Къде в Бургас? (54)

  • 64 905
  • 756
  •   1
Отговори
# 690
  • Бургас
  • Мнения: 6 444
Една малка, детска стеничка видях в детското заведение на Морка гара.Мисля, че Пицата се казваше.

# 691
  • Бургас
  • Мнения: 7 400
На лунапарка в Морската и в училище Княз Борис има катерене

# 692
  • Мнения: 6 013
Къде мога да поръчам маслен портрет от снимка, сещам се само за художника който е на подлеза до Операта, други?
Ние поръчваме от една млада художничка, Rositsa Tancheva Art  е фейсбук страницата й.

# 693
  • Мнения: 318
В Славейков на стадиона до тенискортовете има стена за катерене, но мисля, че се заключва. Трябва да се пита там в сградата има информация и дават ключ. Виждала съм, но не съм се катерила.

# 694
  • Мнения: 970
В Славейков на стадиона до тенискортовете има стена за катерене, но мисля, че се заключва. Трябва да се пита там в сградата има информация и дават ключ. Виждала съм, но не съм се катерила.
Заключена стои непрекъснато и даже е разрушена на места, преди я поддържаха от клуб за катерене, сега не съм виждала скоро движение там, но може да се провери все пак.

# 695
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
В Славейков на стадиона до тенискортовете има стена за катерене, но мисля, че се заключва. Трябва да се пита там в сградата има информация и дават ключ. Виждала съм, но не съм се катерила.
Заключена стои непрекъснато и даже е разрушена на места, преди я поддържаха от клуб за катерене, сега не съм виждала скоро движение там, но може да се провери все пак.
Тази стена е пред разпад. Нямам спомен някога въобще да е била в експлоатация

# 696
  • Бургас
  • Мнения: 6 978
Здравейте. Въпросът ми не е много по темата, но се надявам някой да ми помогне. Някой знае ли къде трябва да се обадя за да пусна оплакване от заведение за хранене, от чиято храна детето ми имаше проблем. Прегледах сайта на РЗИ, но не видях от къде мога да пусна жалба.

# 697
  • вкъщи
  • Мнения: 2 464
Да не става въпрос за Цурка? Храната там е отвратителна! Ужасна на вкус, на всичко отгоре и ни хвана разстройство и адски болки в корема, няколко часа след това. Хем аз си изядох само разядката, защото пържоли те бяха толкова без вкусни, че не можеха да се дъвчат. Никъде не сме оставали толкова недоволни. Да уточня, че не сме придирчиви, но тези тук са наистина зле.

# 698
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Да не става въпрос за Цурка? Храната там е отвратителна! Ужасна на вкус, на всичко отгоре и ни хвана разстройство и адски болки в корема, няколко часа след това. Хем аз си изядох само разядката, защото пържоли те бяха толкова без вкусни, че не можеха да се дъвчат. Никъде не сме оставали толкова недоволни. Да уточня, че не сме придирчиви, но тези тук са наистина зле.
Това заведение е тотална дупка. Последният път бяхме с куверт, чиято цена на ястията в куверта беше доста по-висока отколкото ако си ги поръчаш нормално от менюто. И като съм ходила все е било шумно, някакви набедени за певци се дерат цяла вечер и нищо не може да си кажеш с никой. И на сватба съм ходила там. Добре, че бях в начална бременност и нищо не ми се ядеше, защото храната беше като от студентски стол.

# 699
  • Мнения: 5 405
Здравейте. Simple Smile
Бихте ли помогнали с езикова школа по немски език (вероятно ниво B1.1)? Двама сме и сме склонни да е полуиндивидуален курса, а не групов, само защото може да няма активни април-май-юни, иначе предпочитаме в група. Едно, че е по-евтино, второ, че е по-интересно и може да се учиш от грешките, примерите и предложенията на останалите членове в групата. И по възможност да не е над 10лв учебния час (който и в повечето случаи е 40мин). Попаднах на Мисис Бийн, 50 учебни часа, 380лв на човек (при двама участника). Но не намирам никакви отзиви за тази школа. Някой знае ли нещо повече?

# 700
  • Бургас
  • Мнения: 6 444
Къде да отида на преглед за вена на крака?

# 701
  • Мнения: 318
Къде да отида на преглед за вена на крака?
В "света София" на съдов хирург, например доц. Денчев

# 702
  • Бургас
  • Мнения: 6 580
Попаднах на Мисис Бийн, 50 учебни часа, 380лв на човек (при двама участника). Но не намирам никакви отзиви за тази школа. Някой знае ли нещо повече?

В Мисис Бийн съм карала няколко нива по английски и останах доволна. Цените им тогава, а и сега като гледам,  бяха/са ниски, но в никакъв случай не са за сметка на качество.


Къде да отида на преглед за вена на крака?

Аз ходих в Света София преди време. Ако не се лъжа в Оксиком идва лекар от Варна, но не си спомням име, нещо с Г беше.

# 703
  • Мнения: 422
Споделям публикация от страницата на Acibadem City Clinic Кардиохирургична Болница Бургас
във Facebook:
"През месец март д-р Насратуллах Мобаракшах, специалист по ангиология към Кардиохирургичния център, ще провежда прегледи на пациенти със съмнение за заболявания на артериалните и венозните съдове.

Изследването се извършва с еходоплер и е диагностика за превенция, профилактика и ранно откриване на патологични промени.

Кабинетът по съдова диагностика съществува от началото на 2016 година и през него са преминали изключително голям брой пациенти, застрашени от инсулт, преживели такъв и страдащи от съдови заболявания на крайниците.

Запишете час на 📞 056/893860, 056/893861"

# 704
  • Мнения: 1 693
Здравейте. Simple Smile
Бихте ли помогнали с езикова школа по немски език (вероятно ниво B1.1)? Двама сме и сме склонни да е полуиндивидуален курса, а не групов, само защото може да няма активни април-май-юни, иначе предпочитаме в група. Едно, че е по-евтино, второ, че е по-интересно и може да се учиш от грешките, примерите и предложенията на останалите членове в групата. И по възможност да не е над 10лв учебния час (който и в повечето случаи е 40мин). Попаднах на Мисис Бийн, 50 учебни часа, 380лв на човек (при двама участника). Но не намирам никакви отзиви за тази школа. Някой знае ли нещо повече?
Аз съм записана в Фохел. 100 учебни часа са 270 лв. Чакаме фа съберем бройка. Ако искате обадете се. С вас ще стартираме веднага. Трябват минимум 5 човека

Общи условия

Активация на акаунт