Искам да кажа ... (150) през септември 2018

  • 200 931
  • 4 336
  •   1
Отговори
# 1 560
  • Germany
  • Мнения: 8 021
Сбъдваща, ако не намериш кой, ще дойда да ги наглеждам за една седмица, само да съм здрава! Simple Smile

# 1 561
  • гр.София
  • Мнения: 2 763
Здравейте Hug
Шугърче, честита рожденичка с малко закъснение! Да ти е жива и здрав Heart
Поли, надявам се всичко да се нареди, стискам палци, момичетата са ти дали хубави съвети преди мен Flowers Hibiscus
Сбъдваща, и на теб стискам палци да идеш до Китай Hands V
Светалчо, не се чуди а отивай, ние ще чакаме снимки и разкази от теб Kissing Heart
Хайче, много съжалявам да прочета това, дано резултатите след това да са добри Green Heart
Фонсе, палци и за теб, мисля те Hug
Аз запазих за уикенда малка почивка на басейнче в Банско да идем семейному Grinning  да се поразмажем малко, най-вече мъжът ми де, че горкия бая работа е отнесъл Heart

Хубав ден момичета Hug

# 1 562
  • София
  • Мнения: 11 805
Сбъдваща и аз стискам палци да успееш да отидеш в Китай. Peace
Свет лично аз ще дойда да те метна на самолета за Париж!Хайде след това ще направим една среща /междусъседска или целокупна софийска/ да разказваш.
Париж е мечтата на дъщеря ми.Та се замислям,живот и здраве,дали не се опитаме да осъществим това и желание.

Последна редакция: пт, 14 сеп 2018, 09:03 от Ali97

# 1 563
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 144
Сбъдваща, не може ли някой от близките ти да дойде да ги гледа? Китай, според мен, не е за изпускане. Синът ми ходи два пъти миналата година в командировки и каза, че няма нищо общо с Китай отпреди, по наше време. И че разликата е в полза на предишния . (Говорим за Пекин.) Сегашният бил прекалено урбанизиран и небостъргачен. Той всъщност ходи и в Гуанджоу и Шанхай, но преди не е ходил там и няма база за сравнение.

# 1 564
  • Мнения: 22 036
Шугър да ти е живо и здрави детето, не си спомням вчера честитих ли ти.

Хай, стискам много палци. Дано да е хванат рано, защото този рак се поддава на лечение.

Свет, ще ти се карам ако не отидеш, така да знаеш.

Сбъдваща,  дано наредите нещо, не са малки деца, ако извикате някой роднина, могат или да пропуснат активностите, или да се разбереш с родители от отборите да ги водят.

# 1 565
  • Мнения: 18 057
Къде остана Мери с нейните апартаментни дилеми? Мери, този виц е за теб Stuck Out Tongue

# 1 566
  • Мнения: X
Това ще точно в края на лятната ваканция, няма да има активности и задължения. Затова не мога да ги тупна на някой тук да ги гледа и забавлява цяла седмица по цял ден през отпуската или ваканцията си. Мога да ги оставя в Бг на моите родители, но те не летят, а някой трябва да ги докара до немско в наше отсъствие. Близки, дето да са айляк, нямаме. На първи поглед неразрешима ситуация, но време има доста, ще мислим варианти.

# 1 567
  • Мнения: 3 868
Хай, стискам силно палци да са го хванали на време.

Поли, и на теб стискам палци. Адвокат ще ти трябва, защото застрахователите ще се опитат да те врътнат. А и казваше, че мъжа ти е имал и други забовалявания.

Светълчо, пожелавам ти да отидеш в Париж и много да ти хареса.

# 1 568
  • Мнения: 39 753
Шугър, Голяма тарталета с малки тарталетки звучи много сладко!

# 1 569
  • Мнения: 11 745
Сбъдваща, намери им лагер, офертата не е за изпускане Grinning

Хай, стискам палци Hug
И на всички, които имат нужда (не успях да прочета всичко)

# 1 570
  • София
  • Мнения: 1 870
Къде остана Мери с нейните апартаментни дилеми? Мери, този виц е за теб Stuck Out Tongue


Grinning Grinning Grinning

Много яко.
Те го продадоха този апартамент м/у другото. Бях си харесала друг, но пък е скъп и не искат да коментират и така си и виси при уж високия интерес...

Честити да са вчерашните рожденици!
Хай, стискам палци всичко да е наред!
Поли, внимавай с тия банки, както са казали най-добре адвокат, че все си намират вратички...

# 1 571
  • Мнения: 6 966
Шугърче, да ти е живо и здраво детето и да има много късмет в живота.

Поли, другите вече са го казали, но и аз съм за консулт с адвокат. Много вероятно е да се опитат да открият и най-малката възможна вратичка, за да не изплатят застраховката. Това забавяне от законовия срок като нищо може да е една от тях.
Скрит текст:
Преди години майка ми беше направила застраховки на децата, които да се изплатят при навършването на 18 години. Да, ама дойде инфлацията и вместо 3000 лв. на децата изплатиха по 30-40 лв. А жената беше отделяла от заплатата си и съвестно беше внасяла всеки месец вноската си. Когато попитах служителката в банката как така пари, които са били при тях и те са оперирали с тях през всичките тези години, изведнъж се оказват обезценени. Ако бяха в някой буркан или под дюшека ок, но случаят не е такъв. Гледаше ме като изтървана и само вдигаше рамене.

Хай, сигурна съм, че ти е много неспокойно, но ако е хванато навреме е напълно лечимо. Не се вкарвай в излишни филми като четеш информация в нета. Изчакай резултатите и какво ще ти кажат лекарите.
Скрит текст:
Баба ми беше със същата диагноза и се оправи след операцията. А медицината е много по-напреднала от преди 30 години, когато й го откриха на нея.

Свет, хич не се чуди. Слагай няколко ката дрехи в куфара и заминавай. Със сигурност едно такова пътуване, при това с добра дружка, ще ти се отрази много добре.

# 1 572
  • Мнения: 22 036
Аз не мисля, че банката има сметка да прави номера, освен ако не е и собственик на застрахователя, но и аз силно препоръчвам адвокат. В такъв момент, човек трудно разсъждава върху ситните букви на договорите.

А на банката и е все тая, от кой ще си вземе парите. Дано да не правят мизерии.

Поли, ако нямаш адвокат, някой все ще може да препоръча, но е добре да се занимава с такива неща.

# 1 573
  • Мнения: 1 723
Свет, Десивалко, Даун, 2 в 1, благодарности и на вас!

Аз съм притеснена за себе си, не съм аз като се задействам – още е следобедно време, а вече всичко е измито, наготвено (хм...като знам ламите, ще донаждам за вечеря, ама все пак), е, далеч е от изчистено, но ако и изчистя, наистина ще трябва да посетя най-близкия спешен кабинет. Натирих девойките да пазаруват, мъжката част е приспана, с чиста съвест обявявам 15 минути мързел!

# 1 574
  • Варна
  • Мнения: 36 858
Благодаря ви, хора, аз ви послушах и не ходих да чета нищо. Операцията е минала, отстранили са голям тумор, но хубавата новина е, че разсейки категорично няма. Сега са му сложили някаква торбичка, с която ще седи две седмици в болницата и после още една операция за да зашият вътре нещо си, майка ми не можа точно да ми обясни.

Абе, голяма сага е в нашите болници, но като за операция по спешност явно имахме късмет и попаднахме на читав екип.

И в кръга на майтапа, от едно посещение в болницата се видях с куп бивши клиенти. Добре, че се знаем от много години и хората удрят по едно рамо при нужда.

Общи условия

Активация на акаунт