Август си отива вече, хайде идвай мъничко човече!

  • 39 963
  • 761
  •   1
Отговори
# 600
  • София
  • Мнения: 1 123
Axenia, признавам си, че не съм запозната макар, че през закъснението доста четох No Mouth Другата седмица ще отида да ме видят за всеки случай, една профилактика няма да навреди никога..

# 601
  • София
  • Мнения: 1 358
Стискам ти палци, всичко е да е наред. Имай предвид, че много голяма част е внушение Simple Smile Аз съм изпадала в ситуации да ми закъснява 10 дни, да ми е лошо, да повръщам и подобни - пък да ми няма нищо Simple Smile

# 602
  • Мнения: 96
Хакерче, тихичко честито и до сладък финал!
Роди ми се племенниче наскоро и още повече се ентусиазирах Blush За съжаление не ме пропусна МЦ и сега надеждите са в октомври, другата седмица би трябвало да чакам О и реших да пробвам с тестове. Поръчах си по ваши препоръки 50 за ову и 25 за Б. Поръчах си и няколко добавки. Ако и този месец не стане, с мъжа ми сме се разбрали да си направи изследвания. Дано, дано не се налага :/

# 603
  • Мнения: 96
Хакерче, тихичко честито и до сладък финал!
Роди ми се племенниче наскоро и още повече се ентусиазирах Blush За съжаление не ме пропусна МЦ и сега надеждите са в октомври, другата седмица би трябвало да чакам О и реших да пробвам с тестове. Поръчах си по ваши препоръки 50 за ову и 25 за Б. Поръчах си и няколко добавки. Ако и този месец не стане, с мъжа ми сме се разбрали да си направи изследвания. Дано, дано не се налага :/
Извинявай ,от къде си поръча тестовете ?

# 604
  • WonderLand
  • Мнения: 3 895
Момичета, от някошко дни забелязвам странно овлажняване. Не е обилно, няма цвят и мирис, като водичка е. Нетипично е за мен та се чудя дали е няккъв симптом. Нещо напоследък ми е различно, надявам се да е заради хубави новини, но имам още 4 дни до предполагаемата дата на МЦ. Съня ми е ненормален, ужасно съм подута и имам чуватво за тежест ниско долу, матката,яйчниците, усещам се много разсеяна. Но това странно овлажняване ме изненадва. Не е течение някакво.

# 605
  • Мнения: 3 597
Силвърче , колко време мина от О ? Нямаш ли някой тест под ръка ? Стискам палци за бебешки новини Blush

# 606
  • Мнения: 96
Петтинка, от ибей си поръчах, 15 лв. с доставката са. По-назад в темата някой беше споменал, не помня кой. Видях и по-евтини варианти по отделно, но реших да заложа на тестваното. Ще докладвам, като ги получа, засега ще си ползвам едни oview, пък да видим. Simple Smile

# 607
  • WonderLand
  • Мнения: 3 895
*Мери* днес е 10-ти ден след О, О беше на 6-ти октомври. Чудя се да правя ли теста или да чакам още малко, ама това чакане ме убива направо. Не съм от търпеливите явно, та може и да има доза самовнушение... Grinning 

# 608
  • Мнения: 3 597
Ами то симптомите няма да ги коментирам , защото и при мен е така . Откакто бебеправим пада голямо вглеждане , всичко забелязвам и си казвам , а ето ...сигурно е станало Grinning Сега пия едни хапченца за друг проблем и се пазим . Изобщо нищо не ми прави впечатление Simple Smile Дано при теб да са бебешки тези симптоми . Щом е 10 ден е рано по-принцип , ама и аз не съм от търпеливите и бих направила , като разбира се не мога да му повярвам твърдо и ще оставя надежда за тестване на 12 ден .

# 609
  • WonderLand
  • Мнения: 3 895
Не се сдържах и въпреки 4-те оатаващи дни до предполагаемата дата когато трябваше да ми дойде, вчера си взех 2 теста expeess. Те са с много висока чувствителност, 10 ul. Снощи направих единия и излезе една много имагинерна втора линийка, която след като теста изсъхна си се вижда идеално. Тази сътрин повторих и линийката е малко по-наситена и не толкова имагинерна. Та сега не знам да се радвам ли, защото все пак е много рано, а и теста е много чувствителен. Знам ли, страх ме е да не лъже теста нещо.

# 610
  • Габрово
  • Мнения: 1 960
Силвердрийм щом има втора черта та макар и бледа ,тихичко честито и до хубав финал около термин HugПочивай си повечко не се зори и не се филмирай с лоши мисли.Всичко е наред време е да се зарадваш макар и по-рано Grinning

# 611
  • Мнения: 1 998
SilverDream, леле какви хубави новини чета със сутрешното кафе! Силно стискам палци да се насища тази чертичка и всичко да е наред! Simple Smile

За тестовете за овулация от Ebay аз бях споделила преди време, че си бях поръчала. Моите май бяха 30 за овулация и 10 за бременност. Този месец ще започна и аз с тях, но се чудя от кой ден. Предния път, когато правих, започнах от 9-ти ден при 29-дневен цикъл. Направи ми впечатление, че от 12-ти ден започна по-добре да се вижда втората черта и сега се чудя дали да започна от 12-ти ден, но пък от много време цикълът ми беше 29 дни, а този месец ми дойде на 26-ти ден. Също така си взех един ваучер да си пусна TSH и FT4. Четох, че трябва да се пуснат на чист ден, не знам дали друго има значение, за да съобразя на кой ден да го пусна.

# 612
  • Мнения: 2 833
SilverDream, когато и аз преди време видях бледа втора 1-2 дни преди предполагаемата дата за цикъл, се чудех да се радвам ли - тогава си спомням, че една съфорумка написа "грешно отрицателни тестове може и да има, но грешно положителни - не" Simple Smile Дано всичко е наред при теб, за твое спокойствие пусни бета ЧХГ и го повтори след 48 часа. Ако всичко е наред - си запиши час за АГ Simple Smile

# 613
  • Мнения: 71
Моето ЧХГ от днес е 132,4🧐 В понеделник беше 49,4. Имам записан час за преглед другата седмица , дано да продължава да расте 🙏

# 614
  • WonderLand
  • Мнения: 3 895
Момичета, много благодаря за милите думи. Ще се позарадвам като се понаситят чертичките. Иначе днес със ставането ми е лошо, каквото и да хапна пак ми е лошо. Мисля за ЧГХ къде да отида - нямам никаква идея къде има лаборатории и кога работят. Има ли нещо в Лозенец или около бизнес парка?

HaKeRcHeTo стискам палци да расте ЧГХ-то.

Общи условия

Активация на акаунт