VIP Brother ♛ Женско царство ♛ - Тема 1 /10.09.- 16.09.2018/

  • 121 838
  • 3 407
  •   1
Отговори
# 2 160
  • София
  • Мнения: 2 937
И Кулагин, и Нора са ми еднакво противни. Разликата е, че първия умее да се изразява доста по правилно. Пред интелекта на Нора  оставам безмълвна, отдавна не бях виждала толкова глупав човек, на който пък и толкова да му личи.
Но иначе хич не мога да ги сравнявам,лошото е че ще ги държат от предаването и другите остават назад. Сега примерно ще измислят, че не може да бъдат номинирани, другата седмица пък друго и така. Няма да ги пуснат, иначе са първите номинирани и напуснали, то е ясно.

# 2 161
  • Мнения: X
Не мисля,че засега има някой който да може да ги изгони,освен ББ.
Може да са постоянно на номинации,но зрителите ще ги държат вътре.

# 2 162
  • София
  • Мнения: 7 893
След толкова сезона народа се научи да не гони провокаторите, иначе скукаааа.
Скандала с Ева и Ваня няма да им се получи, то пък и на кой ли щеше да е интересно, остават Кулагин и Нора.

# 2 163
  • София
  • Мнения: 2 241
Чакам си аз първото парти с повечко алкохол и първите номинации, които ще ИМ бъдат излъчени. Тогава всички маски ще паднат и ще започне истинското шоО. Дотогава ще гледаме скалъпен сценарии по оста мъдра плеймейтка-гримьор мъжкар и ще ни залъгват с епизодчета като вчерашното. Очаквам Ванко да се изяви до няколко дни, мисля, че е избухлив и няма да успее да се прикрива дълго.

# 2 164
  • Мнения: 15 766
Добро утро момичета Simple Smile

По едно време ми се счу, че Нора в момента пише специализация?! По какво, тя какво специализира? Simple Smile

Нора каза: "В момента си пиша дипломната работа и, като изляза ще си я взема."

Относно епизода вчера - първата част със скандалите между Нора и Кулагин беше ОК. Посмях се. Но после това тъпо препитване беше тотална измишльотина и загуба на ефирно време. Направиха го, за да може поне на един да махнат ограничението. В случая махнаха къпането със студена вода. Както се и очакваше де. Сега очаквам още подобни глупости, докато вкарат Константин да спи вътре или върнат на мистъра дрешките. И това е.
Относно Кулагин - като цяло ми е забавно как се заяжда с Нора, обаче ме дразни това, че постоянно ходи по нея и кудкудяка. Адски е грозно това. Разбирам да се засекат някъде и да я скастри, ама постоянно да ходи по нея и да се заяжда е супер дразнещо. Тя, че е тъпа е ясно вече на всички, но пък има право на малко лично пространство и почивка. Не може постоянно някой да я дъвчи. Като цяло снощи беше напълно излишен лайф. Дано днес да е по-добре. Ники Кънчев уж обеща, пък да видим

п.п. Ева и Ваня ме изненадаха приятно - явно са достатъчно интелигентни, за да не позволят да си изкарват кирливите ризи пред всички и да не си развалят авторитета. Браво!

# 2 165
  • София
  • Мнения: 12 562
Нора я очаквам съвсем скоро да налети на бой на Кулагин. Той явно нарочно я провокира, за да я изгонят.

# 2 166
  • Испания
  • Мнения: 37 503
  Не разнася Кулагин клюки, а им казва истината в очите. Мякащото недоразумение защо не каза, че "новината" е лъжа?  А Диона се разсърди и фръцна.

Друг въпрос е какво е Кулагин, но... е идеален за формата.

# 2 167
# 2 168
  • Мнения: X
И да гледах тези снимки от София а те да бяха в Бургас,пак си личи че това не е Кулагин Simple Smile
Платена статия за трафик.
Не се връзвайте на такива.

# 2 169
  • Мнения: 3 370
Тия дни ще заснемат достатъчно материал, за да ни го въртят през целия сезон, че току виж конфликтите спрели.
Другите участници, освен тия тримцата К + В и Диона, какво ли правят? Може някой 3 дни да излезе и драгият зрител няма да разбере.
Къде са добрите стари времена с излъчвания на живо и през деня, и по нета?!

# 2 170
  • Мнения: 5 490
Технически, Норка е права.
Има член и точка от члена в правното пространство. 
Обаче...мили деца, така не се говори, защото Sweat Smile

# 2 171
  • Мнения: 36 810
И на мен това от снимките не ми прилича на Кулагин, но и Нора МНОГО се е променила - кой знае какво може да се постигне днес с помощта на пластичната хирургия...

# 2 172
  • Мнения: 25 846
Много тъп брадър тази година, щом успявам да изчета темата. Миналата година просто не насмогвах, то бяха куфари, чанти, портмонета, пируки...
Слабо Биг брадър, слабоооо Naughty

# 2 173
  • Мнения: 20 226
Егати, аз миналата година за първи път не гледах, явно съм изпуснала.  Sunglasses

# 2 174
  • Мнения: 166
В коментарите под тази статия някой,който е запознат с Кулагин коментира издевателствата над него и уведомява Кулагин,че ще пуснат клипчето, как се натискал със старец в басейн след като влезе в къщата. Кулагин отговаря на нападките.
http://hotarena.net/kulagin-shte-prelastiava-maje-v-bradara-papi … eliazanite-jertvi

Общи условия

Активация на акаунт