Случи ми се нещо странно XVIII

  • 95 153
  • 734
  •   1
Отговори
# 405
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 239
С риск да ме овикате, че не е по темата, искам да ви оитам нещо. От 1- 2 седмици не спирам да чупя стъкло. Чаши най- вече. И то по нелеп начин. А днес падна една снимка на сина ми и стъклото на рамката се счупи. Казаха ми, че трябва да купя нещо стъклено и да го подам за Бог да прости. Какво мислите?

# 406
  • Sofia
  • Мнения: 26 340
Не съм чувала за подобно нещо...
За мен това си е чиста случайност и непохватност,сори..
ММ е същият,бута,чупи,разлива постоянно Blush

# 407
  • Мнения: 4 016
Вероятно си напрегната и забързана, затова се получава така. И на мен ми се е случвало. Спокойно, не мисля, че е нещо тревожно.

# 408
  • Мнения: 1 503
С риск да ме овикате, че не е по темата, искам да ви оитам нещо. От 1- 2 седмици не спирам да чупя стъкло. Чаши най- вече. И то по нелеп начин. А днес падна една снимка на сина ми и стъклото на рамката се счупи. Казаха ми, че трябва да купя нещо стъклено и да го подам за Бог да прости. Какво мислите?
Знам,че счупеното е на късмет.

# 409
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 701
И аз чупя много от няколко седмици насам. Вече нямаме купички за ядки вкъщи....просто си казах че е на късмет. Не мисля че на някои някъде му липсва стъкло, изразява някакъв гняв така или каквото и да е друго.... просто мал шанс на вещта.

# 410
  • Мнения: 620
Само не си чупете огледалата Wink, че няма да имате в какво да се оглеждате Grinning Simple Smile.

# 411
  • В.Търново
  • Мнения: 6 680
Само не си чупете огледалата Wink, че няма да имате в какво да се оглеждате Grinning Simple Smile.
Вече счупено огледало носи нещастие.

# 412
  • Мнения: 949
Да си кажа честно преди да прочета книгата и аз не вярвах особено. Вече съм на друго мнение, такива неща прочетох и ме е яд че чак сега разбрах за тези книги. Вярно че тя не е от много отдавна на пазара, но човек вярва ако желае.  Не съм възпитавана като вярваща, по- скоро обратното, и сега не съм особено. Книгите на автора са 4, прочетох 2, сега чета 3- тата.
 Душите са безсмъртни, но трябва да преживеят много прераждания за да се постигне съвършенство и да спрат да се прераждат.

Надявам се да не звуча глупаво, но какво става, когато душата спре да се преражда?

# 413
  • София
  • Мнения: 5 547
Да си кажа честно преди да прочета книгата и аз не вярвах особено. Вече съм на друго мнение, такива неща прочетох и ме е яд че чак сега разбрах за тези книги. Вярно че тя не е от много отдавна на пазара, но човек вярва ако желае.  Не съм възпитавана като вярваща, по- скоро обратното, и сега не съм особено. Книгите на автора са 4, прочетох 2, сега чета 3- тата.
 Душите са безсмъртни, но трябва да преживеят много прераждания за да се постигне съвършенство и да спрат да се прераждат.

Надявам се да не звуча глупаво, но какво става, когато душата спре да се преражда?
В предният цитат съм дала книги там е описана информацията до която се е добрал автора. Малко са сведенията,защото душите които се прераждат нямат достъп до това пространство.

# 414
  • Мнения: 4 016
Само не си чупете огледалата Wink, че няма да имате в какво да се оглеждате Grinning Simple Smile.
Вече счупено огледало носи нещастие.
И огледало съм чупила два пъти, но нищо. Аз пък така съм чувала, че когато се счупи, няма да си обкръжен от двуличници.

# 415
  • софия
  • Мнения: 773
Работя на нов адрес от година и 2-3 месеца, купувам си често скара от една будка до нас. Днес погледнах на съседната улица и за прът път забелязах че там има параклис- много странно ми стана и все едно тръпки ме побиха.Все едно се е появил така от нищото. Аз съм си и доста отвеяна, явно винаги е имало паркирани коли отпред и не съм забелязвала вратата - желязна , където пише че е храм. Не е баш странно , но самото чувство, което изпитах беше някакси трудно за описване .

# 416
  • Мнения: 31
Здравейте, чета ви от доооста време, може би от месец и половина. Случайно, не помня, как попаднах на тези теми. Прочетох няколко теми назад и вече не се чувствам аутсайдер Simple Smile
Аз съм доста сетивна и чувствителна, с развито шесто чувство, сънувам, усещам разни неща... Без грам преувеличение мога да издам книга с моите случки. Честно казано не знам дали е за хвалене Sad

Всичко започна когато бях 15- 16 годишна и сънувах братът на баба ми. Беше починал няколко месеца преди това. Сънувах го с ясното съзнание, че е дух и не ме е страх от него, а се радвам да го видя. Той попита къде е Вуйна ми (жена му, т.е. все едно ми е баба), казах в кухнята вари пиле. Той отиде при нея. Аз влизам почти веднага след него, но вече го няма. Питам вуйна, къде отиде, защо не поседя при нас? Тя каза, че е дошъл само, за да хапне варената кожа на пилето.
Когато се събудих, веднага се обадих на баба и разказах всичко. Разплака се, защото любимото на Вуйчо било варена кожа на пиле. Свариха и занесоха на гробища. Аз бях потресена, нямах предствава какво обича да яде. Повече ме потресе реакцията на баба ми, отколкото съня.

Пак случка с баба. На село сме само аз и тя. Къщата ни не беше обитавана 15години и ние двете чистим, оправяме двора, засадихме малка част от него. Двора ни е 2 декара. Баба е по двора, аз съм с гръб към входа на къщата, на който имаше закачени от онези ресни против мухи, и меля домати. По едно време чувам баба зад мен ( тя върви много бързо и стъпва тежко), заметна ресните на входа и влезе в къщата. Аз се обърнах и видях как ресните се пускат на мястото си. Започнах да и говоря нещо. Та, приказвам си аз и изведнъж виждам баба да идва от дъното на двора. Т.е. баба не е влязла в къщата. Питам я къде била, влизала ли е в къщата, обяснявам какво съм чула и видяла. Тя била при съседите да помоли за магданоз. Решихме, че някой е влязъл в къщата.Проверихме, но там нямаше никой... По късно питах баба, дали някой нейн близък има помен или РД. Тя се сети, че леля ѝ, която я е отгледала имала помен.
Горе долу от тогава, когато сънувам починал, се сещам че имат повод през деня. Явно така напомнят за себе си.
Имам и още случки, но ще пиша утре, че стана дълго.

# 417
  • Мнения: 3 891
Мъжът ми по подобен начин сънува кръстницата си, че е починала и идвала да се сбогува. На сутринта се обадиха, че през нощта е починала. Жената не е била болна, не са бяха виждали от около година.

# 418
  • Мнения: 797
Здравейте!Ще се радвам да стана част от вашата общност.Отдавна искам да споделя с някой моите преживявания без да се притеснявам,че някой ще ме помисли за луда. Всичко започна още,когато бях малка и тогава мислех,че това се дължи на развинтеното детско въображение.Виждах дядо ми,който починал още баща ми като бил дете,а аз го познавах само по-снимки,но веднъж го видях как се разхожда в двора.Виждала съм и черна фигура една вечер до леглото ми,и тогава да ви призная страшно се изплаших.Като пораснах тези неща преминаха в сънища.Сънища,които се сбъдваха,е не точно както съм ги сънувала и все пак.Например най-често сънувам,кога някой близък или роднина идва и си взима довиждане с мен,а аз го водя всеки път е различно.Един път до нещо като стълби,друг път като ограда където аз не мога да продължа.Винаги звъня на майка ми да и казвам,защото това са все още живи хора и до сега вече колкото и грубо да звучи съм изпратила около десетина човека в това число най-добрата ми приятелка..Сънувам често и умрели хора,които ми говорят нещо,но така и не запомням.Интересното,е че такива сънища ги помня с година за  разлика от други.Преди да родя дъщеря си съм я сънувала толкова пъти,че знаех че ще е момиче.Сънувам и сънища в които се случва нещо на познати хора и роднини и веднага ги споделям,но внимавам много защото не на всеки споделям,за да не ме помислят за луда.Обикновенно след такива сънища съм като парцал.Има моменти с месеци мога нищо да не сънувам,но има моменти,когато са всяка вечер.Моите преживявания са предимно,чрез сънуване.Благодаря,че има такава тема и с радост ще се присъединя към вас.Мога още да разказвам това са години преживявания,но сведох всичко до по-важното.Съжалявам за дългия пост Simple Smile

Добре дошла. Аз няма да те помисля за луда. И аз се чувствам като убита след сън. Защото и на мен ми се е случвало не веднъж преди да умрат мои роднини да ми се явяват на черен фон усмихнати, сякаш за сбогом. При мен се оказа че съм си втълпила идея на една врачка че имаме направена магия с пръст от гроб, и вино, а се оказа кръв докато татко се опитвал да поправи една разбита врата.
Но е факт че сънищата ми понякога могат да ме оставят без думи.
Молих се често и казвах: „Боже махни ми тези дяволски сънища”. И те престанаха. Поне пророческите спряха. Пише в Библията да не се вярва в такива неща. Но понякога и аз се изкушавам да погледна в съновника.
Последното което сънувах преди ден ме шокира. Защото имам проблем с майка ми, все повече се озлобява когато защитавам баща ми и ме наранява с обиди. Последните дни мислих да си направя днк тест, поне на майка. И сънувам вечерта разместени кошчета, нещо свързано с това че може да съм разменена или осиновена. От доста години съм забелязала че нямам снимки от изписването от болницата. Имам само в къщата. А сестра ми има доста снимки със акушерки и прочие. И съответно доста отдавна засичам различно държание към мен и нея от страна и на двамата. И съм решила да проверя за себе си. Направо ме шашнаха тези разместени кошчета. Нямам думи. Кажете знаете ли колко струва днк тест? Много ме боли от думите изречени от майка, да не ме била раждала и подобни.

# 419
  • Мнения: 797
Да си кажа честно преди да прочета книгата и аз не вярвах особено. Вече съм на друго мнение, такива неща прочетох и ме е яд че чак сега разбрах за тези книги. Вярно че тя не е от много отдавна на пазара, но човек вярва ако желае.  Не съм възпитавана като вярваща, по- скоро обратното, и сега не съм особено. Книгите на автора са 4, прочетох 2, сега чета 3- тата.
 Душите са безсмъртни, но трябва да преживеят много прераждания за да се постигне съвършенство и да спрат да се прераждат.

Надявам се да не звуча глупаво, но какво става, когато душата спре да се преражда?

Според мен стават възнесени учители и /или отиват в рая с Бог да почиват

Общи условия

Активация на акаунт