Случи ми се нещо странно XVIII

  • 95 187
  • 734
  •   2
Отговори
# 480
  • Мнения: 2 495
Има хора ,които си говорят сами,какво странно има.Приятелят на майка ти , е трябвало да го прецени по дрехите ,а не посред нощ да му чете конско.Хората са с тежки психични разтройства и най-разумното е да не привличаш вниманието им.Ако е възможно,разбира се .

# 481
  • Мнения: 15 311
Аз трудно свикнах с тия "хендс фри-та" - навсякъде виждах хора, които си говорят сами. После свикнах. Ми да си говорят.

# 482
  • България
  • Мнения: 3 621
Кой с хенд фри,кой -без Wink

# 483
  • Мнения: 578
Нищо чудно... Или пък да е взел нещо, кой знае. Наскоро бях във Франция и на гарата в град Кан влезе жена, чернокожа, увита в одеяло, иначе чиста и спретната беше, облечена добре. Легна на два стола, зави се, заспа, след малко се събуди и седна и започна да говори на прозореца, после на другата страна, сякаш водеше спор с двама човека едновременно. Много жестикулираше, ръкомахаше,сякаш се кара с някой.Не говореше на френски, нито на английски, не разпознахме езика. Не закачаше никого, просто си говореше сама. Стана, изплю си дъвката в кошчето и продължи да приказва. Сигурно цял час не й млъкна устата. Предположихме, че е пияна или дрогирана. Беше страшно, странно и ужасяващо, особено когато ме гледаше с един безумен поглед. Поуплашихме се, но превоза ни дойде и не можахме да видим как завърши историята.
Доста често съм виждала хора да водят диалог с въздуха. Най-силно впечатление ми направи един мъж, руснак, влезе в магазина в който работех. Купи мебели за доста пари, държеше се много възпитано,приветливо, беше със скъпи дрехи и телефон. Докато му обробатвах поръчката, излезе да пуши цигара и през стъклото го наблюдавах как спори, ръкамаха и обяснява нещо на........въздуха. Излязох и аз да се уверя, че няма никой, видя ме, но продължи без да се притеснява. После влезе и съвсем нормален разговор проведохме около поръчката му. Въобще не беше луд, сигурна съм. И други хора съм виждала ама дълго ще стане.

# 484
  • Мнения: 2 495
Последно кои обсъждаме-лудите или с телефоните?

# 485
  • Мнения: 2 204
eklektus, възможно ли е човекът да е бил с онези мини хендсфри?.

# 486
  • Мнения: 383
Случвало ми се е повече от 2-3 пъти както си вървя или си стоя някъде да си мисля за нещо много смешно и да се изхиля..опитвам се да не се хиля сам,прекапвам устни,но... та и мен сигурно са ме мислили за луда по улиците или на спирката.

И за да не е спам-снощи бях сама в къщи и си правих чай в кухнята,когато чух монети да падат на пода във всекидневната. 2 дни съм сама,живеем в къща. Аз не стоя никога във вселикдневната.

Когато мъжа ми се прибра видя стотинки по пода прет фотьойла. По принцип е възможно да са паднали от нечии джоб в фотьойла-слувало се е.Но как пък така от нищото  ще се пръснат на земята-незнам.

# 487
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 703
N!a, побиха ме тръпки, честно!

# 488
  • София
  • Мнения: 11 470
eklektus, възможно ли е човекът да е бил с онези мини хендсфри?.
Естествено, че е бил с хендсфрий, имам всякакви джаджи - блутуут устройства, които са като миниатюрен "слухов" апарат в ухото, а не голяма държач, така че...

# 489
  • Карлово
  • Мнения: 4 640
eklektus, възможно ли е човекът да е бил с онези мини хендсфри?.
Естествено, че е бил с хендсфрий, имам всякакви джаджи - блутуут устройства, които са като миниатюрен "слухов" апарат в ухото, а не голяма държач, така че...
Хубаво, да си говори, ама защо жестикулира, та плаши хората?

# 490
  • Мнения: 1 415
Хората,говорещи с нищото,несъмнено пораждат неприятни емоции. Един Господ знае дали са луди,или способни да виждат отвъд зримото.Обичайно въображаемите приятели са за децата до определена възраст,но кой знае....

# 491
  • Мнения: 3 906
Дъщеря ми онзи ден гледа към прозореца и вика "Давеййй дадооо, ела играем". Дядо й е починал, там нямаше никой. Изправи ми косите, изправи ги. Ама може да си и въобразява, де.

# 492
  • София
  • Мнения: 11 470
eklektus, възможно ли е човекът да е бил с онези мини хендсфри?.
Естествено, че е бил с хендсфрий, имам всякакви джаджи - блутуут устройства, които са като миниатюрен "слухов" апарат в ухото, а не голяма държач, така че...
Хубаво, да си говори, ама защо жестикулира, та плаши хората?
Е, на всеки се случва като говори по телефон, независимо със или без хендсфрий, да жестикулира, особено ако е спор или разговорът е разпален Simple Smile

# 493
  • София
  • Мнения: 9 532
Преди години докато все още хендсфритата не бяха толкова разпространени един мъж вървеше срещу мен. Гледаше ме в лицето и нещо ми говореше, но не разбрах какво. Когато ме наближи го попитах какво е казал, защото не съм чула, а той ме погледна сякаш съм луда, нахална или и двете. Подмина ме и видях хендсфрито на ухото му. Умрях от срам. Вероятно ме е гледал несъзнателно.

И за да не е съвсем спам. Относно загубените предмети. Изобщо не вярвам в това с ножицата, парцала и т.н., но от вчера търся нещо много активно и вечерта преди да легна ми се мерна една ножица пред погледа. Извадих я от моливника и я оставих върху шкафа отворена. Още не съм намерила каквото търся.Smiling Imp

# 494
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Изобщо не вярвам в това с ножицата, парцала и т.н., но от вчера търся нещо много активно и вечерта преди да легна ми се мерна една ножица пред погледа. Извадих я от моливника и я оставих върху шкафа отворена. Още не съм намерила каквото търся.Smiling Imp
Някаква реплика трябва да се каже също.

Общи условия

Активация на акаунт