Август си отива вече, хайде идвай мъничко човече!

  • 39 996
  • 761
  •   1
Отговори
# 615
  • София
  • Мнения: 913
Здравейте, мили дами!

От доста време /има-няма два месеца/ ви следя тихичко и дори вече имам усещането, че познавам една част от вас и се радвам на всички положителни новини, които споделяте Simple Smile

Да се включа и аз. Вече 4 месеца правим опити за бебче, засега неуспешни, но знам, че това не е толкова дълго време. Все пак започнах да пия витамини, тъпча и ММ с такива за мъже, горкия Grinning Миналия месец за първи път следих овулация, уж хванах положителна, но някак си я следя чисто информативно, защото ние си се обичаме почти всяка вечер Flushed Преди и аз не обръщах внимание на симптоми, а сега всеки месец се започва едно чакане, едно вманиачаване... чак е страшничко.

При мен също последните два месеца МЦ закъснява с по 3 дни и всеки път имам странни усещания и болки, все едно всеки момент ще дойде, а преди това започваше да ме боли само 2-3 часа преди самото събитие.

В събота си пуснах и изследване на хормони /на 3ти ден от МЦ/ и уж всичко е в нормите. Междувременно, опитите продължават, те поне са приятни Simple Smile

Стискам палци на всички вас този месец да е нашият и МЦ да ни пропусне Simple Smile

# 616
  • Габрово
  • Мнения: 1 960
Буболеса,  драго  ми е че пишеш при нас и скоро да се местиш в отчетните ти пожелавам и ти стискам палци да не стигаш до вманиачаване в симптоматиката на Б Joy Hug

# 617
  • София
  • Мнения: 913
Благодаря ти, Скорпи! Heart

Честно казано, колкото и да се вманиачавам, до сега всеки път вътрешно съм била сигурна, че не съм бременна... просто някакво усещане. Въпреки симптомите, всяко бодване и подръпване, и болчица. Някак и не смея да се надявам много, за да не се разочаровам накрая. И все пак разочарованието го има, особено последните два месеца - и двата пъти ми закъсня и то с предменструални болки, каквито до момента не бях имала. Едната чертичка е много кофти усещане.

От друга страна пък така осъзнах, че наистина го искам и съм готова за това Simple Smile До преди година беше тема табу.

И така - този месец имам някакво предчувствие. Дано се сбъдне за всички нас, които така чакаме двете чертички!

# 618
  • Пловдив
  • Мнения: 359
Моят цикъл не само, че не си изчака деня, ами дори подрани Disappointed

Някак си вярвах, че това ще е моят месец, но уви ...

Въпреки, че тсх е в норма, все пак ще отида до ендокринолога ми, за да ме прегледа, защото все пак съм с Хашимото.

Мислех си, че след като веднъж стана почти веднага, няма как и сега да не стане, но явно ще поизчакаме Sad

Ех... поне изплакнах очите с последните положителни резултати! Пожелавам ви лека бременности щастлив финал!

# 619
  • Мнения: 62
Здравейте.

След аборт преди 2 години, днес дойде време да се наредя към чакащите да се случи.  Напълно готова за това, което предстои. 2 месеца опити, все още нищо. Simple Smile Успех на всички бъдещи мамчета Simple Smile

# 620
  • Габрово
  • Мнения: 1 960
Шелия не тъгувай знаеш че ще стане Grinning е не когато ни се иска но ще стане.
Сузито добре дошла и палчета скоро да си в отчетните.

# 621
  • София
  • Мнения: 913
Шелия, и аз да подкрепя Скорпи - не всичко става тогава, когато го искаме, но вярвам, че при теб нещата ще се наредят Simple Smile

Сузито - стискам палци и при теб скоро да има страхотни новини!

# 622
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Сузито, Буболеса, добре дошли и дано не се задържате в темата!☺️💕
Аз май направих една година в темата, пет месеца опити, положителен тест и след няколко седмици А.. Този месец пием витамини и добавки последно по схема и аз и ММ и от ноември подновяваме опитите. Пф, отплеснах се..... 🙄
Shellia, ще дойде и твоя месец! 🤗
Silverdream, стискам палци все по-наситени да стават чертичките! 🤗

# 623
  • Сливен
  • Мнения: 145
Здравейте момичета! Чета ви, но отдавна не съм писала. Вече 4 месец опити. Първи - пропусната овулация. Втори-засечена овулация и опити през ден. Но в този август месец ме почнаха едни адски болки в мъдреца, наложи се да пия антибиотици и последва вадене,след което лелката дойде. Трети месец-всичко по план-не правих тестове за Ову и лелка навреме😪. В този месец опитвахме всеки ден. Не съм сигурна дали засякох Овулацията, тъй като на четвърти ден от тестовете, чертата не беше толкова наситена, като контролната,а на следващият ден вече беше по-бледа. Очаквам да Не ми дойде на 24.10. Вярвам, че ще стане рано или късно. Един тест ме чака и така ме сърбят ръцете...😃
Имам въпрос. Вече 4 месец пия фолиева. Да продължавам ли да я пия?

# 624
  • Мнения: 217
Продължава се да се пие и по време на бременност, тя е много важен елемент, не я спирай.

# 625
  • WonderLand
  • Мнения: 3 896
Сузито, Буболеса, добре дошли и от мен Simple Smile

Feline^, стискам палци тоя път всичко да мине добре и опитите да са увенчани с успех.

Искам да ви питам къде правите кръвните тестове за бременност? В обикновените поликлиники става ли? За София питам. Чудя се дали да чакам закъснението или да ходя вече на гинеколог и да пускам тестове. Днес по-късно или утре сутрин ако устискам ще направя нов пиклив тест да видим дали се насища добре втората чертичка.

# 626
  • Мнения: 96
Силвър, доколкото знам е още рано за гинеколог, гледам, че повечето момичета са отишли към 5-6 г.с.,но има и такива, които веднага, като са разбрали. Най-лесно може би ще е да се чуеш с гинеколога ти и той ще те ориентира Simple Smile Стискам палци всичко да е наред и да ни се похвалиш, че си видяла точицата!
За поликлиниките не зная, би трябвало да можеш. Но пък има доста лаборатории, в които да си пуснеш ЧХГ, има и сайтове с ваучери - уж излиза и по-евтино, можеш да провериш дали има за това изследване.

# 627
  • Мнения: 2 849
Има един куп лаборатории - виж коя ти е най-удобна като локация - Цибалаб, Бодимед, Кандиларов, Синево... има навсякъде по кварталите и за бета ЧХГ може да идеш и след кафе и храна, та дори и следобяд. До края на деня ще имаш резултат.

# 628
  • Мнения: 62
Аз съм си правила ЧХГ и в поликлиника, защото имаше лаборатория. Рамус лаборатории има навсякъде и там можеш. Преди години ми излезе около 15 лв изследването. За ходенето на гинеколог определено трябва да минат 10 дена от закъснението. Преди аборта, когато бях бременна отидох на 5 ден от закъснението и нищо не се видя. На 14 ден вече беше установена бременност.

# 629
  • Мнения: 82
Здравейте пия ограметрил по схема 5 деня по 2 в неделя беше последния ден в който тряваше да ги пия. Пия го заради голямо закаснение 1 месец нямам цикъл ходих на лекар нямам кисти и др проблеми абсолутно никакви.. Помислих си че може да съм бременна но не не се вижда нищо правих тестове но отрицателни всички а още нямам цикъл нз какво се случва ..

Общи условия

Активация на акаунт