VIP Brother ♛ Женско царство ♛ - Тема 1 /10.09.- 16.09.2018/

  • 121 180
  • 3 407
  •   1
Отговори

Анкета

Кой ще бъде първият номиниран за изгонване?

Опции:

# 1 080
  • Мнения: 47 887
Проблема е, че като му гледаш умствения капацитет, не е за медицина. Да влезе, окей, ама да те лекува окей ли ще си? Или ще ни изненада с друго амплоа? Дано си променя мнението за него, де. Надявам се. Ето, шанс, да блесне с друго, освен с...нали...Корайма...

# 1 081
  • Мнения: 11 701
Насето явно учи. От времето на фактора си личеше, че е амбициозен и явно добре се справя.
Прави се на интересен и си мисля, че е много притеснителен и всичко е поза. Няма да излезе от този образ.

# 1 082
  • Мнения: 47 887
Притеснителните хора не ходят в ББ Simple Smile

# 1 083
  • Мнения: 20 085

Не знам къде сте гледали снощи, но аз видях следното - Ева влезе, поздрави Ваня. Ваня също я поздрави с "Добре дошла"...кво още искате, не разбирам. Когато не харесваш даден човек, вие хортувате ли си задушевно с него? Искате да лицемерничи ли Ваня, да се прави че нищо няма между тях ли? Вие какво бихте направили в същата ситуация?

Много добре си се държа Ваня, на ниво, нормално - поздрави човешки, културно при влизането на Ева. Оттам насетне има право да НЕ комуникира с врагинята си!


Разбира се, че има право да не говори с никой ако иска, като Луна например...даже май Ваня ще е нещо като нея. Има право и на 60 години да се държи като малко дете.
Все си мисля, че и с думи може да покажеш какво и що, дори не и директно. Simple Smile

Последна редакция: вт, 11 сеп 2018, 11:14 от Lemy

# 1 084
  • Мнения: 11 701
Притеснителните хора не ходят в ББ Simple Smile
А, не ходят. За пари всякакви ходят. То не знам кой не е влизал в тоя брадър.

# 1 085
  • Мнения: 47 887
Ми ние не сме.
Женско царство уж- биваше да поканят бг-мамите, представяте ли си Simple Smile 24 часа форумът на живо, в реално време Wink Без модератори...

# 1 086
  • София
  • Мнения: 7 878
Притеснителните хора не ходят в ББ Simple Smile
А, не ходят. За пари всякакви ходят. То не знам кой не е влизал в тоя брадър.
Ние Simple Smile Нали зад компа е лесно, а на живо, Боже пази .

# 1 087
  • Мнения: 77
Бърз анализ на участниците:

Константин - като интелект е доста над повечето участници, остроумен, но има и една лека превзетост в него, която не знам дали му е по природа или като вид защитна хайлайф стратегия.

Ваня Костова - Една такава смирена, интровертна и за огромно съжаление...с признаци на душевни проблеми.
Приказките по адрес на сем. Найденови и черните магии на Ева - първо, не й отиват на реномето и второ, в ефир определено звучат като огромна сензация, като каквато и предварително е уговорена да изрече срещу висок хонорар.
Виждаме нагледно, че за пари някои хора са готови да плюят на честта и достойнството си градени с години, което всъщност е най-жалкото.

Ева - Може да има някои недостатъци, но много по-адекватно и дори дипломатически влезе в контекста на "скандала", което й прави чест.

Нора - Има и по-зле от нея, визирайки подобни кръгове на силиконови принцеси и плеймейтки.
Между другото, има в себе си едно своеобразно чувство за баланс-справедливост, което аз лично адмирирам.
Нещо като женския вариант на Пацо от Гълъбово.

Божана - Интелигентна, с отлични актьорски качества, макар и да преиграва на моменти, и с огромно его, което рано или късно ще я "погуби" в хода на играта.

Стефан - Чаровен послушко. Добряк и леко безличен като присъствие.

Мира - С ниско самочувствие, флегматична и депресивна. Не е лош човек, но е много фалшива в маниерите и смеха си.

Кулагин -  Това, иначе симпатично пе******че ще им разкаже игричката! Като бомба със закъснител е и няма съмнение, че ще бъде основна фигура в скандалните ситуации.

Веселин - Възпитан мъж, в пъти по-нормален в сравнение с останалите откачалки, но да видим доколко устойчив ще се покаже.

Ричард - С ниско самочувствие и много прост, но видиш ли, повярвал си че е голямата работа и съдейки по езика на тялото му - всячески (ще) се опитва да се отърка и хареса на "ВИП-персоните" в къщата.
Може би ще вземе и приз за най-голям подмазвач в къщата.

Ванко - Селски бек!

Роз-Мари - Ще е интересна до едно време, с акцента и по детски наивната си разсеяност, но със сигурност няма да се задържи дълго време в къщата.

Лора - На Данчо Караджов щерката...Добре че са тези риалити формати, че да се чуе нещо и за нея.

Диона - Коя по дяволите е тази!??

Наско - Ще стигне доста далеч момъкът, помнете ми думата. Приятно разсеян такъв, но мисля че има вече стратегия, понеже е бивш спортист, а все пак учи медицина, така че изглежда като солиден участник.

Петко и Яна - И те разиграват едно театро, ама, доникъде няма да стигнат.








# 1 088
  • у дома...
  • Мнения: 3 072
Проблемът е, че на такъв доктор не бих отишла...
Абсолютно! Изказ, поведение... Поне покрай Мария Илиева да се бе шлайфал малко. Или на пациентките ще отговаря с "Ко?" или "Куот такоа!"?

# 1 089
  • Мнения: 15 220
Добро утро момичета Simple Smile

Един бърз разбор от мен, докато си пия кафето. Започвам с дамите:

1. Нора - това момиче, освен че е безобразно тъпо и с претенции за интелект до небесата, е дразнещо изкуствена /визуално/. Веждите й са направени така, че все едно са залепени с някакво евтино лепило и всеки момент ще се отлепят, и ще паднат. В старанието си да е хубава е направо плашеща и ужасно, ама ужасно грозна. Мисля си, че ако махне всичко изкуствено по нея ще е в пъти по-хубава и нежна. Определено се фрапира, когато започнаха да влизах хубавите момичета. Накрая изглеждаше, като някаква карикатура до другите.

2. Яна - винаги съм я харесвала нея. Още от Денсинг старс. Хубава ми е, чаровна, ефектна, с интересен характер. Определено изпъква и мисля, че ще покаже характер в един момент.

3. Роз - Мари - за пръв път я виждам. Хубава е наистина, но не е нещо УАУ според мен. Определено има интересен чар и излъчване, но на този етап не знам какво да очаквам от нея

4. Лора - нея си я знаем. Пиене, псувни и просташко поведение ще се лее от нея. Наистина изглежда поостаряла - като по-младичка беше готина. Ама то алкохола не прощава на никого

5. Мира - винаги ми е била красива, стилна и елегантна. Харесвам я. Надявам се да се държи достойно и да не се изложи. Не мисля, че ще покаже нещо интересно

6. Диона - вчера пропуснах коя е тя. Май беше някаква рап изпълнителка. Хубава е - доста даже. Млада, нахакана. Мисля, че ще покаже зъби по някое време и ще се включи с шоуто сериозно, но само, ако се сдуши с някой по-силен /като характер/ от нея. Изглежда ми от хората, които скачат само, ако имат гръб. Ще видим....

7. Ваня и Ева - и за двете нямам никакво, ама никакво мнение. Очаквам, че ще има престрелки между тях, но не вярвам да заорат дъното. По-скоро скандала ще е на високо ниво, както и се очаква от тях. Ако изобщо има скандал. Ваня ми се стори доста стресната снощи

8. Божана - вчера я видях за пръв път. От визитката й, обаче останах с впечатлението, че ще ги слага всички "под ножа" без да й мигне окото - особено Норчето и Калитко. Норчето най-вече. Харесвам хора, като нея - собствено мнение, не им пука от никой, нещо от типа "И сам война е войн". От нея очаквам най-много - поне в началото


Сега мъжете:

1. Стефан - много хубав мъж според мен. Нямам особено мнение за него - по-скоро ми е симпатичен. Не очаквам да е от активните в къщите, но пък кой знае - може да ни изненада  Simple Smile

2. Петко - хубав мъж - мъжкар. Засичам го често във фитнеса. Има интересно излъчване на живо. И него го харесах още в Денсинг старс, когато се втурна да преследва Яна. Хареса ми техния романс. Като цяло уважавам мъже, които се борят за това, което харесват, докато го спечелят. Не, като Орлинчо, който 5 години не можа да реши какво точно иска. Очаквам сблъсъци от него в даден момент

3. Константин /Папи Ханс/ - много ми е симпатичен, интелигентно момче е според мен, чаровен и лъчезарен. Мисля, че ще е нещо, като душата на къщата и ще се явява, като балансьор в скандалите, които ще се разразяват.

4. Ричард - кой е този всъщност???? Дори не можах да го видя как изглежда снощи, но не съм го и чувала. За сега нищо не мога да кажа за него.

5. Веселин - и за него нямам мнение за момента.

6. Наско - ах, Наско Heart. Хич не ми пречи диалекта му. Много ми е красив, много ми е сладък - типично по детски. В него няма злоба, няма агресия. Като започнат скандалите очаквам да гледа, като гръмнат и да се чуди къде е попаднал хахахаха. После може да пусне и песен подобна на тази на Тото - "Къде попаднах е въпроса...." Joy

7. Кулагин - Калитко - изключително противно, гнусно, грозно и пренавито същество. Вярно е, че се е настървил срещу Норчето, но мисля, че в даден момент ще насочи огромната си злоба и агресия към някой друг, и като нищо ще се се сдуши пак с нея. А тя на драго сърце ще го приеме пак за приятел, само и само да не я яде постоянно. Очаквам от него много простотии, безкрайни претенции и скандали за всяко нещо

# 1 090
  • Мнения: X
+1
Сега коя дискотека държи всъщност? Или не държи вече? Изостанала съм 🤔
Club 33
В съдружие с Иво Тонев + още двама
Скрит текст:
Цитат
https://tr.bivol.bg/view.php?guid=DA1E39FAA96CAF69AE82737D92B77D … C694A3F10A5C13BB1

# 1 091
  • Мнения: 11 701
Това красиво девойче спрягат за половинка на Наско Цък

# 1 092
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Проблемът е, че на такъв доктор не бих отишла...
Абсолютно! Изказ, поведение... Поне покрай Мария Илиева да се бе шлайфал малко. Или на пациентките ще отговаря с "Ко?" или "Куот такоа!"?
А той при Мария друго е шлайфал..

# 1 093
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
+1
Сега коя дискотека държи всъщност? Или не държи вече? Изостанала съм 🤔
Club 33
В съдружие с Иво Тонев + още двама
Скрит текст:
Цитат
https://tr.bivol.bg/view.php?guid=DA1E39FAA96CAF69AE82737D92B77D … C694A3F10A5C13BB1
Те бяха трима - Иво, Петко и Косьо, но за жалост третия почина преди няколко години. Тръгнаха от БИАД, бяха управители при Слави Бинев. Техни заведения бяха Найт флайт, Син сити...

# 1 094
  • София
  • Мнения: 7 878
Хайде сега да видим, кой е запознат с всички дискотеки в София и кой ги държал. Голямо важно е това Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт