Моята рожбичка вече е АНГЕЛЧЕ

  • 9 947
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 255
Ох,мила от опит знам че и каквото и да ти кажа за успокоение точно в този момент ,просто няма смисъл.БОЛКАТА Е ТОЛКОВА ГОЛЯМА И НИКОГА НЯМА ДА ОТМИНЕ. Но знай че със сигурност Ясен ще бди над вас и ще ви пази.Повярвай ми така е. newsm45 newsm45

ПРЕГРЪЩАМ ТЕ !

# 16
  • Мнения: 218
Многа съжалявам мила за загубата ти. Ясенчо сега е ангел-хранител на братчето си Явор. Много боли и ще продължава да боли, но се научаваме как да живеем с това. Личи, че си силна и ще имаш сили да се справиш. Трябва да мине време. Кураж! Hug

# 17
  • София
  • Мнения: 3 123
мила,много съжалявам за случилото се,много ми е мъчно за малката душица.Дано с другото мъниче всичко е наред! Praynig

# 18
  • Мнения: 464
Моите съболезнования. Явор си има ангелче хранител- Ясен. Какви прекрасни имена. Да ти е жив и здрав Явор..нагушкай го и го нацелувай.

# 19
Ние сме с теб,съчустваме ти на болката.Важното е,че другото бебче е добре и ще го обичаш като за две.

# 20
  • Мнения: 462
Дано Господ Бог бди над Яворчо. Обичай го силно и намери сили да продължиш напред. Знам, че няма по-страшно от това родител да загуби детето си...но живота е суров и ни подлага понякога на непосилни изпитания...Дано малкото ангелче да се чувства добре там горе...

# 21
  • Мнения: 429
Дядо Господ да благослови Явор да расте жив и здрав и да ви радва.

# 22
  • Мнения: 1 113
Съжалявам! Дано Господ бди над Явор! Hug

# 23
  • София
  • Мнения: 1 333
Моите съболезнования  Hug
Бъди силна и се бори, обичай и се грижи за Явор като за двама !!! И той ще те дари с любов и нежност като за двама. А прекрасното ти малко ангелче ще бди над вас!

# 24
  • Мнения: 959
Това е ужасно.Моите съболезнования и ти бъди силна за да продължиш напред.

# 25
# 26
  • Мнения: 388
Нямам думи какво да кажа.
Това е най-ужасното което може да се случи на една майка.
Бъди силна заради Явор! Hug

# 27
  • Мнения: 1 493
Моите съболезнования !
Кураж !  Hug
Дай Боже, Явор да е жив, здрав и много радост да ви носи !

# 28
  • Мнения: 1 680
моите най искрени съболезнования Sad

# 29
  • Мнения: 151
Миличка, плача с вас. Това е кошмарно, но бъди силна, заради Явор. Дано господ го пази.   action032 Моля се за малкото ангелче.

Общи условия

Активация на акаунт