Магията на изтока - тема 55

  • 45 973
  • 751
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 9 197
Да опъвам ли оградата пак или няма набези?
Какъв е този въпрос?Опъвай,това,че ще ползвам Джи като бавачка,е тактика.
Късно вечер когато дребното заспи ще ми масажира крачетата Smiling Imp

# 136
  • Мнения: 6 776
 hahaha hahaha hahaha

Един от заподозрените веднага се обади Laughing.

# 137
  • MJF
  • Мнения: 8 591
Всички петъчни краци видяни  bowuu.
Оградите са винаги нужни- ние и любимците ни заедно от едната им страна, всички останали вън  bowuu.
 Mr. Green
Гледам фигурно от района на Тупи и преди малко тези двамата ме развеселиха -
Tang Feiyao -Yang Yongchao

# 138
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 545
Изгледах Bleach и на японски. Е, друго си е в оригинал.
Таичи Саотоме е номер 1. От ролята на Ренджи Абарай и сега, тази есен, в ролята на мъж на Кахоко в епизодите на сериала Boukyaku no Sachiko.
Веднага главна роля и то до Кахoко, която сигурно ще му вземе здравето, защото той ще e в ролята на неин годеник, който я зарязва на сватбата им, но се връща отново...
След 13 октомври ще ги видя тия двамата като екранна двойка.



Домъчняло ми е за Чонг Ил У и ще прегледам краткият му сериал (преди да влезе в казарма миналата година) - High-End Crush. Дано е една идея по-добър от Пепеляшка и рицарите, който издържах само заради него.

# 139
  • DE
  • Мнения: 9 068
Направо съм влюбена в Hua Chenyu  Heart Eyes от една седмица само него слушам, великолепен изпълнител. Такова е слънце, че само като го видя и усмивката ми цъфва Here We Are в шоуто Come Sing With Me S3 EP8

# 140
  • Мнения: 9 197
hahaha hahaha hahaha

Един от заподозрените веднага се обади Laughing.
Yum

Направо съм влюбена в Hua Chenyu  Heart Eyes
Дане,чудесно.Прекрасно.Отлично.Целият е твой.
За мен остава Сашко.
Innocent

# 141
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 545
Изгледах High-End Crush с Чонг Ил У. Сетих се, като започнах да гледам, че сюжета ми е познат.

Скрит текст:
Не съм го гледала, но знаех за този сериал, който Ил У направи за китайската SohuTV и излъчиха още 2015 г. Тази пролет обаче са го излъчили най-после и в Корея по частната MBN, но като 5 епизода по 1 час. В китайската версия е разделен на 20 епизода по 15 минути.
Като видях Monsta X и Бора се усетих, че този сериал беше със сътрудничеството на Starship Ent.
Става за едно гледане и за такива като мен, които са приритали да видят Ил У. Кифленска история, в началото дори едва гледах, превъртах много, след това със сцените в планината, къщата и природата, промяната в героя на Ил У ми стана интересно.
Биха могли да го направят и по-добре, но като за китайките е добре, предвид, колко са зле техните сериали, нищо чудно, че са луднали от толкова години по корейските.
Хареса ми как показаха 9-те ястия и как тя го зарадва. Може да ги критикувам и недолюбвам корейците за сериалите им, но има много неща от културата им, които много уважавам и харесвам, както и в кулинарията им. Спазват/ почитат си традициите - голямо браво от мен.

Да идва 7 декември и да излиза от казарма. Да започва и да снима отново.
Поглеждам му отвреме на време профила в IG. Онзи ден качи снимка на тортата си - на 9 септември направи 31 години, ама нали сме си в Корея - годините са му 32. Корейците с техния лунен календар - нямат оправия. Отнемат им една година от живота.



Шо, епизод 9 е готов от вчера на английски, но май с това темпо на качване онлайн, може чак понеделник/ вторник да го видиш.
Ето ти нещо от 9-ти епизод. Малко превю, какво да очакваш, а и да се посмееш.

Скрит текст:






# 142
  • DE
  • Мнения: 9 068
Направо съм влюбена в Hua Chenyu  Heart Eyes
Дане,чудесно.Прекрасно.Отлично.Целият е твой.
За мен остава Сашко.
Innocent
Да бе, ще има да вземаш, това момче само искам да го слушам, виж за Сашето ще се разберем. Може да се редуваме Сашето, Барон, Вик, Тик, Такеши... bouquet
Hua Chenyu и Meng Zi Kun с кавър на You Better Not Think About Me на HEBE TIEN

# 143
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 545
Изненадващ обрат с превода на английски на японските сериали. Няма да затрият секцията със субтитрите в d-addicts. Ще продължи да съществува в настоящият си вид и феновете ще качват там субтитрите си, но вече достъпът до сайта няма да е свободен, а със задължителна регистрация.
Не ме притеснява, защото имам такава от години и се радвам много, че японските сериали ще бъдат спасени, защото от английските букви зависят всички. Някаква утеха.

Чакам след три часа да излезе саундтракът на Седжонг към Mr. Sunshine. Любимката ми със златното гласче, която спокойно може да се превърне в следващата кралица на корейският ост.
Покрай Чонг Ил У се присетих за участието му в The Moon Embracing The Sun, който така и не гледах изцяло навремето, само откъси, защото не мога да дишам Хан Га Ин. Цяло чудо е, че я издържах преди години в Bad Guy. Като написах Bad Guy, че се сетих и за Ким Нам Гил. Няма ли да снима отново сериал? Домъчня ми за него, цяла година измина от Live Up To Your Name, а не се чува нищо за него.
Та откъде тръгнах и докъде стигнах. Исках да кажа, че покрай The Moon Embracing The Sun, се сетих за един от най-любимите ми корейски ост на Лин. Уникално парче.

# 144
  • MJF
  • Мнения: 8 591
Ок, значи чакам 9  bowuu.
Скрит текст:
Що ми се струва че този въпрос Акира задава на Миуки преди грам да е казал на Акико-сан?!  Mr. Green. На бас се хващам че туй е по времето когато Акико няма и представа от тези мисли на Акира.  Laughing

Туй са добри новини за японо-превеждащите. Сега остава и някакъв тласък да се получи  Wink, ехх мечти.

In This Corner of the World 2
Скрит текст:
Много приятно разказват. През цялата палитра емоции се минава. Още повече че зрителя знае какво и как се е случило по това време на това място. Някои социално-битови нюанси леко ми убягват но важното е че завършват ясно. Туй с кръв от носа, кой кого къде отпраща/връща вкъщи. Героите са определено витални. И на този фон вързан и известния кораб Ямото и съученика на нашата Сузу явно моряк на него. Интересно как са вързани героите от сегашното време с миналата история.
Направо като приказка върви това заглавие, дано преводача издържи до края  Praynig.

# 145
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 545
Качен е тази сутрин в kissasian. Можеш да го гледаш вече.
Подготви се, чака те много смях с Акира.

# 146
  • Мнения: 9 197
Да бе, ще има да вземаш, това момче само искам да го слушам, виж за Сашето ще се разберем. Може да се редуваме Сашето, Барон, Вик, Тик, Такеши...
Scream Аз си мислех,че Тик е само мой Cry

Още двама трябват,че да запълним седмицата. Smiling Imp

Като спомена Барон,в последния гледан от моа епизод на Fights Break Sphere беше небръснат,с набола брада и то черна,която контрастираше на сиво-розовата перука.Та тази брада уж показваше колко е остарял.Обаче хич не му ходиш

# 147
  • DE
  • Мнения: 9 068
Тик не ми е сред най-любимите, но все пак е хубав мъж и добре играе което е достатъчно да му обърна внимание. Да не забравяме, че е по-добре - колкото повече, толкова повече Mr. Green
Отивам да мисля с кои да допълним седмицата Crazy

# 148
  • Мнения: 6 776
Привет от гръцко. Деца, внучка и мъж спят, а аз гледам морето и Атон срещу мен и ви чета. Доволна съм Sunglasses

# 149
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 545
Почивай, почивай. Приятно изкарване на гръцкото море.

Тайна, сигурно гледаш Still 17. Помня, че хареса много Янг Се Джонг след Доктора и предполагам, че пак го гледаш.
То и аз по тази линия го харесах преди две години и когато през юли стартира Still 17 изгледах първи епизод, но като видях как тая мома след 13 години в кома, едва ли не хукна да бяга за има-няма месец възстановяване и нищо й нямаше - отказаха ме на секундата да гледам. Чудото на филмовата корейска "медицина".
Та, как се развива? Има ли нещо интересно? В почивните дни няма нищо за гледане и май ще опра до него, ако си струва. Е, силно казано "струва", но да кажем, ако е прилично, като за корейско.

Общи условия

Активация на акаунт