Обсъждане на имотни обяви-5

  • 48 039
  • 767
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 2 695
В Бояна умираш от студ зимата :/

# 451
  • Мнения: 13 494
Simple Smile Въпрос на дълбок джоб е умирането от студ. Гледам че е газифицирана къщата, може да е топла, но ще е много скъпо, мит е че газта е евтино отопление.

# 452
  • Мнения: 2 321
Ако ще търсим кусури на къщата - на калкан е.

# 453
  • Мнения: 25 851
Хората които имат пари за такава къща, си имат и апартаментче в града.  Wink

# 454
  • Мнения: 13 494
Simple Smile И на къщата и на апартамента ще намеря много, ако купувам с разума, а инак ги взимам и двете лятото ще си ходя в къщичката, зимата ще си гледам от града Витоша

# 455
  • Мнения: 2 998
Simple Smile Гледката към парка и Витоша ще я имаш само от едната страна, от другата не, но пък и няма и високи сгради отзад, така че пак става - ще си гледа НДК или бул България, ако е на високо и детската градина от първите етажи.
От другата страна се гледа към Стрелбище, не към НДК. Балкони няма, ако не смятаме металните клетки 1м на 1м.

# 456
  • Мнения: 19 527
Ами аз така като чета, някои си искат металните клетки метър на метър, важното е че е в топ район според тях.

# 457
  • Мнения: 13 494
Да права си така е, но то с тая форма сега се замислям че тази сграда от четирите страни има прозорци Към Витоша имат гледката апартаментите към улицата, тези от страната където е Миеле към Стрелбище, отзад към Иван Вазов и имаше ли прозорци от страната на паркинга сега не мога да се сетя.

# 458
  • Мнения: 2 998
Пак си в грешка, сградата е триъгълна (няма четвърта страна). Simple Smile Иначе е цялата с прозорци. Ето доста снимки в тази обява. https://www.luximmo.bg/bulgaria/oblast-sofia/sofiya/luksozni-imo … jba-v-sofiya.html
Избери опцията за цял екран, за да се махне надписът "Продаден".

# 459
  • Мнения: 1 297
В последно време никнат много блокчета, кооперацийки, на по три-четири етажа в Княжево и Гърдова глава. Впечатлението ми е, че е невероятно спокойствие там. С дворчета, съседи, съвсем селска идилия. Собственици продават на добри цени. Някакви отзиви.

 Само трамвай 5, последна спирка е в близост, по цар Борис. За автомобили, по околовръстното, е супер.

# 460
  • Мнения: 19 527
А, значи има и триъгълни помещения. Ми супер, честито. Еманация на НС е тая сграда, скъпо, асиметрично, грозно, несъбразено с околната архитектурна среда. А балкончетата не са метър на метър, а трийсет на двайсет сантиметра, колкото някой да застане и да изпуши една цигара, поне фасадата откъм парка е така. За тези към пазара не зная. Тук някой спомена за гъзарски апартаменти - този е точно такъв - гъзарски. Бягам далече аз от подобна гъзария, но явно си има почитатели. Аз си харесвам класиката.

# 461
  • Мнения: 2 998
За автомобили, по околовръстното, е супер.
Да, супер е. Онзи ден от OMV срещу НИМ до колелото на 5-цата ни отне само 40мин с колата.

# 462
  • Мнения: 1 719
Я някой да ми обясни защо е нужно на богат човек, който може да си позволи такива къщи и апартаменти да живее точно на централно място в София??? Всички богати хора, които познавам всъщност живеят в периферията на града. Нима ще използват градски транспорт за работа? Нима няма да могат да отопляват такава къща щом са имали възможност да я купят? Дали ще отидеш с колата да си напазаруваш на 1-2 км или на 300 метра е все тая да ви кажа честно. Моля ви, светнете ме.

# 463
  • Мнения: X
Хубаво е в Княжево, Павлово и т.н., но тук говорим за друг тип квартали (централни). Много харесвам Иван Вазов, но не и това кръстовище. Шума се чува, за мен това е достатъчно. За кой дявол ще изсипя половин милион + за жилище в тази шумна сграда, когато мога да си купя за същите пари в някоя тиха част на квартала?

# 464
  • Мнения: 1 297
За автомобили, по околовръстното, е супер.
Да, супер е. Онзи ден от OMV срещу НИМ до колелото на 5-цата ни отне само 40мин с колата.
Ако си с кола, нямаш нужда от 5-тицата.

Общи условия

Активация на акаунт