Искам да кажа ... (150) през септември 2018

  • 200 728
  • 4 336
  •   1
Отговори
# 1 530
  • Мнения: 14 336
Хай, стискам палци за добро развитие 🤗

# 1 531
  • Мнения: 6 310
Хай,добре е,че е влезнал в болница за изследвания, а ако е и навреме,нещата са поправими.Горе главата и без да четеш много.Ако не се лъжа,Сбъдваща има „опит” в тази насока Confused .

# 1 532
  • Варна
  • Мнения: 36 707
Насрочили са му операция, май още за днес. Дано нещата са хванати навреме.

# 1 533
  • Мнения: 6 310
Дано!Ще стискаме палци!

# 1 534
  • Мнения: 10 555
Хай, на колко години е човека?
Миналата година същото се случи на мъжа ми с баща му.

# 1 535
  • Мнения: 1 985
Хайче, пиша ти на лично.
Не се притеснявай този тумор е лечим. За съжаление в семейството имаме болен от същото.

# 1 536
  • Мнения: 1 138
Хай, дано всичко е наред. Пиши после как е минала операцията.

Момичета сега дойдох на работа. Оставих всички изискуеми документи в банката. Ще ми отговорят до 2-3 седмици, въпреки че в общите условия пише до 5 дни. Не е много добре това защото края на месеца идва нова вноска по кредита и ми казаха, че съм задължена аз да я платя, пък после ако одобрят застраховката щели да ми ги върнат. Не ми звучеше много добре служителката като прочете епикриза, други документи. Да видим, надявам се да не трябва да ги съдя, че тогава съвсем ще ми се стъжни.

# 1 537
  • Мнения: 5 374
Хай,добре е,че е влезнал в болница за изследвания, а ако е и навреме,нещата са поправими.Горе главата и без да четеш много.Ако не се лъжа,Сбъдваща има „опит” в тази насока Confused .
Аз "имам" опит в тази насока. Ще си замълча.
Добро утро!
Много, мнооооого съм ядосана!

# 1 538
  • Бургас
  • Мнения: 7 360
Стискам палци, Хай! Дано тревогите ви са напразни!

# 1 539
  • Germany
  • Мнения: 7 970
Хай, стискам палци и аз! Дано са хванати навреме нещата!

# 1 540
  • Варна
  • Мнения: 36 707
На 68 е. Ще го режат днес следобед или вечерта, тя операцията ще мине, ясно е, по-същественото е после какво ще покаже, дали е доброкачествен или не.

# 1 541
  • югозапад, под "Марков камък"
  • Мнения: 1 199
Хай, стискам палци!

Лято, и аз съм многооо ядосана и то на ММ!

# 1 542
  • Мнения: 2 254
Хай, стискам палци  Hug

# 1 543
  • Мнения: 39 492
Поли, отиди утре пак до банката. И се направи, че нещо не си разбрала..... В договора пише 5 дни, а са ти отговорили, че ще чакаш 2-3 седмици. Нещо от рода, че адвокат ти е обърнал внимание на тази разлика в сроковете, че не е редна.....и искаш да си оформиш нещата както трябва. Направо иди при някой по- висш с въпрос защо ще се бавят?
Хай, кураж и стиснати палци на теб!

# 1 544
  • София
  • Мнения: 5 969
Поли, помисли и дали да не се консултираш с адвокат наистина.

Общи условия

Активация на акаунт