Магията на изтока - тема 55

  • 45 969
  • 751
  •   1
Отговори
# 105
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 545
Devilish Joy - епизод 3

Просълзих се от смях на сцената в автобуса и апаратчето за билети, хаха.
Голямото предимство на този нов корейски сериал е, че е на частната телевизия MBN.
Дотук се развива добре, нямам забележки. Тандемът Че Джин Хьок - Сонг Ха Юн е чудесен, а Хоя е приятното допълнение.



Много се радвам за Хюна и Е Даун от Пентагон.
След драмата, която се разиграваше цяло лято около двамата (след като се разбра, че са заедно от две години), някак... в този ужасен корейски шоубизнес - любовта най-после победи.
Изгониха ги от Cube Ent., но ще са заедно. За първи път някой го прави, в тази консервативна и изключително задръстена Южна Корея, а този някой е точно Хюна. Показа, че не е лигла, а предпочете момчето, което обича пред парите и кариерата, която тя така или иначе вече има от години.
От три години Cube Ent. вървят към дъното, сега след като и Хюна я няма - съвсем се забиха. Унищожиха BEAST, унищожиха и 4minute. Е, всяко нещо си има край. Някакво възмездие за действията.

# 106
  • Мнения: 9 197
Гост,предупредих,че е само за фентъзи фенове,фенове на Барон или на друг от каста или на фентъзито и Баро.
Нямам субове. Scream От нямане какво да гледам си измих всички четки за грим и логично тази сутрин са мокри.
Гениално.Blush

Той след като му разрешиха да си смени прическата и пусна леко косата
Скрит текст:
Доволна съм от представянето му.Чудно се справя.

И Барон с перуката
Скрит текст:
Heart Eyes

# 107
  • MJF
  • Мнения: 8 591
Gibo to Musume no Blues 8 изгледан. Мда, Хачатурян ми липсваше  в предишния епизод а тук на цели 2 пъти  Laughing. Епизод с  Simple Smile. Хареса ми. Но хляб пак не ми се прияде  Mr. Green. Този новия ми прилича направо на кашкавал.
Скрит текст:
Акира "расте" с бързи темпове под вещото око на Акико -сан. Но виж Миюки си е бавна . Добре че си имат Акико-сан и Хироки тез двамата -М иначе със сигурност са го .... загазили.
Изведнъж гледам качили raw версии на няколко яп. текущи сериали по моите ресурси. Сега ако и преведени се появят .......
Иначе на края на този епизод видях представянето на идния сериал на нашата Кахоко- разпознах я  Wink.

# 108
  • BG
  • Мнения: 4 457
2в1, кажи ми, моля те, за Marry me now богатата скица ще умира ли, че тя ми е любимка и тъкмо сега почна да си пише предсмъртните желания, беше на изследвания в болницата и никак не ми се ще да случва нещо кофти точно с нея.

# 109
  • Мнения: 6 776
Споко Гостче, никой не умира. Хепи енд за всички.

# 110
  • BG
  • Мнения: 4 457
ОК ,мерси, чакам да се съберат децата им заедно да живеят, ако стане- голям майтап ще е.

# 111
  • Мнения: 9 197
Споко Гостче, никой не умира. Хепи енд за всички.
Scream
Сигурна ли си?Напълно ли си сигурна?
Как така никой не умира? Вега ще кажеш,че не са минали 5,7,15,25 години.

Аз като гледах Hong Gil Dong всички измряха.

# 112
  • Мнения: 6 776
Tuon, ако щеш вярвай, но и това с годините го пропуснаха Joy.

Гостче, няма да ги съберат да живеят постоянно заедно, но има забавни моменти с тях. Като цяло до края върви в този забавен стил. Е, вкарват и малко драма, но е съвсем в разумни граници.

# 113
  • Мнения: 9 197
Леле Scream какво им става на корейските сценаристи?
Сега остава да забравят за тъщата,свекървата и няма да се притеснявам в какво щв се снима Мими.

Сутринта мрънках за субтитри.Вече имам.Само време ми трябва да изгледам накуп толкова епизоди.

# 114
  • BG
  • Мнения: 4 457
Леле Scream какво им става на корейските сценаристи?
Сега остава да забравят за тъщата,свекървата и няма да се притеснявам в какво щв се снима Мими.
A, не са забравили за свекървите, най-яростната от тях е тук и мъчи сина си до край, чак се разболя от любовна мъка милия. Нали я знаеш тази заклета екранна майка и свекърва?
Park Jun-Keum

Ето и моята любимка, голяма терца е, много се смях с нея, особено в началото- Jang Mi-Hee
След нея най-много харесвам сина и, и той е странна птица- Kim Kwon.
2в1, препоръчай ми нещо с него в главна роля, нещо романтично, като свърша тази драма да го  погледна и в друго. Гледам, че се е снимал в десетина драми, но само две от тях съм чувала.

ПП разгледах поотделно участията му в драми, ми не го видях в главна роля, направо си е загуба.

# 115
  • Мнения: 6 776
Гостче, като разгледах филмографията му, съм гледала повечето драми, но от нито една не го помня. Явно ролите му са били доста незначителни.

Погледна ли Devilish Joy? За сега е от романтичните. С Рос го гледаме текущо.

Хвърли едно око и на Let Me Introduce Her и Hide and Seek. Не са забавно-романтични. По-скоро са в духа на семейните драми, от тези с повечко доза драматизъм. На мен и двата ми допадат за сега.


Тюон, има тъщи/свекърви, ама са по-скоро забавни. Нищо, че от време на време си показват рогата Joy

# 116
  • DE
  • Мнения: 9 068
Какво по подходящо за закриване на Азиатските игри от динозаври в кпопа  Heart Eyes


Всички изглеждат великолепно, само да не бяха пускали Ън Хьок да минава в близост до фенки преди да излезе на сцената  Mr. Green

# 117
  • Мнения: 5 234
Гледах Lavender, много ми хареса! Едновременно трогателен и забавен, с приятна музика. Много се смях на сцената с ябълката.

# 118
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 545
Devilish Joy - епизод 4

Айде на мелодрамата. Кой се смял - смял в първите три епизода, сега се започва. Болести, интриги, любовни мъки.
Айгууу, пак се подведох, а хем си ги знам корейците. Знам си гииии! Нямат оправия. Никога.

Обаче Джин Хьок е толкова приятен за гледане, че... Ще се мъча.

# 119
  • Мнения: 5 234
Петък

Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт