VIP Brother ♛ Женско царство ♛ - Тема 1 /10.09.- 16.09.2018/

  • 121 728
  • 3 407
  •   1
Отговори
# 2 145
  • Мнения: 69 089
Назад обясниха защо Яна не е участвала...

# 2 146
  • Мнения: 11 424
Назад обясниха защо Яна не е участвала...

Тъкмо си рекох, че съм пропуснала 10-на страници и не съм изтървала най-вероятно нещо интересно, а то какво се оказа Simple Smile Ще се върна да прочета, благодаря!

# 2 147
  • Мнения: 69 089
Защото са 1 участник...

# 2 148
  • Мнения: 35 151
Продължавам да не вярвам, че са без телефони участниците. Инстаграмите на много от тях бълват сторита постоянно. Единствено на Добрева щерка ѝ писа, че ѝ поддържа профила

# 2 149
  • София
  • Мнения: 12 526
Аз си мисля, че до петък може да има номинации. Иначе какво ще гледаме в понеделник на лайфа.  newsm78

# 2 150
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Тете, сън не спах да ти намеря нЯщо плетенко. Само цели са ми обаче.
Скрит текст:

Ох, не мога да наваксам с епизодите..

# 2 151
  • Мнения: 13 083
Еее Кравче,моля ти се дай ги в темата. Предполагам много съфорумки искат да ги видят...

Мммммне. Миналата година дадох снимката на Свинаря и едни черни Же класи ме преследваха със седмици. Мерси

Демек за всеки сезон на Брадъра си правиш нов профил, така ли? 😒

# 2 152
  • Мнения: 36 666
Единственото, което ми направи впечатление от вчерашния епизод, е това, че Нора завижда на Розмари и я сложи да чисти тоалетните.
А, и Кулагин не бил гей Wink
Истина е, че е дразнещ, но ако трябва да избирам кой ми е по-симпатичен между него и Нора, избирам него.

Викторината не измерва интелигентност, а обща култура. Освен това се отговаря на въпроси за неща, които всеки българин би трябвало да знае (естествено, не е задължително да се знае всичко, но поне повечето неща са достатъчно известни - не е ставало дума за някакви сложни, тайни произведения, за които никой не е чувал, а за такива, които се учат няколко пъти в училище и след това пак - за кандидатстудентски изпити).

По едно време ми се счу, че Нора в момента пише специализация?! По какво, тя какво специализира? Simple Smile

# 2 153
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 297
Миличката, без грим и фотошоп прилича на бит траверс.
Кулагин изглежда по- добре от нея 😂

# 2 154
  • Мнения: 4
Казва истината, но не търпи да чуе истината за себе си. Плюс това вади грозни факти от външния свят, грозни клюки дори, не факти.
По-скоро на мен ми се струва, че прави опити да се защити по някакъв си негов начин. Другите участници, дори и това не умеят и ме навежда на мисълта, че той казва истината за тях. Може и да не е така, но...

# 2 155
  • Мнения: 20 204
Кулагин ми става все по противен. И как е проучил преди да влезе, и си е назубрил урока, на този бащата с какво е известен, на другия жената, но третия не знам си какво, компромати и клюки за всички, и плюва ли плюва от първата минута, явно това му е стратегията....гадост и низост....!!!
 Whistling

Последна редакция: чт, 13 сеп 2018, 09:09 от Lemy

# 2 156
  • София
  • Мнения: 8 148
Кулагин не е гей. Той е педераст. Sick

Винаги когато го видя, и се сещам за един скеч на Комиците. Педераз-два-три

# 2 157
  • Мнения: 19 033
Добре, де, само аз ли разбрах, че вчера трябваше да има номинаций.. Triumph

# 2 158
  • Мнения: X
Кулагин е уверен,че никой не би посмял да каже,че прави разни неща с него.Е как няма да е спокоен,след като най-вероятно се среща със семейни,известни хора,кой би рискувал дори кариерата си за да се "похвали" с Кулагин?Подозирам и политици...
Браво на момчето Simple Smile

# 2 159
  • Мнения: 11 762
Хаха, всички разбрахме, но нямаше номинации Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт