Тема за бързи въпроси и отговори - Всичко за нашите деца - Училищен блиц-Тема №2

  • 71 784
  • 752
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 21 455
След регистрация изписва това:
Регистрацията завърши успешно. Моля влезте с електронната си поща и парола.
Явно не изпращат потвърждения.

# 136
  • Мнения: 19 315
Сега влязох. Вчера пробвах много пъти, но не ставаше. Явно проверяват нещо. Потвърждение на мейл нямам де.
Дидева, с какво ги сваляш?
Например ЧП ни е на изд. Педагог и не виждам начин.
Литературата  на Рива също.

# 137
  • Мнения: 1 291
Булвест и Анубис проверяват дали имате дете в съответното училище.

# 138
  • Мнения: 47 996
От какъв зор?

# 139
  • Мнения: 21 455
Не е вярно. Току-що направих произволна регистрация и влязох веднага.
Дъждец, цъкни пробата и, ако смяташ че нещо такова би ти свършило работа, ще ти пиша на ЛС как да подходиш.
Проба

# 140
  • Мнения: 9 884
Не помниш учебници за кой клас търсиш? Joy
Звънче беше качила точно тези на Просвета. Аз тъкмо следвах светлия й пример по отношение на някои учебници и те взеха, че ме улесниха и ги качиха.

Хаха, що за неадекватен коментар?
Защо все се мъчиш да се заяждаш с мен, не знам!

Казах, че търся за 6-ти клас, но всеки учебник е на различно издателство. Един червен - но не помня в момента по кой предмет и на кое издателство беше.

А онзиден, детето ми беше донесло всичките си учебници да му ги копирам на части. И в линка с учрбниците само 2-3 учебника се различаваха от нашите. Затова постът ми е много полезен.

Ако имаш някаква възможност, бих се радвала да спреш да се заяждаш с мен.

# 141
  • Мнения: 1 291
Дидева, може ли по-подробно да кажеш за Булвест? На мен ми иска за регистрацията класа на детето и училището. И намирам само електронно-четими учебници, които не ми вършат никаква работа. Докато това зависи от мен, няма да дам на детето си да учи от екран.

# 142
  • Мнения: 21 455
Да, изисква определени данни, но веднага след регистрацията имаш достъп. Естествено, че трябва да се въведат валидни град и училище. Важно е и класът да е точен. Ако регистрираш примерно шестокласник, ще имаш достъп до учебниците за шести клас.
Скрит текст:
Румка, обикновено се опитвам да те прескачам, но понякога включванията ти са толкова атрактивни, че не мога да не им отговоря. Това, което търсиш, е в шестокласната тема. По-голямата част от него може да бъде изтеглено от сайта на Просвета, но ти явно имаш някакъв проблем с осъществяването на тази дейност.

# 143
  • софия
  • Мнения: 25 482
Сега влязох. Вчера пробвах много пъти, но не ставаше. Явно проверяват нещо. Потвърждение на мейл нямам де.
Дидева, с какво ги сваляш?

Не се изисква потвърждение/активиране на профил. Вероятно при регистрацията не си обърнала внимание, че след въвеждане на данните излиза съобщение, че може да влезеш. Може и да има заложена някаква информация за училище/клас, защото след регистрацията имам достъп само до учебника, по който ще учат и който ми трябва, а не до всички за съответния клас. 
На Анубис, предполагам е същото и при Булвест, оф-лайн се сваля в epub формат и учебникът се чете в тяхна рийдър програма. За да стане в пдф е по-бъгаво, отнема около 20 мин. на учебник и не е заложено от издателството.

Линк към другата тема, но пак пиша, че е по-удачно учебниците на Просвета да бъдат свалени от сайта на издателството http://old.bg-mamma.com/?topic=1059743.msg37403594#msg37403594

Последна редакция: пт, 28 сеп 2018, 07:42 от zvаnchе

# 144
  • Мнения: 9 884
Ех, вярно че беше в темата за 6-ти клас. Звънче 10х Simple Smile)
Още като отида в офиса ще възложа задача на принтера Simple Smile

Добре че съм аз, да има кой да пише атрактивни коментари Simple Smile Щях да вметна, че не съм убедена, че човек може да ползва нечие лого без позволение, но пък много ще ми скочи рейтингът Simple Smile

# 145
  • Sofia
  • Мнения: 4 405
Дидева, може ли по-подробно да кажеш за Булвест? На мен ми иска за регистрацията класа на детето и училището. И намирам само електронно-четими учебници, които не ми вършат никаква работа. Докато това зависи от мен, няма да дам на детето си да учи от екран.

Аз пък не виждам как да добавя другото дете, което е в друго училище и друг клас Thinking Освен да направя регистрация с друг мейл за него Angry

# 146
  • Мнения: 1 291
А аз съм с две деца в различни класове в едно и също училище. Имам същия проблем. Не ми дава да въведа друг клас.

zvanche, някаква програма ли ползваш да превърнеш epub в pdf?

# 147
  • софия
  • Мнения: 25 482
zvanche, някаква програма ли ползваш да превърнеш epub в pdf?
Не, правя го по друг начин, по-бавен. Няма как от epub да стане pdf.

# 148
  • София
  • Мнения: 1 892
Сега влязох. Вчера пробвах много пъти, но не ставаше. Явно проверяват нещо. Потвърждение на мейл нямам де.
Дидева, с какво ги сваляш?

Не се изисква потвърждение/активиране на профил. Вероятно при регистрацията не си обърнала внимание, че след въвеждане на данните излиза съобщение, че може да влезеш. Може и да има заложена някаква информация за училище/клас, защото след регистрацията имам достъп само до учебника, по който ще учат и който ми трябва, а не до всички за съответния клас. 
На Анубис, предполагам е същото и при Булвест, оф-лайн се сваля в epub формат и учебникът се чете в тяхна рийдър програма. За да стане в пдф е по-бъгаво, отнема около 20 мин. на учебник и не е заложено от издателството.

Линк към другата тема, но пак пиша, че е по-удачно учебниците на Просвета да бъдат свалени от сайта на издателството http://old.bg-mamma.com/?topic=1059743.msg37403594#msg37403594

Може ли да обясните как става с учебниците на булвест, за да не носи детето купчините учебници.

# 149
  • Мнения: 1 291
Има една програма Calibre. Отдавна не съм я ползвала, но мисля, че тя можеше да променя форматите. Не съм сигурна.

Общи условия

Активация на акаунт