Къде в Бургас? (54)

  • 65 019
  • 756
  •   1
Отговори
# 675
  • Бургас
  • Мнения: 1 280
Препоръчайте ми златар,който да ми разшири халка с мое злато?

# 676
  • Мнения: 28 197
Препоръчайте ми златар,който да ми разшири халка с мое злато?

Тръгваш отляво покрай Билла в центъра, минаваш край Топшоп и преди да излезеш на "Хр. Ботев", вляво има зл. ателие, работят до 19 ч., вкл и събота.
На ул. "Михаил Герджиков 13", като тръгнеш от "Кирил и Методий", вдясно преди новата кооперация на ъгъла с "Хан Аспарух". Халка не съм разширявала, но работят добре.

Впрочем - ако някой се интересува, и на двете места поправят рамки на очила. Всички оптики - питах в шест, отказаха. Скъпи рамки, и на слънчеви и на диоптрични очила, според тях трябваше да ги изхвърля.

# 677
  • Мнения: 165
Откъде мога да си купя компас или поне в какъв тип магазин да търся? Не искам да поръчвам по интернет.

# 678
  • Мнения: 8 350
Откъде мога да си купя компас или поне в какъв тип магазин да търся? Не искам да поръчвам по интернет.

В ловно-рибарките магазини съм виждала.

# 679
  • Бургас
  • Мнения: 1 280
Благодаря за подробното обяснение!

# 680
  • Бургас
  • Мнения: 2 133
И аз съм доволна от златарите в пресечката на Хр.Ботев. Ползвала съм ги и за златарски услуги (поправки, почистване) и за запояване на рамки на диоптрични очила.

# 681
  • Мнения: 410
Търся магазини, от където да купя долници и дънкита с ластик, подходящи за детска градина ,за момче 3-4 год.,на сравнително средна цена.

# 682
  • у нас
  • Мнения: 5 742
Търся магазини, от където да купя долници и дънкита с ластик, подходящи за детска градина ,за момче 3-4 год.,на сравнително средна цена.
До Борисовата градина има магазинче с бъл. дрешки. В м-ни Феникс също може да проверите.

# 683
  • Мнения: 1 538
Търся магазини, от където да купя долници и дънкита с ластик, подходящи за детска градина ,за момче 3-4 год.,на сравнително средна цена.
До Борисовата градина има магазинче с бъл. дрешки. В м-ни Феникс също може да проверите.
В магазин Бамболино има дрехки, които са идеални за градина. И цените са им хубави. Отделно в Лидл като пуснат, аз примерно купувам блузки и клинчета. Цените също са сравнително ниски.

# 684
  • Мнения: 165
Някой има ли актуална информация за леене на куршум в Бургас и телефон ако може.

# 685
  • Мнения: X
Здравейте. Налага ми се да отида до Поморие с автобус, живея в Изгрев. Пролетта ходих пак с автобус и на връщане ме спря на клиника Лайф, но не помня къде спира от другата посока, защото го взех от гарата. За да си спестя ходенето до гарата, от коя спирка мога да го взема най- близо до мен и сигурно ли е, че задължително ще спре?

# 686
  • Мнения: 1 538
Здравейте. Налага ми се да отида до Поморие с автобус, живея в Изгрев. Пролетта ходих пак с автобус и на връщане ме спря на клиника Лайф, но не помня къде спира от другата посока, защото го взех от гарата. За да си спестя ходенето до гарата, от коя спирка мога да го взема най- близо до мен и сигурно ли е, че задължително ще спре?
Малко след Лайфа, посока морската. Има пешеходна пътека точно до спирката, с легнали полицаи от двете страни.

# 687
  • Мнения: 5 231
Някой знае ли какво ще отварят в сградата до Била (бившият технополис)?

# 688
  • Мнения: 1 767
Къде мога да поръчам маслен портрет от снимка, сещам се само за художника който е на подлеза до Операта, други?

# 689
  • Мнения: 410
Някъде виждали ли сте стена за катерене?

Общи условия

Активация на акаунт