Тема за бързи въпроси и отговори - Всичко за нашите деца - Училищен блиц-Тема №2

  • 71 655
  • 752
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 2 114
Какво е "Факултативни учебни часове"?

# 121
  • Мнения: 5 160
Какво е "Факултативни учебни часове"?
Бивши СИП
Избираеми учебни часове = ЗИП

# 122
  • София
  • Мнения: 2 717
И аз благодара за информацията за "Просвета".
Искам да сваля учебници 2-7 кл. по математика, ако може да споделите мнение - кой учебник/ колектив ще ми препоръчате? Например 2 кл. -  Юлияна Гарчева, Ангелина Манова (синия) или Владимира Ангелова, Стела Дойчинова (зеления)

# 123
  • Мнения: 838
Търся откъде да сваля ел. Учебници.

# 124
  • София
  • Мнения: 361
Търся откъде да сваля ел. Учебници.
Вижте на предните 2 страници.

# 125
  • Мнения: 9 866
И аз това търся, но не е в тази тема. В друга училищна тема беше, но там ми се отваря само БЕЛ-6ти клас. И май има нещо с и-мейл. Нз точно ;-( Ама линковете не са в тази темичка

# 126
  • Мнения: 21 455
Линкове към електронно четимите учебници със свободен ( или сравнително свободен) достъп стоят на страницата на МОН от месеци.

# 127
  • софия
  • Мнения: 25 447
И аз това търся, но не е в тази тема. В друга училищна тема беше, но там ми се отваря само БЕЛ-6ти клас. И май има нещо с и-мейл. Нз точно ;-( Ама линковете не са в тази темичка
Линковете са оправени (в другата тема), а Просвета пуснаха за свободно сваляне учебниците си на сайта.

# 128
  • Мнения: 9 866
Линкове към електронно четимите учебници със свободен ( или сравнително свободен) достъп стоят на страницата на МОН от месеци.
Тук за принтиране виждам само ДЕМО - което е към 30 страници, и то - разбъркани.
Искам да ги пусна на принтера, не да се мъча на ксерокса.

Моето дете в 6-ти клас, откакто се сдоби с принтирани страници, ходи с малка лека раничка. И е най-щастливото момче в нашия град :-
Заслужава си всяка стотинка за принтера:-)

Но с ксерокопирането чи е мн трудно


ПС - моля те, дай линк към другата тема. Може би стм се отписала без да искам, но вече не ми излиза в списъка с теми Sad

# 129
  • Мнения: 21 455
Тук за принтиране виждам само ДЕМО - което е към 30 страници, и то - разбъркани.
Искам да ги пусна на принтера, не да се мъча на ксерокса.
Би ли конкретизирала издателството? Със сигурност не е Просвета.

В момента електронно четимите учебници на " Просвета" за 1-7. клас могат да бъдат свалени в пълен размер в pdf вариант от сайта на издателството. Не знам дали е за постоянно, тъй като вчера имаше само извадки с ограничен брой страници, така че побързайте. Joy
Малко след това zvаnchе уведоми за това и в темата, която търсиш.

# 130
  • Мнения: 9 866
Дайте линк към темата де Simple Smile
Не помня кое издателство беше, но демото беше 32 страници.

# 131
  • Мнения: 21 455
Не помниш учебници за кой клас търсиш? Joy
Звънче беше качила точно тези на Просвета. Аз тъкмо следвах светлия й пример по отношение на някои учебници и те взеха, че ме улесниха и ги качиха.

# 132
  • Мнения: 19 296
Освен на Просвета на другите издателства не може да се свалят, нито да се принтират.
Аз поне не видях начин.
На Булвест се регистрирах, но така и не получих мейл за потвърждение и съответно нямам достъп.

# 133
  • Мнения: 21 455
Всички, на които се пробвах, могат да се свалят. Играчка си е, но се получава. Издателска група Анубис, Булвест и сие леко преиграват с тази регистрация. Не разбирам кому е нужна.

# 134
  • софия
  • Мнения: 25 447
Освен на Просвета на другите издателства не може да се свалят, нито да се принтират.
Аз поне не видях начин.
На Булвест се регистрирах, но така и не получих мейл за потвърждение и съответно нямам достъп.
Аз влязох в сайта без потвърждение, само след регистрация. Трябваше ми учебник на Анубис. Опитай с регистрираните от теб мейл и парола да влезеш.

Общи условия

Активация на акаунт