Искам да кажа ... (150) през септември 2018

  • 200 714
  • 4 336
  •   1
Отговори
# 3 180
  • Мнения: 11 939
Светкавица, много си ларж за хорските деца, обаче твоето го изяде с парцалите Laughing Но аз те разбирам, защото май и аз съм така.


Не е съвсем така. Simple Smile
дете в ІV клас е малко, няма вкл и социален опит, приемливо е да не е изрядно, в процес на начално обучение е.

Обаче мързелът и съпротивата, особено при по-голямо дете като моето, не толерирам. Водила съм го по психолози, дори при детски психиатър, платени, безплатни- училищни и общински и какви ли не. Е, не можаха да му открият проблема, като няма проблем, значи е характерова особеност.
На почти 13/ след дни навършва 13/ трябва да съумее да разпределя времето си и да се научи, че не може като му скефне, времето да спре заради него.Седи над домашното и 10 мин си върти химикала., чудейки се как да НЕ започне да пише. Днес един преразказ за домашно- стр и половина- от училище домашно, не от школата- 3-4 часа-чернова и препис.При текст пред него.Не с парцалите, ами с все помагала ще го изям

Между другото, много се изкушавам да захвърля всичко и да кандидатства в музикалното, ама... и там като стане задължително, предполагам, че ще му угасне страстта.

# 3 181
  • Мнения: 10 546
Джена, индивидуален не бих го оставила моя единствено заради контактите.

Аз изгладих една камара дрехи и да все къси, трябва някое яке или жилетка да изровя.

Изгледахле 12А и Дъвка за балончета. 12А малко излишен ми дойде, копир на 11А.

# 3 182
  • София
  • Мнения: 18 679
Не става дума за изрядност. Купнеш, утиване и не приятен в няколко изречения диктовка са много грешки. Хайде да не каваме на черното - бяло, няма смисъл, няма да ми стане по-добре.

Но стига с моите проблеми. Кажете какво ще ядем за вечеря Grin Издомакинствахте ли нещо в "почивния" ден или като нас ще сте на нещо, метнато набързо във фурната?

# 3 183
  • Мнения: 10 546
Аз имам кутии от мама. Днес поядохме, ама има още Simple Smile

# 3 184
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 203
Едни кърначета набързо.

Мари, много сте хубави, най-вече женската част Simple Smile

Хай, доколкото схванах, проблемът на баща ти е малко по-различен от на майка ми. При нея туморът беше в горната част на дебелото черво и с торбичка не е била. Все пак, пиши ми, ако мога ще отговоря на въпросите ти Hug

# 3 185
  • Бургас
  • Мнения: 7 350
Ние ходихме на един капан в Крайморие и мисля да не вечерям.
Децата имат супа, другото дете -пържолки и кюфтенца от майка му.

# 3 186
  • Мнения: 4 303
belinda, ами то това е най доброто за вечеря, нещо метнато набързо.
Изнервям се понякога, когато две от три не искат нещо, дето друг път ядат, но точно днес не искат.
Когато е направено набързо и всички са в очакване всичко е толкова вкусно!
Случвало ли ви се е ?

# 3 187
  • Мнения: 39 462
Белинда, при нас вечерята ще е сухоежбина. Децата докато бяха болни мрънкаха за кремвиршки. Та, днес ще ги отметна. Естествено с тестото на Руми.

# 3 188
  • Мнения: 4 303
Мари, много сте хубави!
Успях да ви видя този път! Шаферката е прекрасна, не само кецките!

# 3 189
  • София
  • Мнения: 18 679
Мари, ако си ми приятелка, не храни децата с кренвирши 2 дни след като са били със стомашен вирус Sad Стомашната лигавица се въстановява бавно, лесно е да я раздразниш пак и втория път ще  е по-зле. Слушай патило.

# 3 190
  • Мнения: 39 462
Ох, Белинда, едвам им устоявам на напъните, но ще го опазя. Права си. Освен да направя сиренки, че да не иде зян тестото, а?

# 3 191
  • Мнения: X
Сиренки бива. И кисело мляко.

Отметнахме и ортодонта пак... резна тук-там телчета, дано се кротне вече големия мрън. Драма куин е номер 2, страшна работа. Ама само туй му е кусура, та се трае.

# 3 192
  • Мнения: 986
От вчера има още печени бутчета,ама домашните си пожелаха лучник!Пък днес съм бяла и добра...Ама нямах прясно мляко,та не можах с тестото на Руми да работя-направих някакво измислено,ще го видим,пекат се.А и лука не ми стигна,та едната тава ще е подобие на пица със сирене и листчета кашкавал ли е,топено сиренце ли е,знае ли го някой...
Покриха го тъпия покрив,Конти,купили сме и найлон за такива случаи,ама мен друго ме ядеше...Останаха довършителните неща утре и вече ще е готово...

# 3 193
  • София
  • Мнения: 18 679
Донякъде става. Макар че ако има яйца в тестото, бих си го изяла с мъжа ми, а на децата бих направила зеленчукова супа с катофи и моркови, с крутончета. Или ориз. Особено малкият както беше зле толкова време Rolling Eyes Внимавай. Първо варени/печени зеленчуци се дават, после сирене, пилешко, другите млечни, другите меса и чак тогава яйца.

# 3 194
  • Бургас
  • Мнения: 6 536
Момичета, влизам с проблем. Откраднаха ми портфейла с все пари, документи и карти вътре. Последните ги блокирах, имам паспорт, с който да пътувам, парите се опитвам да не ги мисля, че не бяха малко. Въпросът ми е трябва ли да уведомя за личната карта сега и кого, полицейско управление тук или в БГ.

Общи условия

Активация на акаунт