Лидл 119 - Септември

  • 118 601
  • 1 455
  •   1
Отговори
# 855
  • Мнения: 36 879
Аз мислех утре да отида за шлифера, но ако е нискокачествен, не мисля да взимам. Вярно, че другаде са по-скъпи, но тези 50 лв не са ми за изхвърляне...

# 856
  • Мнения: 2 854
Аз мислех утре да отида за шлифера, но ако е нискокачествен, не мисля да взимам. Вярно, че другаде са по-скъпи, но тези 50 лв не са ми за изхвърляне...
Може да погледнете във fashion days. В момента имат оферти. Аз си харесах едни есенно палтенце за 30лв.Бежаво.

# 857
  • Мнения: 27 868
Всъщност, в доста от случаите касиерите питат дали има проблем със стоката за връщане- явно заради различния начин. Peace Аз мислех, че питат, за да знаят какво да правят с артикула и къде да го слагат... Mr. Green

# 858
  • Сливен
  • Мнения: 4 079
Скрит текст:
на Манго са хубави шлиферите,обаче да се хванат на намаление иначе са скъпи

# 859
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
В нашия Лидл се опитват да правят нещо, и те не знаят какво. Първо, в и без това малкия паркинг, на пъпа, правят стоянките за количките. 10 паркоместа са неизползваеми. Освен това изглежда някак се опитват да разширят самия магазин до зоната, в която понастощем стоят количките. Или да го смалят - защото от вътрешната страна е преградено до фурната. всичко от рафтовете там е разнесено из магазина.

 #2gunfire #2gunfire #2gunfire

За Бургас Изгрев ли говориш?
Ще го разширяват ли магазина, не ми е много ясна концепцията.

За там, за там. И на мен не ми е ясна.



Тамън и аз за същото щях да се оплача. Голяма глупост ми се вижда това, което правят.

# 860
  • Мнения: 2 883
Роклите са може би над коляното, да, така ми изглеждат. Шлиферите ми се видяха тънки

# 861
  • Мнения: 3
Аз ли си въобразявам - не знам, но шлиферите миришат на мухъл.... Купих си бежов, но и на черните се виждаха малки петна плесен (сякаш са стояли на влажно). Накой има ли подобни впечатления?
Иначе ми хареса как ми стои - пробвах червения в магазина... Не е тънък, според мен... Друго  какво: не е блестящо качество на шев и материя - исках черен, но видимо щеше да избелее.

# 862
  • София
  • Мнения: 16 192
А в Лидл - Черни връх, София са разменили местата на плодове и зеленчуци.
Нали ходя рано, преди работа и гледам хората се лутат с празни торбички.
Докато свикнат ще има бутане.
А защо се прави, ако може да ни обяснят директно от източника ще съм благодарна.

# 863
  • Мнения: 6 515
Ооохх...снощи правих тази нова планограма на ПиЗ.
По принцип си имаме лятна и зимна планограма за ПиЗ и за сладоледите.
И мен изненадаха обаче с тоталното преместване на ПиЗ.
Предполагам само,защото все още няма някакво разяснение за нас надолу по стълбицата,та предполагам,че е заради Клиентопотока. Т.е. тъй като различните видове салати-айсберг,копф,спанак, къдрава салата, пресен лук, магданоз са пресни и деликатни,а именно,че до края на деня трябва да се продадат,се подреждат най- отпред на клиентопотока.
Не, че останалите плодове и зеленчук не са пресни,но точно тези ги водим дневни,т.е. по-крехки откъм издръжливост за деня и са с приоритет на продажба.
Но това са лични разсъждения,имайки предвид нашата концепция относно ПиЗ.

# 864
  • Мнения: 48 126
Пуловера с къс ръкав при пране се сви
Имайте го редвид, иначе седеше малко свободен

# 865
  • София
  • Мнения: 16 192
Няма проблем, за 2 -3 дни клиентите ще влезат в час и ще знаят кое къде да търсят.
Но миналата година не им сменяха местата. Спомням си, че с влизането забърсвах 1 банан, 2 -3 поктокала и кивита.  После от другата страна за салати.
Гледах мъжките якета за Скъпия - ами те много умалени.  В Германия купува № 52, тук 56 не може да го закопчее.

# 866
  • Мнения: 35 189
И аз вчера бая въртях, докато намеря авокадото

# 867
  • Мнения: 27 868
Видях от разстояние червения шлифер- от това разстояние добре изглеждаше....Блузите с къс ръкав (не знам те ли са пуловерите всъщност)- светлият цвят беше с дръпната нишка бройката която беше изложена, не ми се стори много качествена материя сякаш.
Взех разни сирена, суджук, мокри кърпички, разни хигиенни принадлежности. Дано като се завърна от море да има останала гауда Grinning Не намерих класическо крема сирене Голдеса- имаше само с 20% мазнини и със зеленийки. Взех от това със зелениите, дано да го бива. Това "балансираното" имаше разни неща в състава- някаква гума, карагенан, не помня още какво.....а помня че някой беше казал как класическото крема сирене има изчистен състав. Явно като махат мазнините все с нещо трябва да запълнят липсите, за да го докарат на вкус и консистенция.... Rolling Eyes

# 868
  • София
  • Мнения: 227
Нещата не опират само до дневни артикули или заради клиентопотока.Цитрусите зимно време са с много по-завишени цени и ниски продажби като цяло.Не,че същото не важи и за някой от зеленчуците.
Както е и положението със сладоледите-не вървят както през лятото,затова почти всички са извън асортимента към момента.

Последна редакция: пн, 17 сеп 2018, 23:01 от amor_

# 869
  • Мнения: 9 618
панталоните как са, дали си отговарят на размера?

Общи условия

Активация на акаунт