В 9ти месец настаняваме се вече, чакаме те ОКТОМВРИЙСКО човече / 2018

  • 44 738
  • 740
  •   1
Отговори
# 615
  • Германия
  • Мнения: 41
Честито на новите мамчета!:hearts:Здрави и щастливи бебчета, които много да ви радват.Малинка, желая ти много сили и вяра!Сигурна съм, че всичко ще се развие по най-добрия начин и скоро да си гушкаш здраво бебче!:hearts:

# 616
  • Blondeville
  • Мнения: 2 843
t_anito, да ви е честит Георги! Нека е жив и здрав, а на теб бързо възстановяване!

# 617
  • Spain
  • Мнения: 3 750
t_anito желая ти бързо възстановяване ! На малкия юнак пожелавам здраве и  щастие, да е много обичан и глезен 😁!  Flowers BouquetFlowers Blossom

# 618
  • Мнения: 126
t_anito честито, живи и здрави да сте и да се гушкате много. 💐

# 619
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Малинка  стискам палци всичко да се оправи при теб .   ДО  колкото разбирам развиваш прееклампсия. По какъв начин те лекуват. Бях чела че например аспирин помагал , разширявам вените и притока на кръв нараства. Дано бебечето да порасне още и всичко да се нареди добре! Стискам палци и аз🍀🍀🍀🍀

# 620
  • София
  • Мнения: 6 726
malinka__ Кураж... Всичко ще се оправи не се притеснявай Simple SmileСтискаме палци всичко да мине гладко и ти и бебчо да сте добре.
t_anito Честит да ви е Георги Simple Smile Много здравичък да е юнака, а ти бързо се възстановявай след това секцио.

Вълшебство И аз тези сутиени гледах мисля да ида да намажа в Понеделник, ако не поне едно гащи, че то.... нищо не ми става заради този тумбак Scream

Последна редакция: пт, 21 сеп 2018, 10:15 от I.Kravaeva

# 621
  • Мнения: 5 112
T anito, честито! Жив и здрав да е малкият Георги и да ви прави все приятни изненади Simple Smile

# 622
  • Мнения: 2 224
t_anito, честито 💐 Да е жив и здрав малкият Георги, а на теб скоро да се възстановиш!

А.Деспейнада, първо е само високо кръвно, преекламсията вече е по-сериозно състояние. Дано при Малинка да е само първото. При мен също с първата бременност беше само високо кръвно от рода 130/90-95 без другите усложнения на преекламсия. При нея кръвното е и още по-високо.

# 623
  • Мнения: 313
Мацки, тази нощ към 1 и нещо се роди нашият Георги - 3.400кг 50см.
От следобед имах болки на големи интервали. Към 17ч реших да почна да ги засичам от любопитство. По вечеря зачестиха и от 21.30 станаха на 5мин. Аз не си давах много зор, ама мъжът ми ме накара да ЗВънна на доктора и той ми каза да тръгна към родилното за тонове и преглед. Установи се че съм съС 7см разкритие - направо чудесно! ОбАче тоновете показаха, че бебо се мъчи на контракциите и свикаха спешно екип за секцио. В 1ч ме приспаха, в 2 без 10  ме събудихА. Видях бебо, баща му и доктора за минута във фоайето. Всичко е минало добре, но подробности незнам 

7см разкритие си е доста. Нямаше ли по-силни болки ?

# 624
  • София
  • Мнения: 6 726
Мацки, тази нощ към 1 и нещо се роди нашият Георги - 3.400кг 50см.
От следобед имах болки на големи интервали. Към 17ч реших да почна да ги засичам от любопитство. По вечеря зачестиха и от 21.30 станаха на 5мин. Аз не си давах много зор, ама мъжът ми ме накара да ЗВънна на доктора и той ми каза да тръгна към родилното за тонове и преглед. Установи се че съм съС 7см разкритие - направо чудесно! ОбАче тоновете показаха, че бебо се мъчи на контракциите и свикаха спешно екип за секцио. В 1ч ме приспаха, в 2 без 10  ме събудихА. Видях бебо, баща му и доктора за минута във фоайето. Всичко е минало добре, но подробности незнам 

7см разкритие си е доста. Нямаше ли по-силни болки ?

Някой жени просто нямат толкова силни болки и аз съм го чувала, но може да има висок праг на болка. И аз искам така да ида със 7см и даже да не съм ги усетила Simple Smile

# 625
  • Мнения: 64
t_anito, честито бебенце! 🐣 Да Ви е здрав и щастлив, а на теб бързо възстановяване! ⚘

# 626
  • Мнения: 813
 Мен ме приеха с 6см като раждах, имах контракции на 5 мин, ама си боляха доста Grinning казаха ми, че защото са доста ефективни самите контракции и бързо действащи, за това болят много. (От първата контракция до раждането има-няма 5 чАса) Може би за тези, които става по-бавно разкритието и раждането трае по-дълго, не болят толкова.

# 627
  • Мнения: 548
Честита рожба на t_anito! Да ви е здрав и много щастлив юнакът.

Момичета,  аз минавам малко в нелегалност. Мама пристигна,  имаме довършителни неща с ремонта и вече съм на финалната права за бебка. Ако ме няма и темата стигне 50 страници, а мен ме няма, моля някой да направи нова. Не е нужно да е супер подробна, аз като влязя ще му изпратя текста от началото.  Благодаря

# 628
  • Мнения: 1 829
Еха, темата ни става все по-хубава. Честити бебчета на всички родили. Да бъдат здрави и скоро да се гушката вкъщи.

Аз днес съм много емоционална, гледам живо включване от снощи от Вип брадър и там празнуват раждането на дъщеричката на Мариана Попова и Веселин Плачков и се скъсах да рева. Не мога да си представя какво ли ще е като дойде нашия момент.

# 629
  • Мнения: 2 140
Мами, всички ли Ви гледат тоновете на бебето и през колко време Ви викат?
Аз не съм гледана от 25.08.Взех си болничния на 17.09. и ме викат на 01.10.
Цитат
Проверката на сърдечния ритъм на бебето е добре да се извършва веднъж месечно до 7 месец от бременността и два пъти в месеца  през последните 8 и 9 месец по време на контролните прегледи.

Тонове на Бебето

Последна редакция: пт, 21 сеп 2018, 12:05 от n_alex76

Общи условия

Активация на акаунт