Лидл 119 - Септември

  • 118 421
  • 1 455
  •   1
Отговори
# 870
  • Мнения: 1 557
Цитросите зимно време са с много по-завишени цени и ниски продажби като цяло.Не,че същото не важи и за някой от зеленчуците.
За зимата в кое полукълбо говориш? Защото в нашето си, точно зимата им е сезон на цитрОсите.

# 871
  • Мнения: 6 479
Aisha, сменят се,но не сте обърнали внимание. Всъщност се сменяше последователността относно цитруси и ябълки,круши,кайсии,праскови и т.н.
Зимно време след бананите следват цитрусите. Пролетно,лятно - след бананите следват пъпеши,дини ябълки,круши т.н.
Бананите обаче са непоклатими.Simple Smile

# 872
  • София
  • Мнения: 227
Цитросите зимно време са с много по-завишени цени и ниски продажби като цяло.Не,че същото не важи и за някой от зеленчуците.
За зимата в кое полукълбо говориш? Защото в нашето си, точно зимата им е сезон на цитрОсите.
За нашето и се извинявам за правописната грешка,не е била нарочно направена,че да се заяждаш Wink

# 873
  • Мнения: 282
Някой може ли да сподели мнение за миксера от предстоящата събота? Добър ли е? Има ли проблеми с него?

# 874
  • Мнения: 35 146
Искам да се оплача, че гъбите в консерва са ми много солени Sad уж знам и пак от тях вземам.

# 875
  • Мнения: 6 479
Някой може ли да сподели мнение за миксера от предстоящата събота? Добър ли е? Има ли проблеми с него?
Не беше ли кухненски робот?

# 876
  • Мнения: 282
Някой може ли да сподели мнение за миксера от предстоящата събота? Добър ли е? Има ли проблеми с него?
Не беше ли кухненски робот?
Да, правилно е така (макар че за мен си е миксер).

# 877
  • Мнения: 6 479
Ще ти отговоря така, както на повечето клиенти и според моите наблюдения.
Повечето домакински електроуреди са ни доста успешни като артикули. Доста търсени,купувани и много малко рекламирани.
Лични наблюдения нямам. Просто нямам кухн.робот.
Имам кафемелачка от Лидл,вече две години работи безотказно.

# 878
  • Мнения: 295
Днес следобед във Варна - Мир имаше само един единствен панталон - червен, не видях кой номер. Ризи в циклама - 0, но пък имаше червена с моя номер. Шлифери и рокли не загледах, имаше сравнително добро количество, но не са за моята фигура. Миналата седмица бях взела едни дънки, от минали години ми ставаха точно, но тези бяха много странни - широки в таза и супер тесни в талията. Та дънките станаха на блуза Simple Smile.
Намазах и едно фъстъчено масло и заредих пици - 4 за 6 лв. От всичките промоции XXL, пиците ми се струват най-смислени.

# 879
  • Варна
  • Мнения: 7 713
 Вчера на бегом взех дънки и панталон. Хубави са и двете и ми заспаха като размер. Някой питаше отговарят ли си размерите-според мен да. И двете са точно моята кройка с висока талия и силно вталени.
 Материята на дънките е по-скоро на панталон. и са супер удобни.

# 880
  • Мнения: 48 023
Дори не погледнах дънките, но щом са тесни в талията, ще отида...ама едва ли ще има моя номер...

# 881
  • Мнения: 1 557
Цитросите зимно време са с много по-завишени цени и ниски продажби като цяло.Не,че същото не важи и за някой от зеленчуците.
За зимата в кое полукълбо говориш? Защото в нашето си, точно зимата им е сезон на цитрОсите.
За нашето и се извинявам за правописната грешка,не е била нарочно направена,че да се заяждаш Wink
Не се заяждам, просто грешиш. Лятото са скъпи бананите, портокалите, грейпфрутите, мандарини пък не съм виждала въобще.  Зимата им пада цената, защото тогава им е сезон. У нас е зима, но в топлите страни,  откъдето ги внасят,  си виреят именно тогава.

# 882
  • Мнения: 2 839
Освен обувките, нищо не ми хареса от "Хайди" колекцията. Bзех пици и желирани бонбони Grinning

# 883
  • София
  • Мнения: 3 860
Вчера сутринта минах набързо и грабнах 2 чифта дънки за ММ, че да мери вечерта. Оказа се, че едните са с копчета, съответно веднага ги отказа. Другите му се видяха доста тесни в крачолите, но си ги остави. Ходихме после пак и огледах дамските неща, харесах едни светлобежови дънки, бяха останали само размер 40, а аз съм 42, но ми се стори, че са ми по мярка. Наложих от другите цветове върху светлите - разликата в ширина и дължина бяха очевадни при един и същ размер. Не знам как ги определят. В крайна сметка не взех нищо, разколебах се. Панталоните - ужасна материя, а тези в червеното - как пък измислиха такъв цвят за панталон... Роклите - торби. С две думи - поредните боклуци на Хайди Клум.

# 884
  • Мнения: 68 994
Някой пита за бройката на сферичните топчести бонбони - 16 бр.са. ☺
Не стават за деца...имат алкохолец доста. Опиенчих се от един с уиски 😃

Общи условия

Активация на акаунт