Удължаване на косата, тема 13

  • 52 968
  • 762
  •   1
Отговори
# 420
  • Варна
  • Мнения: 3 019
moonsand, аз съм с двете леви:grinning:. Ако си от Варна да ти се обадя Stuck Out Tongue Winking Eye
Благодаря много за съвета! Ако не намеря може и да опитам!

# 421
  • Варна
  • Мнения: 3 248
Пробвай в Te art studio. Там работят и с метода с плитката, за който говорехте,питах ги онзи ден като ходих да се боядисвам. Казаха че и с някакъв студен метод с кератин ще работят скоро, ама честно казано не разбрах много какъв е тоя метод.

# 422
  • Варна
  • Мнения: 3 019
Didi Bidi, благодаря и на теб за полезната информация! Сега ще им пиша.

# 423
  • Мнения: 1 135
Някой поръчвал ли е от тук? Цените изглеждат доста, доста примамливи в момента...


https://www.olx.bg/ad/ruska-kosa-aktsiya-CID655-ID89OkO.html

# 424
  • Мнения: 8
Така аз искам да споделя за моя опит с удъженията.

Аз съм с доста тънка, но хубава коса/копринена при допир и жива.

Реших се след хиляда проучвания и изчитане на методи да си удължа косата или по-скоро да и придам обем в дължините.

Отидох про фризьор и попитах дали вече ползват и в България метода Invisible extension, където косата се вшива много внимателно и с тъничка линия особено при тънка коса за да не си личи.

Казаха ми, че могат да го направят и сядам аз на стола.

Почна фризьорката да прави един шев и кройка по тресите. Само два реда исках за де ми утежнява моята естествена коса.

Гледам обаче, че н его прави по този нов метод, който им споменавам и го знам от Щатите а едни дебели ръбове.

Питам ги , тя ми казва ами не так ае по добре за вашият скалп. Реших да се доверя. Почна да ги шие в моята коса с голямо дърпане, едвам изтраях.

Също не знам защо ми нафилира моята коса ужасно нагоре, въпреки, че казах, че не желая да се филира или минимално.

Приключи тя , подстрига тресата да я изравни отдолу и вика готова сте. Добре изглежда отзад но отпред някави рингове ми стърчат през косата супер грозно и неестетвено.

Питах я, каза, че слегне, но то и ми опъва ужасно там където е пришита..

Прибрах се аз, първата нощ спах някакси.

На втората нощ започна една болка един сърбеш, ужасия.

Косата е естествена да добавя/висок клас.

Едва изтърпях сутринта и  дори си измих косата с терасата и моят скалп, да не би да е от това. Още по-зле стана положението и вече бях пред рев.

На бегом в салона с обянение , че ужасно и дърпа, не мога да спя и тези рингове стърчат като че съм извънземно през тресата.

Казах и директно да ги маха тези удължения. Махна ги с голямо дърпане.

Като си видях моята коса и то само два дни съм стояла с тях щях да се разплача. Тя толкова филирала нагоре като ги поставяла, че съм като с половината си коса в момента, освен това ми отскубна при свалянето ужасно много и от моята коса.

Какъв е крайният извод, според мен е много ама много неразумно на тънка коса да се слагат каквото и да е удължения независимо по-какъв метод. Пагубно е за косата , ама зверски.

Първо, че се вижда винаги, че си с треси и че не е твоята си коса.

Не препоръчвам да си слагате тези шитни по главата.

Аз имах супер лъскава и копринена коса с плътност била и тънка. Сега съм назад с една торба пари и опърпана естествена коса. Еми не , не искам да съм Рапунцел, мога да съм си Тънкокоска , но със здрава блестяща коса.

Почвам възстановяване и се надяам по-бързо да си върна това ,което им апреди тази налудничава идея да се правя на Рапунцел.

Вложете тези  пари  в нещо друго за организма си, вместо в екстеншъни, пък и мисълта, че това са били коси на някой друг (може и на мъртвец, четох някъде, че си набавяли от там) и носят неговата енергия ме кара да съм твърдо против вече.

Иначе успех, просто исках да споделя моят злополучен опит.

Последна редакция: пн, 06 юли 2020, 14:21 от Karlsson_ire

# 425
  • Мнения: 3 575
Това още веднъж доказва колко е важно да избереш добър професионалист, не само за косата, но и за всичко останало.

Съжалявам за вашия опит.

# 426
  • Мнения: 60
Здравейте,

Тъй като наскоро реших да си сложа екстеншъни и като най- добрият вариант тогава сметнах,
че е на  клипси. Обаче като си сложа след няколко часа и ме боли главата и ме стяга много.
Въпросът ми е , тъй като съм виждала в някой китайски сайтчета има екстеншъни на корда.
Но не съм виждала да има с естествена коса а само синтетична.
Аз си харесвам моята и бих искала да си преправя моята и да я направя с корда.
Знаете ли някой, който може да ми я направи или пък салон, място?

Благодаря ! Flowers Four Leaf CloverFlowers HibiscusNature High Brightness

# 427
  • Мнения: 146
Unicornshine, в Алиекспрес има и естествена коса на корда. Отделен е въпросът дали или колко е качествена.
Аз си поръчах синтетична, за да преценя този метод. Поставянето е лесно и няма опъване, скубане.... Ако собствената коса е с приблизителна дължина като екстеншъна и отгоре имате достатъчно коса, за да скрие кордата, методът ще е подходящ. Неудобството е, че при навеждане напред тресата се размества. Иначе е лека и не се усеща.
Ако решите да ползвате този метод ви съветвам, да пробвате с евтина синтетична коса, за да прецените дали ще ви допадне.
(Тази синтетична коса не е с блясък и изглежда напълно естествена)

Последна редакция: пн, 13 юли 2020, 10:27 от moonsand

# 428
  • Мнения: 60
Unicornshine, в Алиекспрес има и естествена коса на корда. Отделен е въпросът дали или колко е качествена.
Аз си поръчах синтетична, за да преценя този метод. Поставянето е лесно и няма опъване, скубане.... Ако собствената коса е с приблизителна дължина като екстеншъна и отгоре имате достатъчно коса, за да скрие кордата, методът ще е подходящ. Неудобството е, че при навеждане напред тресата се размества. Иначе е лека и не се усеща.
Ако решите да ползвате този метод ви съветвам, да пробвате с евтина синтетична коса, за да прецените дали ще ви допадне.
(Тази синтетична коса не е с блясък и изглежда напълно естествена)


Много благодаря за съвета, ще разгледам какви коси имат и дали мога да намеря цвят най-близък до моя.
Бих пробвала и синтетична  също.
 Ще ти бъде възможно да ми изпратиш линк от Алиекспрес от доставчика, който си взела косата? На лично или където ти е удобно !

Благодаря:hibiscus:

# 429
  • Мнения: 146
Unicornshine, само пак да уточня, че методът е много неустойчив.

# 430
  • Варна
  • Мнения: 3 019
Нужни са ми около 50 грама коса за досгъстяване за един ред. Бих искала на място да видя косата, обаче, идея за Варна?Взех коса първоначално от ОТТО, води се тайландска, най - скъпата им.Е,не е идеално зле, но има още много какво да се желае.. Не бих повторила. В Дима стил са хубави, но прекалено скъпи,а и те също ги поръчват от някъде, нали така?

# 431
  • Мнения: 925
Момичета здравейте.Като новак имам нужда от помощ.Искам да си поръчам коса,но не разбирам как точно.При поръчката ме пита 101010.  181818...... Та ако може да ме светнете . Благодаря

# 432
  • Мнения: 36
Здравейте. Има ли някоя от вас отзиви вече  от метода с кордата? Изглежда ми много добре и аз бих пробвала, но не знам дали ще е устойчиво. Също така и не намирам естествен косъм.

# 433
  • Мнения: 146
Здравейте. Има ли някоя от вас отзиви вече  от метода с кордата? Изглежда ми много добре и аз бих пробвала, но не знам дали ще е устойчиво. Също така и не намирам естествен косъм.

Аз имам опит. Много неустойчив метод. Размества се лесно. Общо взето постоянно трябва ръцете ти да са на главата и да я наместваш. Навеждането е невъзможно.
Този метод става, ако си носите косата, когато сте вкъщи. За навън не става.

# 434
  • Мнения: 3 674
Здравейте. Има ли някоя от вас отзиви вече  от метода с кордата? Изглежда ми много добре и аз бих пробвала, но не знам дали ще е устойчиво. Също така и не намирам естествен косъм.

Аз имам опит. Много неустойчив метод. Размества се лесно. Общо взето постоянно трябва ръцете ти да са на главата и да я наместваш. Навеждането е невъзможно.
Този метод става, ако си носите косата, когато сте вкъщи. За навън не става.

A що не  пробвате  да закрепите кордата с фиби, на определени места? Примерно там където най-много се плъзга. Да се захване  кордата за косата с фибите...мисля, че може да има ефект. Мислех да си поръчам точно коса на корда...

Общи условия

Активация на акаунт