръжки със сиви.
Установих, че съм много добра в подреждането и изчистването на излишни вещи Smile Smile

Хибискус - свекърва ми е художник по образование и хоби и тя ги нарисува след като и показах какво искам като идея и цветове - ползвах Пинтерест за идеи.
Скрит текст:

# 638
  • Мнения: 2 433
Едно голямо браво за свеки Hands Open Hands

# 639
  • Мнения: 9 828
Много красиво е станало!
Моето притеснение, заради собствените ми страхове, е заради ниския отварящ се прозорец. В къщи всички прозорци са с ограничители за отваряне, но пък аз съм в кооперация.

# 640
  • София
  • Мнения: 983
Страхотна темичка,

преди две години се хванах да променя коридора, който ми бъркаше в здравето , към днешна дата има още една лека корекция, сложих рамка на вратата. В главата ми се въртят още промени, които може би ще реализирам през пролетта.

# 641
  • Мнения: 2 917
Дива Орхидея, присъединявам се към мненията на момичетата, страхотна детска стая се е получила. Много е стилна и свежа  и въпреки ограниченото пространство изглежда просторна, а не претрупана. Много ми харесва, поздравления за идеята и реализацията!

# 642
  • София
  • Мнения: 1 408
Страхотна темичка,

преди две години се хванах да променя коридора, който ми бъркаше в здравето , към днешна дата има още една лека корекция, сложих рамка на вратата. В главата ми се въртят още промени, които може би ще реализирам през пролетта.


lepi, промяната в коридора много ми харесва-по- светло, по-модерно, стилно декорирано.Предполагам,че след свалянето на ламперията стените са шпакловани и боядисани или са правени с мазилка? Имам почти същия коридор, дори е Г-образен.

# 643
  • Мнения: 1 288
И аз да питам за ламперията, че ни чака същия ремонт. Обхваща ме тих ужас и страх от свалянето ѝ, не знам какво ме под нея.

# 644
  • Мнения: 2 433
Друга екосистема, поне това имаше под ламперията в коридора ни Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт