Случи ми се нещо странно XVIII

  • 95 354
  • 734
  •   1
Отговори
# 75
  • Пловдив
  • Мнения: 529
Може да е негов близнак или роднина с голяма прилика.
Мм има братовчеди с разлика от 3-4год,но на визия и глас са като близнаци.
О, неееее Grinning
този човек го знам много добре, защото преживе съм разговаряла с него.Той няма нито брат близнак, нито братовчед.Всеки ден му гледах физиономията, а и както писах ми е в района и като отивах до майка ми, която също живее наблизо сме се засичали често.
Тогава какво обяснение предлагаш? Това звучи като много сериозен случай. Grinning

# 76
  • В.Търново
  • Мнения: 6 689
Може да е негов близнак или роднина с голяма прилика.
Мм има братовчеди с разлика от 3-4год,но на визия и глас са като близнаци.
О, неееее Grinning
този човек го знам много добре, защото преживе съм разговаряла с него.Той няма нито брат близнак, нито братовчед.Всеки ден му гледах физиономията, а и както писах ми е в района и като отивах до майка ми, която също живее наблизо сме се засичали често.
Тогава какво обяснение предлагаш? Това звучи като много сериозен случай. Grinning
Нямам идея!
Аз тогава стоях и се пулех като невменяема. Grinning
Нямам обяснение.....

# 77
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 931
Преди 4 - 5 години ходих в Руската църква в София. Може би и други от вас са ходили, но това, което изпитах до саркофага на Св.Серафим,  не знам дали може да се опише.... Само ще кажа, че стоях там и сълзите ми капеха, като се сетя и сега настръхвам. Написах набързо някакви желания, защото не бях си намислила нищо предварително. И все пак почти всичко вече ми се сбъдна, за някои трябва още време, но и те съм сигурна, че ще се случат.

# 78
  • София
  • Мнения: 5 289
Нещо странно от мен, не в духа на темата, но все пак...
На работната лента на лаптопа ми е запаметен сайта на Нова ТВ/на живо, пускам си го всекидневно за фон, обаче доста често, поне веднъж дневно вместо да се пусне канала на телевизята ми се отваря ето този линк:

Скрит текст:

# 79
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 931
Хм, и на мен, но не се бях замисляла.

# 80
  • София
  • Мнения: 5 289
И на теб ли ти се отваря този линк??? Flushed

# 81
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 931
И на теб ли ти се отваря този линк??? Flushed
Да, точно този, като влизам в сайта на Нова, но и в още един май..., сега не мога да се сетя кой.

# 82
  • В.Търново
  • Мнения: 6 689
И кое е странното?На мен Гугъл ми предлага да отворям всеки ден различни статии.Тази ми я предложи вчера или оня ден, за Принцеса Даяна.

# 83
  • София
  • Мнения: 5 289
На мен лично ми е странно, че от линка:  https://nova.bg/live/ ми се отваря този по горе. При това не всеки път, но всекиден горе долу.  Иначе, споменах, че това не е от странностите в духа на темата, по скоро ми е интересно защо.Wink

# 84
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 280
Ами, не разводнявайте темата с чисто технически гафове и реклами.Потърсете подходяща за целта тема.
Все едно да пиша готварски рецепти в темата за бременност.

# 85
  • Мнения: 26
Момичета, от известно време ми се появява натрапчиво чувство за дежа вю. Преди също съм имала, както и всеки един човек може би, но напоследък зачестиха ужасно много и все за поне по няколко минути, което за този тип явление си е доста. Просто с наистина големи подробности знам, че даденото нещо вече се е случило, че това място вече съм го посетила или сънувала. Четох някъде, че това означавало, че вървим в правилната посока и се надявам да е така, тъй като отварям нова страница в живота си. Другаде попаднах, че това са преживявания от паралелна реалност..Някой да знае нещо конкретно по въпроса или да ме насочи към нещо, което да гледам/прочета?
Много ще съм благодарна!

Ако наистина се случва доста по-често от преди е добре да се консултираш с невролог, понякога това са симптоми на неврологични проблеми.
https://health.clevelandclinic.org/deja-vu-what-it-is-and-when-i … ause-for-concern/

# 86
  • Мнения: 955
Аз ще ви върна малко по-назад в темата, когато се обсъджаше чувството за присъствие на починал роднина. И един от потребителите попита автора на поста следното: "Преди колко време е починал? Щом още е тук,значи е наскоро,и не е кремиран..."
От тогава все искам да попитам какво променя това, че човекът е кремиран? Аз имам някакво особено усещане към кремирането. Дори не мога да го обясня. Ще ми е интересно някой да каже нещо по въпроса.

# 87
  • Мнения: 7 006
Мисля,че го обясних още в по -предните постове и за 40 -те дни при раждане  и смърт,и за кремацията..Потърси,че не ми се пише пак..

# 88
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 280
В Православието няма практика да се кремират починалите. Откъде дойде това с кремирането-не знам.

# 89
  • Мнения: 7 006

То православието не е поникнало от нищото..
Днешните религии почиват на основите на старите такива..
Коптското евангелие и Книга на Енох например ,не са включени в новия завет,но това не пречи да бъдат почитани официално от някои държави,Етиопия например...
Тракийската библия Бесика,Евангелие на есеите ..все първообрази на днешните християнски разклонения..
Изгарянето на физ.тяло е практика от древността и се е прилагала най-вече при благородниците.Царско погребение Simple Smile
Накратко,при изгарянето се скъсява процеса на отделяне на фините тела от грубото такова.
В случаи на кремация,мъртвеца не се лута 40 дни в ниския астрал,докато му се разгради етерния двойник,респективно няма опасност и да остане заклещен в ниския астрал и да витае като дух/призрак,вместо да се издига нагоре..
Всички ритуали-3 дни,9 дни,40,6месеца,9 и година,се отнасят именно за тези фази в които съществото,"съблича" своите пластове,докато не остане само по парфюм:)..пардон,по "монада"
След приключване на фазите,следва или реинкарнации или възнасенение,зависи кой до къде се е докарал.
Ами..това е:)

Последна редакция: сб, 08 сеп 2018, 12:22 от Какво?

Общи условия

Активация на акаунт