VIP Brother ♛ Женско царство ♛ - Тема 1 /10.09.- 16.09.2018/

  • 121 200
  • 3 407
  •   1
Отговори

Анкета

Кой ще бъде първият номиниран за изгонване?

Опции:

# 1 980
  • Мнения: 9 865
Славена е толкоз скучен коментатор.

Много ми домъчня за Риче, как искрено се разгневи, чак се озлоби. Значи, хубаво, че му взеха багажа, да го запомним, направо услуга му направи Норка.

# 1 981
  • & I'm not the only one
  • Мнения: 111
Минч за сега подпира с тъпи коментари ;/

# 1 982
  • Мнения: 18 688
Дожаля ми за Ричито. Изглежда ми много простодушен и добродушен човек.

Кулагин почва да ме дразни. Кой друг във ВБ така говореше през хората, докато те говорят, без да ги изслушва и опитвайки се да ги заглуши?

# 1 983
  • Сф
  • Мнения: 10 586
Обаче и Евгени не го плюе гея К.Странно.Да не са двойка?

# 1 984
  • София
  • Мнения: 2 238
Да ви имам шедьоврите.

# 1 985
  • Брюксел / София
  • Мнения: 2 488
Фиона никой не я бил чувал до вчера - по Кънчев, ами какво прави във ВИП брадър?!

# 1 986
  • Мнения: 3 677
Рапърката ми харесва засега, на външен вид също.
Успешно атакувал, той атауква за кеф, зла кучка е, не е кой знае колко умен, по разнасянето на кирливи ризи ми е съща гнусавела Мегз.

# 1 987
  • Мнения: 1 297
Проста била Норчето, но готви пълнени чушки и баница  hahaha, как да не и обърнеш фнимание  hahaha.

# 1 988
  • Мнения: 9 564
От Нова тв явно имат много излишни пари. Не мога да разбера защо и при Гала и в Брадъра плащат на по 5 коментатора като навсякъде говори само Патрашкова Whistling

# 1 989
  • Мнения: 25 675
Проста била Норчето, но готви пълнени чушки и баница  hahaha, как да не и обърнеш фнимание  hahaha.
Ако и мусака прави би си я взел нали? hahaha

# 1 990
  • Мнения: X
Айде Минч захапа Колагена Grinning

# 1 991
  • & I'm not the only one
  • Мнения: 111
Рапарката е посредствена и се възхищава на успеха на Гери-Никол. Но на визия ми харесва.

# 1 992
  • Мнения: 4 558
Тази Диона как започна да ме дразни, уж влезе с претенциите, че не харесва жени като Нора, а сега, при първа възможност, си станаха приятелки, прав е Кулагин. Аз, противно на всички мои очаквания, продължавам да го харесвам, прекалява понякога, но си казва всичко и знае за всеки по нещо, ама точно на място. Надявам се да не стане като шеф Петров и да се изпокара с всичко живо, но нямам нищо против да "слага на мястото им" разни Норки и Дионки там...

# 1 993
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Симпатична е, да.

Драматизира Ричард, нали и той трябва да е интересен, но и да се пукне пак не може да надмине шефа с мустака.

# 1 994
  • София
  • Мнения: 19 976
А, ето - Ричето си има вече нови дрехи.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт