Обсъждане на имотни обяви-5

  • 47 972
  • 767
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 13 379
В тази сграда още от самото начало цените бяха доста  по-високи от предлагането към момента.
От година две почнаха да се виждат светнали прозорци, външния паркинг е доста празен, така че предполагам се продават и паркоместа.
Пицарията отдолу не е лоша, но 2 от магазинчетата така и не се дадени под наем от както я построиха.
Не мога да се ориентирам накъде е гледката към парка или към пазара. Струва ли ми се че през единия прозорец се вижда, че е зимно време, та дали са актуални снимките или това е непосредствено след ремонта.
Ако паркоместата вървят към апартаментите, явно има доста празни.

# 436
  • Мнения: 19 523
Невъзможно скъпо е според мен, сградата е наистина градска легенда, от тези, най-страшните. Много ми е грозна и на изключително шумно и натоварено място. Обществен транспорт и магазини - зле. Плюсове на имота - незапушен юг и добра гледка, близо до ЮП. За тези пари определено смятам, че едно семейство може да си купи нещо доста по-добро.

# 437
  • Мнения: 2 317
Като например?

# 438
  • Мнения: 25 791
Ох, тук стана като с темата за наемите и кой кое поколение е софиянец и кой какви къщи има по центъра на някой град.

Обява за обсъждане: намаление с над 18% през последните дни, видно от снимките се продава от поне шест месеца:

https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act=5&adv=1d151240376173535

(да не се заблудите, 2000 евро е без ДДС)
Хубав е. Дай Боже всеки му да може да си го позволи.

Сняг ли има вече в София. hahaha hahaha

# 439
  • Мнения: X
Като например апартамент със същата квадратура на тихо и по-чисто място, с възможност да си отваряш прозорците денем и нощем. Казват, че се свиква с шума, ама за тези пари от какъв зор?

# 440
  • Мнения: 2 998
В този блок има проблем с мутренския контингент, ако си от нормалните собственици.

# 441
  • Мнения: X
Моля те дай пример за такъв апартамент, с гледка към парк и Витоша, разположен в централен хубав квартал и в сграда със страхотни общи части.

# 442
  • Мнения: 13 379
Simple Smile Гледката към парка и Витоша ще я имаш само от едната страна, от другата не, но пък и няма и високи сгради отзад, така че пак става - ще си гледа НДК или бул България, ако е на високо и детската градина от първите етажи.
Ремонта добре изглежда на първо четене.

# 443
  • Мнения: 19 523
Като например като си сметнеш и ДДС-то в цената на апарта и може да вземеш например ето това - http://www.ues.bg/bg/offers/6179-strahotna-kashta-s-individualna … -duh-za-prodadzba - двор, мебели, и сигурно три пъти по-голяма квадратура в топ квартал. И няма нужда да делиш парка с някого.

# 444
  • Мнения: X
Терасите не са ли мини тераски?

# 445
  • Мнения: X
Simple Smile Гледката към парка и Витоша ще я имаш само от едната страна, от другата не, но пък и няма и високи сгради отзад, така че пак става - ще си гледа НДК или бул България, ако е на високо и детската градина от първите етажи.
Ремонта добре изглежда на първо четене.
На втората и третата снимка се вижда, че гледа към парка и Витоша. Грешка е, че не е акцентирано на това в обявата. Спокойно брокера можеше да направи лятна снимка за да се види красивия зелен парк.

# 446
  • Мнения: X
Като например като си сметнеш и ДДС-то в цената на апарта и може да вземеш например ето това - http://www.ues.bg/bg/offers/6179-strahotna-kashta-s-individualna … -duh-za-prodadzba - двор, мебели, и сигурно три пъти по-голяма квадратура в топ квартал. И няма нужда да делиш парка с някого.
Не виждам как сравняваш имот в един от централните и най-скъпи квартали на София с такъв намиращ се  във вилната зона извън околовръсното. P.S. Въобще не е случайно, че м2 в Бояна струва много по-малко от м2 в Иван Вазов.

Последна редакция: вт, 25 сеп 2018, 21:16 от Анонимен

# 447
  • Мнения: 5 642
Пълният член още не са го отменили. Боянската къща се продава повече от година, а и е съвсем друг начин на живот.

# 448
  • Мнения: 13 379
По въпроса с магазините отзад е пазара Иван Вазов, на 200 метра на Витошка има Фантастико, Балев био, млекарница, хлебарница, Лили дрогерия още няма и 100 м.
Колко ли е таксата подръжка ми е интересно.

Къщата ми харесва, но трябва да спра да работя, децата да са оборудвани с коли и шофьори, че да отида там да живея, а поне за едното в близките 10 години не се очертава да му разрешат да има шофорска книжка.

# 449
  • Мнения: 2 317
Не може къща да се сравнява с апартамент. Не всеки мечтае за къща, аз например предпочитам гъзарски апартаменти.

Общи условия

Активация на акаунт