Спам тема (да събудим заспалите чуФства) от 31.08. до когато.

  • 24 599
  • 766
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 15 619
Накарахте ме и за да ходя да чета.

# 721
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 459
Леле,човек да не си вземе отпуск.Изписали сте ...........страхотни лозунги!Бубе честито,живи и здрави!А за везните и аз Hands V Джу оздравявай!.Днес след почивката доста работа,но ще ви хвърлям по един поглед.

# 722
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Луна, благодаря Hug

Джу, ибупром синус + синулан дуо форте. Лекар чу ли те? - слушалка имам предвид
Лекар?! Сакън, не. Достатъчно се влачих зимата и пролетта и нищо не ми казваха, освен какво не ми е и хвани тоя АБ и тия капки. Хриповете са повърхностни, без кашлица. Днес почти ги няма, но гъгна като говоря. И главата ми е бушон. Очите щипят. Носът е бомбясал....ту се отпушва, ту се запушва. Темп. е под и до 37.

Синулан не съм пила. Като Синупрета ли е? Последното не ми действа. Ибупром синус имам, но ми дразни стомаха напоследък. Търся некво чудо на аптечния пазар. Авирон Рапид...отзиви?!

# 723
  • Варна
  • Мнения: 36 601
Тоз Синулан ми го пробутаха за детето като супер дупер силен, едва ли не вълшебен имуностимулант. Вълшебна му беше само цената, наистина супер дупер и прочие Simple Smile

Може би е до човек пък. На нас и хомеопатията не ни действа, а имам позната с това си оправя детето.

# 724
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 828
Изчетох ви.
За Серена:
Скрит текст:
При мач с японка (и тя е тъмнокожа - от смесен брак - майката е японка, таткото е хаитянин) Серена се е държала безобразно, счупила е ракетата си, крещяла е на съдията, непрекъснато е ходела при него, обиждала го е и е настоявала да се извини и да каже, че не е прав. Заради отсъденото от него в полза на другата тенисистка. Журналистите посочват, че не за пръв път Серена си позволява такова поведение и винаги акцентира върху това, че е майка, афроамериканка и за всичко, което не й харесва, сипе обвинения, че е проява на дискриминация.
Стигнало се е до там, че при награждаването на японката, публиката я освирква.
Заради това си поведение Серена е глобена със 17 хиляди долара.
https://www.dnevnik.bg/sport/2018/09/09/3308099_serena_uiliams_e … 17_000_dolara_za/

За синузит - запасена съм с ибупром синус, перфектен е. За облекчаване на болките ползвам и възглавничка с лавандула и жито, която затоплям в микровълновата.
Джинджифил си варя, добавям лимон и мед. Обаче ако нямам, имам купен готов чай:

# 725
  • Варна
  • Мнения: 36 601
Хахаха, някакъв нарекъл БНТ Бойковата национална телевизия Simple Smile

# 726
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 828
Джу, сетих се за още нещо. Капки Кармолис - капваш в чая. Докато чаят е горещ, вдишваш от пАрата. Е, няма такова прочистване. Първият път имах чувството, че дупка в темето ми ще направи, така отпуши синусите.
Самият чай е леко лютив, като се добавят капките, но пък помага много.

# 727
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Джу, сетих се за още нещо. Капки Кармолис - капваш в чая. Докато чаят е горещ, вдишваш от пАрата. Е, няма такова прочистване. Първият път имах чувството, че дупка в темето ми ще направи, така отпуши синусите.
Самият чай е леко лютив, като се добавят капките, но пък помага много.
Янче, благодаря Hug. Пробвано е. Имам ги Stuck Out Tongue Winking Eye Включително и си мажа гърдите с Кармолис. Капвам си ги и в сместа от мед, джинджър и сода понякога. Смуча и на захар. Но няма голям ефект при мен. Краткотраен е.

Колд балсамът на Хималая е по-силен. На моменти имам чувството, че ми отлепя  месото от костта и кожата от месото Joy

А, бе, какво ли не съм пробвала вече. Joy

# 728
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 828
Запасила съм се с това, което ми помага и не мога да намеря тук.

# 729
  • Мнения: 15 619
Джу, кашляш ли, че си мажеш гърдите?

# 730
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Довечера ще пускам нова тема с анкета. Само да ми се отпушат сетивата Joy

Джу, кашляш ли, че си мажеш гърдите?
Сега не кашлям. Принципно мажа гърдите като втасам. Малко да загрея и да въздейства на хриповете евентуално. Пък и като е ментово-евкалиптово - пак го вдишвам. Кармолисът го дават и при сващания, болки в мускулите и т.н. Няма да навреди...си мисля Simple Smile

# 731
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 828
Да, затова харесвам Кармолис-а. Че е комбинация от различни билки и става за много болежки; с много приложения е.
Джу, каква ще бъде следващата тема? Wink

# 732
  • Мнения: 15 619
Джу, за изчистване на гърдите може да опитваш вестник, намазн с мед и наложен на гърба, в горната част или отпред, пак горе - вечер, отгоре някаква широка тениска и лягаш да спиш. Ако има какво да извлича, на сутринта мед няма да има, ще има леко влажен вестник и естествено боклуци за чистене. Но има много добър ефект.
И това обаче се прилага, ако нямаш алергия към меда.
Наканих се най-сетне. Слагам си квас днес. Дано ми се получи от първия път. Ако стане, след няколко дни ще се похваля и с квасен хлебец.
Разбиха ме пак с желанието си за домашна баница. Месих, точих, дано им стигне за месец напред. Joy

# 733
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 828
Аз съм обещала да правя рогчета. Продуктите са купени, ама първо да понапредна с изхвърлянето и чистенето и тогава ще замесвам тестото. Simple Smile

# 734
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Джу, каква ще бъде следващата тема? Wink
Не знам, канчето днес не е добре, но ще трябва да се напъне до 00ч да съчини нещо весело за дружинката Grinning

Luna, ще го пробвам, ако ситуацията се закучи. Hug

Общи условия

Активация на акаунт