Удължаване на косата, тема 13

  • 53 606
  • 762
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 146
Момичета, преди ви писах, че ще поръчвам коса от Магама и ще дам отзиви.
100 гр. за 250 лв., от сайта на Магама, кестенява.
Боядисах я в по-тъмен цвят и я носех на шипки (по което се подразбира, че не съм я мила на 3-4 дни).
Е пъкен боклук! Още на третата седмица стана на гнездо. Грозна работа! Като я сложа и след половин час изглежда все едно е тупирана в горния край, а в долния става на клечки.
Нося я вече месец, но вече просто е невъзможно да се носи. Тези дни ще си купя пак от Диверсо за 350 лв., поне тях съм ги ползвала и знам какво им е качеството.
Освен това на Магама е с тънки краища, които няма как да не се пострижат веднага, защото стоят провиснали, а на Диверсо е doble drawn.



# 436
  • Мнения: 1 140
Ужас.. явно и Магама не са това, което бяха...
Някой взимал ли е от Briliance?

# 437
  • София
  • Мнения: 4 884
И това струва 250лв?? Май трябва веднага да вдигна цената, на която продавам моята, тя е 10 пъти по-хубава от тази, а е взета от салон, далеч от известността на Магама.

# 438
  • Варна
  • Мнения: 3 056
Много е трудно да се прецени като се купува една коса.. Почти винаги изглежда лъскава, хубава, подредена.. Едва след няколко измивания и поносена си проличава..

# 439
  • Мнения: 146

Ужас.. явно и Магама не са това, което бяха...
Някой взимал ли е от Briliance?

Момичета, все пак да уточня нещо във връзка с качеството на Магама: най-хубавата коса на Магама е great lengths и сигурно наистина е супер. Тя е от порядъка на 1000 лв. в зависимост от това дали са треси, стикери и т.н.
Тази от 250 лв. е нормален клас и пише, че се носи на щипки и капси. Така или иначе качеството й е нула. Подвеждащото е в това, че щом пише, че може да се носи и на капси това означава, че е достатъчно качествена, а реално аз не виждам как това гнездо може да се носи постоянно. И вашата собствена коса се оплита в нея.
Давам отзив, да не се подведете като мен и да хвърлите на вятъра 250 лв. Sad((

# 440
  • Мнения: 624
Не мога да си представя това "нещо" да си го закача на главата...
Като цяло вече не съм фен на удължаването(никога не съм носила, проучвах), но показаното по-горе е 😱😫

# 441
  • Мнения: 2 873
Аз препоръчвам Ladies Point. От януари не е мръднала, даже става по-бляскава и мека (аз ползвам обаче хубава козметика и правя терапии). Според мен мога да я нося поне 2 години и след това да я подаря на някой, който да я носи още 1.
Също, освен здрава е и плътна навсякъде, от корен до връх.
Обаче 60 грама ми излязоха 300 лв, тоест 100 грама ще са около 600.

# 442
  • Варна
  • Мнения: 3 056
KPP, те са салон, който предлага и коси, нали? Не са ли по - скъпи косите на такива места, все пак и те не ги произвеждат, а ги поръчват отнякъде, а после ги преподават на много по - висока цена? Поправете ме, ако греша.

# 443
  • Мнения: 146
КРР, тази на ladies point по кой метод я носиш, с плитка ли?

# 444
  • Мнения: 925
Момичета моля помогнете ,писах и по рано .Какво означава 10 10 10 и 18 18 18 при поръчка на коса.

# 445
  • Варна
  • Мнения: 3 056
Нищо не означават само така тези цифри. От кой сайт?

# 446
  • Мнения: 36
Здравейте. Има ли някоя от вас отзиви вече  от метода с кордата? Изглежда ми много добре и аз бих пробвала, но не знам дали ще е устойчиво. Също така и не намирам естествен косъм.

Аз имам опит. Много неустойчив метод. Размества се лесно. Общо взето постоянно трябва ръцете ти да са на главата и да я наместваш. Навеждането е невъзможно.
Този метод става, ако си носите косата, когато сте вкъщи. За навън не става.

А ако се сложат щипки (не знам как се казваха фибичките). Гледах клипове на такива коси, при които има сложени по 2-3  щипки, за да държат по-здраво? Вие имате ли с фиби или само с корда.

# 447
  • Мнения: 2 873
KPP, те са салон, който предлага и коси, нали? Не са ли по - скъпи косите на такива места, все пак и те не ги произвеждат, а ги поръчват отнякъде, а после ги преподават на много по - висока цена? Поправете ме, ако греша.
Не, те изкупуват натурални коси и имат перукери, които ги шият.
Косата наистина е най-доброто на пазара, лично за мен

# 448
  • Мнения: 925
Нищо не означават само така тези цифри. От кой сайт?
AliExpress

# 449
  • Мнения: 55
KPP, те са салон, който предлага и коси, нали? Не са ли по - скъпи косите на такива места, все пак и те не ги произвеждат, а ги поръчват отнякъде, а после ги преподават на много по - висока цена? Поправете ме, ако греша.
Не, те изкупуват натурални коси и имат перукери, които ги шият.
Косата наистина е най-доброто на пазара, лично за мен

И аз подкрепям за Лейдис. Косите им наистина са най-добрите. Живи, плътни, гъсти, без хвърчащи къси косми! Скъпи са факт, но са много качествени.

Общи условия

Активация на акаунт