Случи ми се нещо странно XVIII

  • 93 694
  • 734
  •   1
Отговори
# 600
  • София
  • Мнения: 5 547
Така имам въпрос за родовата памет. В доста моменти съм изпитвала необяснимо влечение към култура на народ който не е масово афиширан по телевизията и нямам пряк досег с него. Имам на моменти и повтарящи се сънища с еднаква травматична тематика. Онзи ден сънувах конкретно понятие и дума и я гугълнах. То се оказа, че означаеа точно това което беше в съня ми и е древна ирано-тюркска дума. Честно казано съм малко скептично настроено към разни мистики и градски легенди, но пък би ми се искало да прочета нещо по въпроса. Ако имате предложения ще се радвам да споделите.
По скоро е свързано с предишни прераждания.

# 601
  • Там където
  • Мнения: 787
Като дете и тийнейджър най-редовно сънувах, че съм момче или мъж и живея в средиземноморска страна. дори веднъж (много ясно си спомням и до днес) сънувах че летя над огромен и гъсто населен град и си повтарям, че Мадрид вече не е същият град... Сънувала съм се и като мъж с облекло на кардинал -с този обект имам много сънища, включително и неговата смърт, но тук не е мястото да разказвам, защото ще ме изтрият или преместят. Не обръщах голямо значение на тези сънища, макар и да бяха много реални. След време няколко гъдателки и астрложки ( не че много им вярвам или съм ходила при много) все ми повтаряха, че това е първият ми живот като жена и че съм живяла в средиземноморска страна. И до ден днешен обожавам средиземноморието и се чувствам у дома си от Гърция до Италия...

# 602
  • Мнения: 189
Малко по- напред в темата писах за скорошно връщане към предишен живот. Без емоции, просто видях отрязък от време в което бях. Преди 6-7 години имах друго такова - вечер е, разхождам се в градина, зад мен гора , от ляво голяма къща, имение, от прозорците му струи светлина и затова виждам градината в която съм. От дясно висока, метална ограда. По- надолу от къщата ниски постройки и аз знам, че там живее прислугата. Облечена съм в  дълга, жълта рокля, стил юга по времето на робството в щатите. От прозорците на ниските постройки също свети. От там изскача голямо, жълто куче и бяга срещу мен и аз зная, че това е моето куче.  И до там. Просто отрязъка от видението приключи. Това не са сънища, човек знае когато сънува. Това е все едно прехвърляне в друго време. И при мен най -интересното е, че и двата пъти нямаше силни емоции, все едно това е просто ежедневие. 
Преди известно време говорих с човек, който е много вещ в материята , да го наречем извън видимият свят и му разказах точно това си преживяване и той ми каза - ти и сама знаеш какво е това, част от минал живот. До тогава само си мислех, дали пък не е така. Но след втория път вече съм сигурна.

# 603
  • Мнения: 7
Момичета,  снощи сънувах нещо странно..сънувах че влизам в фейсбука на бившия ми и виждам че си е писал с една моя приятелка..събудих се със много смесени чувства..Но в последно време тази моя приятелка много ме разпитва за това момче и незнам какво да си мисля..🤨🤔

# 604
  • София
  • Мнения: 5 547
Момичета,  снощи сънувах нещо странно..сънувах че влизам в фейсбука на бившия ми и виждам че си е писал с една моя приятелка..събудих се със много смесени чувства..Но в последно време тази моя приятелка много ме разпитва за това момче и незнам какво да си мисля..🤨🤔
Е нали ти е бивш, къде е проблема?

# 605
  • софия
  • Мнения: 773
Момичета,  снощи сънувах нещо странно..сънувах че влизам в фейсбука на бившия ми и виждам че си е писал с една моя приятелка..събудих се със много смесени чувства..Но в последно време тази моя приятелка много ме разпитва за това момче и незнам какво да си мисля..🤨🤔
Ако твоята приятелка първо е питала да него, според мен е нормално да сънуваш че си пишат, тоест от това те е страх

# 606
  • Мнения: 7
Като цяло изпитвам страх, защото преди време се бяхме разделили и уж "добрата ми приятелка" искаше да оправи отношенията между нас..Но нещата станаха по-зле, тъй като се залепи за него , постоянно бяха заедно..тъй като станаха  "големи приятелчета"

# 607
  • софия
  • Мнения: 773
Разбирам, имала съм такива "приятелки", по - добре не се занимавай и с двамата.
Иначе исках да Ви питам когато някой уж "предскаже" някакво бъдещо по-масово събитие, което е с голям шанс за успеваемост, вярвате ли?
Давам пример, "Виждам много хора в кръв обляни в метрото, хората са изплашени, бягат "

# 608
  • Карнобат
  • Мнения: 689
Като цяло изпитвам страх, защото преди време се бяхме разделили и уж "добрата ми приятелка" искаше да оправи отношенията между нас..Но нещата станаха по-зле, тъй като се залепи за него , постоянно бяха заедно..тъй като станаха  "големи приятелчета"
Явно още ти пука за бившия и това се отразява на сънищата.Поеми въздух и давай напред.Щом не е станало с него съдбата ти е отредила друго...Аааа някой в темата зачекна за минали животи..Аз рядко съм сънувала,да речем минали мои животи..Най-се интересувам какво става след като земния път свърши.Чела съм и да ви кажа пак не ме успокоява..Не ме е страх да умра,не искам да се разделям с моите близки..

# 609
  • София
  • Мнения: 5 547
Няма да се разделиш. Ама понякога си мисля че изобщо не четете какво пише в темата, и не само в тая. Влизате питате и край. Ами прочетете поне 5 ,6 страници.
Аз не знам за кой път ще пиша вече, накрая ще ми изтрият. Има книга Пътят на душите Майкъл Нютън, там ще си намериш отговора на въпроса и на други, които предполагам ,че имаш.

# 610
  • Карнобат
  • Мнения: 689
Няма да се разделиш. Ама понякога си мисля че изобщо не четете какво пише в темата, и не само в тая. Влизате питате и край. Ами прочетете поне 5 ,6 страници.
Аз не знам за кой път ще пиша вече, накрая ще ми изтрият. Има книга Пътят на душите Майкъл Нютън, там ще си намериш отговора на въпроса и на други, които предполагам ,че имаш.
Е започнах да я чета и да си кажа честно,не ми се вярва да е точно така...То бая писатели,предавания ни показват такива неща,че уж всичко е 6+ ,ама защо ли не ми вярва че не е точно така или не е за всички така..

# 611
  • София
  • Мнения: 5 547
Земята е труден свят, тежък изпит. Защо не ти се вярва? Аз почти прочетох и последната на автора която намерих, вътре са случаи от негови колеги,които се занимават с това по цял свят, разбира се разказани накратко.
Авторът на тази която съм дала се е занимавал с хипноза, регресия и ЖМП , едва ли ще си измисля. Освен това всеки сеанс се записва ,за да има човека после запис на това което е казал по времето на сеанса.

# 612
  • Карнобат
  • Мнения: 689
Земята е труден свят, тежък изпит. Защо не ти се вярва? Аз почти прочетох и последната на автора която намерих, вътре са случаи от негови колеги,които се занимават с това по цял свят, разбира се разказани накратко.
Авторът на тази която съм дала се е занимавал с хипноза, регресия и ЖМП , едва ли ще си измисля. Освен това всеки сеанс се записва ,за да има човека после запис на това което е казал по времето на сеанса.

 А ти дали си точно този,който показва последния път и си там да ги заведеш?Там ли си,когато запоследно се борят?Защото аз съм..всеки път е различно,ако искай вярвай.Не карам никой да вярва,за себе си знам,че е така.

# 613
  • София
  • Мнения: 5 547
Прочетох няколко пъти поста ти и нищо не разбрах. Моля да обясниш по- подробно.

# 614
  • Мнения: 7
Случвало ли ви се е да сънувате нещоо..а накрая да се събудите и запомните само 3/4 неща и да усещате че това е най-важното от съня..

Общи условия

Активация на акаунт