НВ-ВМХ и палео - тема за здравословното хранене част, 124

  • 56 200
  • 746
  •   1
Отговори
# 300
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 404
Не съм се замисляла за връзката между режима и потенето, но и аз забелязвам, че по-често ми е топло. Но все си мислех да не са "ония" вълни, че чукнах 44 тази година.

# 301
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Петя, в ДМ продават един кристал на тяхната марка. Като рол-он се ползва, мажеш след баня на мокро едно хубаво и после не миришеш. Даже на миризлив тийнейджър действа, пробвах го Simple Smile
Отдавна спрях да чета и да се ядосвам във Фейса, само спорадично поглеждам по някоя снимка или пост. Каквото и да кажеш, все някой ще се намери да се заяжда, няма смисъл.
В частност с гроздето, аз ядох преди седмица-две, даже тук коментирахме тогава. Днес пак ще си купя, на мен не ми влияе зле. А и вече не съм на фаза отслабване и съм на либерален режим.

# 302
  • Варна
  • Мнения: 36 614
Пуснах профилактично урина, TSH и FT4. Всичко е в норма. Другата седмица ще пусна кръвна картина, холестероли, захар, триглицериди и да видим там как ще изглеждат нещата.

# 303
  • София
  • Мнения: 2 995
Плюс едно за део-кристалите. Ползвала съм няколко марки, но не открих абсолютно никаква разлика - еднакво добри са.

Хай, нормите при TSH и T4 нищо не значат сами по себе си. Миналата година TSH ми беше 2 и се бях побъркала от притеснения. Слава богу в момента е 0.8.

# 304
  • Варна
  • Мнения: 36 614
Е, защо се правят тогава?!

# 305
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
И аз, и доста хора около мен, на които съм го препоръчала, сме супер доволни от кристала на Балеа. Не спира потенето, но няма миризма. Супер ефикасен е.
Аз не съм забелязала повече потене или миризма от режима, обаче непрекъснато ми е горещо. Мислех че е от метформина. А бях много зиморничава. Това лято цял месец спах само с чаршаф, а миналата година само 1 ден.  Mr. Green Освен че все ми е топло имам и едни топли вълни, ама са по-различни от онези топли вълни, които описват повечето жени. Много са краткотрайни и леки, но си ги усещам. Не знам от какво са.

# 306
  • Мнения: 599
Ееееее, направо ме застреляхте сега..... + още една, дето повече мирише и се поти Stuck Out Tongue Winking Eye
Хем не съм хич стриктна, все нещо повод има, няколко дни доста болна бях, та смуках мед със сода и прополки ( количествата минимални, но все пак си е захар ) и пак си мириша здраво.....пппффффф......

# 307
  • Мнения: 377
Недоволна, къде точно се намират тези две малки магазинчета, които продават по-читави неща за ядене - едното на Шишман, другото на Аспарух?

# 308
  • Мнения: X
Нито се потя повече, нито мириша, нито ми е по-топло от обикновено.По-скоро на моменти ми е дори по-хладно....въпреки топлите вълни.
Вярно, че хората са различни, но аз бих търсила причината другаде....

# 309
  • Мнения: 918
Явно се установи, че е от режима. Ще пробвам и аз на мъжо дезодоранта, ако не ще ходя за кристали и аз. Снощи ядох тоя Линд 85% , ми то ужас, хич не ми е вкусен. Ще пробвам и Лидъл- ския да видим дано няма захар, че и по- ефтин ще да е. Тва 5 лв за нещо, което не ме кефи. Ще го ям 2 м.

# 310
  • Мнения: 1 467
Да но в този на Линд захарите ако не се лъжа за около 11гр а в този на Лидъл над 30
( Lindt  85% купувам от Аванти за 3,70 без да е в промоция, иначе го пускат на 3,30 някъде)

# 311
  • Варна
  • Мнения: 36 614
Цял ден мухам свински пържоли, домашно кьополу и авокадо. Че и ми е вкусно.

# 312
  • Мнения: 918
Ами или ще му свикна или няма да ям, тогава. Аз даже го взех на промоция 4 и нещо от Кауфланд.

# 313
  • Мнения: 393
Ами или ще му свикна или няма да ям, тогава. Аз даже го взех на промоция 4 и нещо от Кауфланд.

И в Билла в момента Линдт 85% какао е 4,19. Вече му свиквам, ако имам нужда взимам едно блокче.

# 314
  • Мнения: 2 055
Аз се отказах да купувам Линд. По-мазен ми е и от свинската мас 85% Линд. Свинската мас поне се разстопява като я погълна,  а какаовото масло от Линда като чели се втърдява по хранопровода ми и полепва.  Не ми пречи толкова горчивия му вкус,  колкото това високомаслено какаово масло.

Общи условия

Активация на акаунт