какво най-много харесвате в себе си

  • 3 329
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 569
Харесвам това, че съм усмихнат. Не ми харесва, че съм малко мързелив понякога.

Външно си харесвам всичко. Може би ще е добре да кача някое друго килограмче.

# 16
  • Мнения: 5 647
Харесвам в себе си усмивката, очите, краката. Жизнерадостен и весел човек съм, с чувство за хумор. Не харесвам това, че на моменти съм избухлива.

# 17
  • Мнения: 4 371
Харесвам в себе си, че съм състрадателна и с добро сърце. Ееех, каква реклама, а #Silly Не харесвам това, че се доверявам на хората, не мога да разпознавам кой е лош и кой не, всички ми се видят свестни, докато не се опаря.
Иначе харесвам носа си. Най-много от цялата си външност Mr. Green И усмивката, ама понякога много се зъбя, да му се невиди Mr. Green

# 18
  • Мнения: 814
Всичко си харесвам, освен дупето. Малко е по големичко Mr. Green, ама като заслабна още 7-8 кг. ще стане за харесване Laughing Също така съм и много ината Crossing Arms, което не е хубаво.

# 19
  • Мнения: 2 040
Циганките дето ни хвалеха умряха, та викате да вземем ние да си се похвалим  Laughing

Ами аз май не съм от скромните, което е в мой минус, но много харесвам това, че съм много пряма и когато имам нещо да казвам, си го казвам ... Вярно че понякога съжалявам, когато прекаля и си обещавам следв. път по- леко да карам или да премълча, ама пусто - все не мога да трая ... Харесвам, че съм честна и откровенна и си признавам грешките винаги .. много критична съм към себе си, но когато става въпрос за външността, това е и до съответния ден ... т.е. има дни в които се чувствам много красива, а има дни, в които все дефекти си намирам ...  Laughing
И най- много харесвам това, че имам супер чувство за хумор и са ми казвали стотици пъти, че с мен НИКОГА не може да бъде скучно ... което много ме радва ... пък и по тоя начин и аз си правя купона ... Не обичам хора отишли някъде с приятели и света им е крив и увисили нос ... такива да си стоят вкъщи докато им мине  Peace
А иначе харесвам усмивката си и устните ..  Peace

Брей каква ходеща реклама се извъдих ..  Embarassed

# 20
  • София
  • Мнения: 3 421
Сигурно съм в много скапано настроение щом не мога да се сетя какво харесвам в себе си. . .

# 21
  • Мнения: 730
оо, аз най-много харесвам красотата си ( вътрешна и външна) , а мъжа ми най-много харесва красотата ми ( вътрешна и външна).  Joy


Това важи с пълна сила и за мен Sunglasses
Какво да направя,скромничка съм си Mr. Green

# 22
  • София
  • Мнения: 3 679
От външния вид- очите, усмивката, тялото като цяло...
От характера- упоритостта, ИНАТА,това че каквото ми е на ума ми е и на устата....изобщо много си се харесвам....

# 23
  • Мнения: 779
Заразителният ми оптимизъм .
От външния вид - очите, едни такива синьо-сиви  Flutter

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
някои дни много много се харесвам ( хич не му мисля какво, просто явно харесвам всичко  Wink ) . има и дни когато не мога да се понясям  Sad ужас!
та зависи от деня и от настроението.
но да се харесвам частично  newsm78 - такива дни не мога да си спомня  Joy

Специално за жените това е под влияние на хормоните Simple Smile
И аз съм така.

# 25
  • Мнения: 7 837
Дразня се от ината си или от прекалената емоционалност, с която подхождам на моменти.

Външно започвам да се харесвам след няколко бири  Laughing

# 26
  • Мнения: 3 164
харесвам си-дупето Crazy, устните+усмивката, нослето и косата-това за външния изглед, а относно характера-харесвам, че съм емоционална, темпераментна, абе стихийно бедствие с две думи Mr. Green, но това че съм непостоянна не го харесвам.

# 27
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Не се 'аресвам  Stop ма ей нА - търпя се  bowuu щот съм с чувство за хумор надарена Wink

# 28
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Тази тема прилича на страница от вестник за запознанства.........Само дето липсва търся.......

# 29
  • Мнения: 7 837
Търся, търся някой да ми се върже  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт