НВ-ВМХ и палео - тема за здравословното хранене част, 124

  • 56 307
  • 746
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 27 720
Ами, и аз усещам по-силна миризма на пот Mr. Green Обаче това не ми се струва чак толкова странно, на мен на този режим постоянно ми е горещо "отвътре", като си докосвам тлъстинките даже на пипане съм по-гореща отколкото преди. Laughing
Бадемово мляко не купувам, предпочитам да си правя или да купувам обикновено (но аз консумирам мляко и млечни). Или просто слагам сметана в кафето.
И при мен е така със килограмите и обиколките- като кг не са и 2 кг, като обиколки има разлика. Но тенденцията е кг да вървят надолу. Simple Smile
Менюто днес е: з- както всеки ден+ сандвич с парченца кашкавал и масло, о- наденица със салата от микс марулки, рукола, 10 зелени маслини, като междинни хранения 1 квадратче шоколад 81% и приемам зелени смутита (марулки, малка круша, малък банан)- имах доста салатки за консумиране, а довечера заминаваме на морето и да не станат зян Laughing

Последна редакция: пн, 17 сеп 2018, 17:44 от dolce miele

# 286
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
И на мен ми се струва, че съм се размирисала повече от обикновено Flushed Добре че е кристала от ДМ, спасява положението. Хич не се сетих, че може да е от храната.
От вчера вдигнах въглехидратите, направо съм като нова. Днес си тичах нормално сутринта, имах сили и да търча цял ден по задачи, не ми паднаха батериите следобед. Дано и на съня ми се отрази така добре.

# 287
  • София
  • Мнения: 1 047
От както съм на режима (но и съм с близо 10 кг над желаните), положението с потенето е трагично  ooooh! Все ми е топло, лятото не мога да си помисля да нося блуза с къс ръкав....само много изрязани потници, никакви рол они не помагат - мия се поне 2-3 пъти на ден и мажа с рол он. Имам в чантата и в офиса. И мокри кърпи. Все още ходя само с потници  Blush А бях от мнооого трудно потящите се, да не кажа хич. До офиса са към 3.5 км, ходя пеша. Преди години само леко се овлажнявах, ходех си с официалните дрехи. Сега се преобличам изцяло, даже долните гащи са ми мокри сега лятото  #Crazy

# 288
  • Мнения: 13 014
Дааа, мириша различно, никога преди не съм имала такъв проблем. А в кетоза ли съм е още по зле. С Одорекс ролковия си реших проблема.
Не е съвсем безвреден... но е ефикасен.

# 289
  • Мнения: 803
На мен от одорекса ми тръгваха реки между гърдите и се отказах от него. Потенето може да е и хормонално обусловено. Сигурни ли сте, че е от режима?

# 290
  • Мнения: 27 720
При мен усещането, че ми е по-топло от обикновено е откакто започнах режима. Имам предвид усещане за топло отвъд нормалните за сезона жеги. И вкъщи вече ми е по-топло, а температурите уж падат нощем. Иначе не се потя повече от обикновено като количество, поне не съм забелязала, просто мирисът е по-различен отколкото преди. Пак....не е чак толкова зле положението, можеше да е много по-зле. Mr. Green
Четох някъде и си имаше обяснение защо при този режим има такова усещане за топлина- май беше свързано със забързване на метаболизма или с различния начин на горене на мазнини....Аз имам усещането, че през кожата отделям и повече токсини- има дни когато забелязвам изведнъж черни точки по носа докато съм си вкъщи, а сутринта не съм ги имала. По принцип кожата ми не е проблемна и когато имам малко "черни" точки те са едва забележими, но сега на моменти като че ли се появяват за два-три часа. Лесно се махат, с мицеларна вода или измиване със сапун.

# 291
  • Мнения: 13 014
Не се потя повече, самия мирис е по- различен. И да, сигурна съм, че е от режима. Влияе се от количеството В. При повече такива отшумява проблема, под 20 гр се изостря.

# 292
  • Мнения: 27 720
А явно при хранене с много вгх мирисът е по-сладък за комарите Mr. Green Или комарите са изчезнали, или просто напоследък не ме хапят..... Laughing

# 293
  • Мнения: 13 014
И мен!!! Три месеца бях на море, за цялото време един заблуден комар и една зла оса ме навестиха🤣😂🤪

# 294
  • София
  • Мнения: 11 779
Пфуу ядосаха ме, тук в една група с рецепти във фейса ме смъмриха че коментирах че гроздето е с висок ГИ. Брей изядоха ме, то 53 ГИ не било много, те си знаели, да не съм им обяснявала... Ей за това не харесвам фейсовите групи...

Днес си направих брауни, мляс беше, с кокосово брашно, яйца, масло и крема сирене. Обаче тоя черен шоколад не мога да му свикна и това е, а хем 85% Линд сложих.

# 295
  • Мнения: 13 014
Маце, вземи 81% от Лидл страОтен е❤

От грозде качвам много мощно захар, за жалост:( Онзи ден хапнах малко и изпих литри вода полсе и устата ми лепнеше. Само този опит ще ми е за тази година.

# 296
  • София
  • Мнения: 11 779
Маце, вземи 81% от Лидл страОтен е❤

От грозде качвам много мощно захар, за жалост:( Онзи ден хапнах малко и изпих литри вода полсе и устата ми лепнеше. Само този опит ще ми е за тази година.

Абе бях взимала и беше супер, ама не съм сравянвала мазнините и въглехидратите.

А докажи им за гроздето, те не били диабетици и да е им много много казвам... Ами като ще качваш режимни рецепти и накрая изплюскаш точно грозде, язък ти за режима...

# 297
  • Пловдив
  • Мнения: 40 858
Начи от това била миризмата и потенето... Thinking  То при мен и маалко хормонално настройване за пред менопауза има,ама все ме бъзикат,че съм млада за ония вълни  Laughing

# 298
  • София
  • Мнения: 1 462
Добро утро,

Ау, това с потта направо ме хвърли в джаза. Напоследък забелязах, че мириша повече. Не се потя повече от обикновено. Рол -она, който ползвам, само той ме спасяваше досега, но.....от няколко дни все едно не ползвам такива средства. Момичета, давайте идеи, какво де ползвам, за да не мирише. Flushed Confounded Confounded
Иначе си спазвам режимчето, пия си хапчетата, за сега и се чувствам прекрасно. Освен народните танци ходя и пеша. Докато детето е на някакви занимания обикалям по час  и навъртам около 4,5 км.
Много хубав ден. Flowers Rose

# 299
  • Мнения: 4 635
Добро утро 🍵 аз си взех мъжки рол-он и нямам проблем с миризма и пот под мишниците, но гърба и под гърдите съм си все мокра. От Одорекс също съм доволна за мишници, длани и крака най-вече.

Общи условия

Активация на акаунт