Случи ми се нещо странно XVIII

  • 95 235
  • 734
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 415
По-горе стана дума за звуци и видения в просъница.Наскоро сравнително,пак така в просъница най-вероятно е било,чух звук,подобен на ръмжене,все едно някой се оригва.Стреснах се,но може и наистина да съм се оригнала.Също,на границата на събуждането,ми се виждаше някакво малко гущерче да пълзи по тавана,а когато вече бях будна,там имаше само паяжини.Понякога реалността се смесва със сънищата.В просъница ми се е случвало да виждам различни образи в съзнанието си,и понякога явно дори не усещам,че се унасям.Но и съм си с богато въображение,сигурно е заради това.

# 286
  • UK
  • Мнения: 957
По-напред в темата коментирахме завързването на конец/нишка около крака на масата за намирането на нещо загубено - ами два пъти вече го правя, при това супер несериозно (омотавам едни слушалки, докато пиша на масата) и до 10 мин намирам нещото. Просто внезапно се сещам къде би могло да бъде и то се оказва там или около мястото.

# 287
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
А възможно ли е тези хора, които си спомнят минал живот и да го споделят, по-скоро не защото си спомнят, а за да привлекат внимание към себе си.

# 288
  • Мнения: 516
В последните месеци ми се случва нещо странно. Когато си помисля за нещо, то се случва. И то до няколко дни или до няколко часа. Много е странно и понякога е плашещо. Не знам дали го предизвиквам (знаете,че мисълта има голяма сила, гледайте филма Тайната) или го усещам. Например това, че майка ми беше много закъсала с парите и нямаше работа и й казах,че след 23 май ще си намери работа (сънувах го). На 30 май й се обадиха и започна работа в една фирма. Беше много изненадана, но аз просто знаех, че ще се случи. Това е една от многото случки. Според нея се дължи на факта че съм т.нар. "медиум" (родена на границата между двете зодии и имам много силно развита интуиция). Родена съм на 21 декември в 23:00 ч. Стрелец, но ако съм закъсняла с 1 час съм щяла да съм козирог.

# 289
  • Мнения: 1 415
Като каза за Тайната,сетих се за нещо,което се случи и на мен.Мислех за нещо,което исках,и скоро го получих,напълно същото,вярно,при малко по-различни обстоятелства,но ето че го получих.Гледала съм филма Тайната и там обясняваха,че може да се привличат неща с мисълта си.Е,точно сякаш и аз привлякох онова нещо,мислейки за него.
Не мога да се нарека заклет вярващ в тези неща,но съвпадението не мога да отрека.

# 290
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Като каза за Тайната,сетих се за нещо,което се случи и на мен.Мислех за нещо,което исках,и скоро го получих,напълно същото,вярно,при малко по-различни обстоятелства,но ето че го получих.Гледала съм филма Тайната и там обясняваха,че може да се привличат неща с мисълта си.Е,точно сякаш и аз привлякох онова нещо,мислейки за него.
Не мога да се нарека заклет вярващ в тези неща,но съвпадението не мога да отрека.

Най-нормалното е да получиш нещо от обичайния диапазон на желанията ни, когато полагаш някакви усилия за постигането/притежаването му. Нищо странно не виждам в това.
Важи и за нещата, които получаваме под формата на подаръци, защото почти винаги споделяме с близките си какво точно ни се иска да имаме или ни интересува.
Виж, ако вече говорим за това аз да искам да притежавам космическа совалка или утре да се събудя виртуозна пианистка, без досега да съм докосвала пиано, наистина ще е странно това да се случи.
Но във всички останали ситуации никакви случайни съвпадения няма.

П.С: Странна беше онази случка, в която момиче получава мечтана книга от непознат чужденец...

# 291
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Това, което сподели khaleesi_x, на мен се случва постоянно. В началото го намирах за странно, но вече свикнах. Не го мисля с дни, нито с часове,  просто от нищото изниква в съзнанието ми и знам, че ще се случи след някакво време. Проблемът е, че никога не е за хубаво, което си е стряскащо и сама се плаша от себе си. За това, колкото и да съм свикнала не ми е приятно червената ми лампичка в главата да светва.

# 292
  • София
  • Мнения: 11 473
 Долкото разбирам, това за което Дари е нещо различно. Не е в стил тайната - помислих си - Сбъдна се. А по-скоро интуиция. Мноооого различно е от Тайната и материализирането на мислите. Мислите далеч не се материализират за час-два, днес или дори седмица.

# 293
  • софия
  • Мнения: 773
Долкото разбирам, това за което Дари е нещо различно. Не е в стил тайната - помислих си - Сбъдна се. А по-скоро интуиция. Мноооого различно е от Тайната и материализирането на мислите. Мислите далеч не се материализират за час-два, днес или дори седмица.
А за колко време се материализират?
Аз пък се зачудих, участвах да кажем в 3 начинания, за които имах много съмнения и дълго се чудих дали да участвам. Не се увенчаха с успех, та се чудя дали съм имала правилната интуиция от началото или аз съм предизвикала неуспеха с отрицателните си мисли. Не знам дали ще Ви се стори странно де.

# 294
  • София
  • Мнения: 11 473
Долкото разбирам, това за което Дари е нещо различно. Не е в стил тайната - помислих си - Сбъдна се. А по-скоро интуиция. Мноооого различно е от Тайната и материализирането на мислите. Мислите далеч не се материализират за час-два, днес или дори седмица.
А за колко време се материализират?

Наистина нямам представа, вероятно зависи от силата на мисълта, чистотата на намерението, от чувството, и все пак трябва да има и крачка действие, нали знаете...крачица поне. В смисъл - ако си мислиш за шестица от тотото, барем си пусни фиш, иначе няма как да стане:-)))

# 295
  • Мнения: 1
Здравейте. Не знам дали тази тема е за тук или не. Моля за вашето мнение. снощи докато спяхме към 4 сутринта  стъклото на кухненската маса си счупи на сол от самосебе си. На масата имаше само 1 саксия с малко цвете  което седеше на 1 крак. Цветето си седеше непокътнато, но цялото стъкло е на сол. Нищо да споделите..

# 296
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Може да се оплачеш там, откъдето си купил масата.

# 297
  • русе
  • Мнения: 414
Може да се оплачеш там, откъдето си купил масата.
и какво ще направят там?

# 298
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Има малка вероятност да му върнат парите или да я заменят с по-качествена.

# 299
  • София
  • Мнения: 11 473
То снощи е имало една саксия, ама предните дни, седмици и месеци...зависи какво е имало върху нея. Надали има нещо странно, чупят се...най-вече стъклата Grinning
Виж, ако е нова - опитай с рекламации:))

Общи условия

Активация на акаунт