Спам тема (да събудим заспалите чуФства) от 31.08. до когато.

  • 24 601
  • 766
  •   1
Отговори
# 735
# 736
# 737
  • Мнения: 1 121
Джу:
- намажи го с ракия
- разтрий го с ракия
- изпий една ракия (за по-добър ефект първо се жабуриш)
Ако е от на татко ти скоросмъртницата - честито, вече си излекувана
---------
Бубанке, честито, лельо, да ти е здрава и щастлива, не разбирам защо 8 му желае на детенцето да е послушно? Това за кого е добре?

# 738
  • Мнения: 35 961
за хлапето, малко бой ще яде! Grinning

# 739
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 459
Бубе,посмях се с календара,но няма за Октомври. Cry

# 740
  • Мнения: 10 696
Бубанке, Честито ! Да ти е живичка и здравичка и много да се обичате!
Джу, тебе ти требе здрав секс до изпотяване и да ти се отпушат сите отвори. Фащай твоичкия и да та лекува дорде приламееш. Между другото може да пиеш и чай. Ако това не помага - спираш чая.

# 741
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Джу, тебе ти требе здрав секс до изпотяване и да ти се отпушат сите отвори. Фащай твоичкия и да та лекува дорде приламееш.
Кой е тоя?! Joy

# 742
  • София
  • Мнения: 6 308
Честито на Бубанка за племенничето. Simple Smile
Джу, ако зарежеш АБ и секви купешки илачи /образно, де/, може и да намериш по-добър начин. Не се изжиявам кат спец или крайна инстанция, в 21 век живеем, ма здравето на децата ми е по-мило от квото и да е, а до момента са пили АБ по веднъж и то от немай къде. На прима виста се сещам за инхалации /видове, дал господ/, сироп от черен бъз, но домашно приготвен, ма не сока, дето се пие джин с него. Simple Smile  Също така, сироп от борови връхчета, пак домашен. Става гъсто, почти кат боза. За чушката - прополис с жива вода или морска. Това се сещам. Ако те интересува,  мога да питам за детайли.

П.П. Да масажираш гърдите кат втасат е добра идея. Joy Joy

# 743
  • Мнения: 15 619
Да. Инхалациите ги забравих.
Правила съм.
Ама аз съм привърженик на бабините деветини. Grinning

# 744
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Аз доста години бях заеВала АБ-тата, особено след като яко се бях натоварила. Но тази година резко го закъсах. Щях да пукна. Нищо природно не помогна. Наложи се да обиколя бая доктори и ме пуснаха по пързалката. Дори ми набиха канчето, че съм правила топли инхалации. Това било изгаряло лигавицата на носа.

Имам сладко от борови връхчета. Ама не знам дали е в годност. Био сироп от бъз пих на опашката на зимната болест. Не мога да правя сиропи и никой във фемилито не е спец. Ще купувам явно.

Носът ми е слабо място. Правена ми е операция. Уж 12г гаранция. Май, май само 4г изкара ефекта. От там тръгват всички беди. Само да духне и втасвам. От раз станах кекава. Направо ме е страх като знам какви сезони идват....требе да почна да жуля ракия и чесън от сега Joy

# 745
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 828
Джу, греяна ракийка Wink. С мед, карамфил, мъничко карамел Simple Smile
Тая седмица черна ще ми се види. Ама ще устискам, инат съм.

# 746
  • Мнения: 1 297
Джу, тебе ти требе здрав секс до изпотяване и да ти се отпушат сите отвори. Фащай твоичкия и да та лекува дорде приламееш.
Кой е тоя?! Joy
Като няма кой, няма те оставим сега, нали си ни дружка. Няколко мъжа сме тук, на смени ще те лекуваме,ще бдим напоително.  hahaha

# 747
  • София
  • Мнения: 6 308
Тва ако го шибна в СО, а?
Или мноо грубо. Joy

# 748
  • Мнения: 1 297
Тва ако го шибна в СО, а?
Или мноо грубо. Joy


hahaha hahahaТи пък, грубо  hahaha hahaha. Вицовете са народно творчество, да не е твоя мисъл.
Вземай се прекръствай на Джинджър или Джинджифил, че требе лекуваме Джу.

# 749
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Джу, тебе ти требе здрав секс до изпотяване и да ти се отпушат сите отвори. Фащай твоичкия и да та лекува дорде приламееш.
Кой е тоя?! Joy
Като няма кой, няма те оставим сега, нали си ни дружка. Няколко мъжа сме тук, на смени ще те лекуваме,ще бдим напоително.  hahaha
Вие ли бе, шубета?! Дето дори се пристисквате да кажете в кой град живеете, че сакън някоя женка да не ви издири и насили сексуално Trollface Joy

Вземай се прекръствай на Джинджър или Джинджифил, че требе лекуваме Джу.
Ей, мръсници, значи. Прочетохте, че смуча джинджифил и айдееее на мерака Joy

Общи условия

Активация на акаунт