VIP Brother ♛ Женско царство ♛ - Тема 1 /10.09.- 16.09.2018/

  • 121 506
  • 3 407
  •   1
Отговори
# 1 005
  • Мнения: 7 848
Какви са тия ВИП-ове никому неизвестни - Диона, Ричи, Роз...?

За Диона и аз така реагирах, но синовете ми веднага ме поправиха. Сред младите е известна. Явно.
Даже единият ми заяви, че много я харесва. И как е възможно аз, ползващата интернет да не съм я чувала... Ти да видиш! Joy

Последна редакция: вт, 11 сеп 2018, 08:13 от Билян@

# 1 006
  • софия
  • Мнения: 25 459
На Плачков бебето кога трябва да се роди?

До десет дни. Поне той така обяви.
Не знам Гола какво ще прави. Тогава "тайно" трябва да се роди и синът на синоптичката-президентша.

# 1 007
  • София
  • Мнения: 2 239
Противно на повечето мнения на мен Яна и Петко са ми симпатични. В едно семейство е важно да се разбират и да се чувстват добре партньорите, а те изглеждат влюбени и щастливи. Поне на пръв поглед, ще видим какво ще изплува после. Да влезеш в това предаване с половинката си е нож с две остриета.
 
От останалите добро първо впечатление ми направиха Стефан, Мира, Веселин и Диона.
Божана ми е пренавита и на мен, а и по принцип не харесвам толкова надъхани хора. Но мисля, че ще стигне далеч в предаването.
Разни там Лорчета, Норчета, късокраки и празноглави мистърОВЦИ и кандидат лекари, гримьори и не помня още какви ги гледах с натиснато "mute" на ТВ-то.

Надявам се Ева и Ваня да не се изложат, както и Мира, защото ги харесвам.

# 1 008
  • Мнения: 24 332
На Плачков бебето кога трябва да се роди?

До десет дни. Поне той така обяви.
Не знам Гола какво ще прави. Тогава "тайно" трябва да се роди и синът на синоптичката-президентша.
Има си ред, има си сценарий! На Плачков бебето ще се роди до 10 дни, а на Банова до 2 седмици Wink

# 1 009
  • софия
  • Мнения: 25 459
Превню "тайно" сподели "10 дни до 2 седмици, Божа работа."

# 1 010
  • Мнения: 408
Не мога да повярвам, че Мария Илиева е била с този селчо. Акъл няма. Определено я мислех за по-умна.
Мисля, че от Насето и Ричето може да се заформи една чудесна двойка. Bowtie

# 1 011
  • Мнения: 7 848
Имам предположение, че
за рейтинг във ВБ ще гледаме раждане на бебе Плачково, а сутрин, при Гала, съответно бебе Плевньово.
И двете на живо! И тайно сепак.

Последна редакция: вт, 11 сеп 2018, 08:35 от Билян@

# 1 012
  • София
  • Мнения: 12 408
На първо четене най не харесвам Мира и Лора К.. Ваня Костова снощи ми изглеждаше странна. Малко в страни седеше, наблюдаваше. Ева я видяхме в "Черешката", определено ще прави скандали. Готвачката не я знам, не съм я гледала в другото предаване. Този Ричи е някакъв кошмар, няма да се задържи. Диона и аз не съм я чувала, явно съм стара вече.

# 1 013
  • Мнения: 35 110
Днес наваксвам с гледането... На едно място Ева и Нора ми е все едно да събереш две вселени..

# 1 014
  • Мнения: 11 737
Стари сме. Всички до 18 г знаят коя е Диона Grin Е, и някои на повече години.

Харесвам Божана. Луда глава. Но в брадъра лъсват всякакви положителни и отрицателни черти, та не се знае докрая на предаването, дали все още ще я харесвам.

# 1 015
  • Мнения: 15 314
Ваня Костова има страхотен глас. Докато пееше във визитката си направо настръхнах. Обаче ми се стори леко странна.
Ева не я харесвам. Вида и при представянето и беше леко клоунски с тези изрисувани вежди и тъмна коса. Не и отива тъмна коса. Хич не и отива.
Обаче не искам да ги видя да се излагат. Не е хубаво легендите да се развенчават. Знам, знам, че и те са хора и си имат своите слабости, но някак не искам да ставам свидетел на нечие падение.
Ама в крайна сметка - кот'такоа, както казва Наско Гинеколожки.

# 1 016
  • Испания
  • Мнения: 37 503


Ако някой е пропуснал нещо: 17 Съквартиранти прекрачиха прага на Къщата на VIP Brother: Женско царство (СНИМКИ и ВИДЕО)

https://nova.bg/accents/view/2018/09/10/226352/17-%D1%81%D1%8A%D … 0%B4%D0%B5%D0%BE/

Снимки на Съквартирантите във VIP Brother: Женско царство може да разгледате ТУК: https://nova.bg/vipbrother/galleries/view/2018/09/10/6969/%D1%81 … 0%B2%D0%BE/95842/

# 1 017
  • Мнения: 68 647
Мараба...не можах да спя..мислих за РичЕто...що за безумно галено име..ни моа го преживея, ще се затрия направо...
Розамундето ми е интересна и на мен..

СмайлЕ...мерсаж за кофито...

# 1 018
  • София
  • Мнения: 7 886
Ричи, Наско...Хвани единия и удари другия, накрая Кулагин да не се окаже най свет от всички.

# 1 019
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Ваня Костова толкова съм я харесвала, Тоника, всички... Но как тръгна снощи с тая простотия за Ева и черната магия. И така да е, трай си, не се излагай. Жалко, много жалко, че короните от главите на легендите ще паднат.

Общи условия

Активация на акаунт