VIP Brother ♛ Женско царство ♛ - Тема 1 /10.09.- 16.09.2018/

  • 121 535
  • 3 407
  •   1
Отговори
# 1 095
  • Мнения: 183
Ричьието си е избол една цистерна мръсни анаболи и женска химия в дупарката Grinning

# 1 096
  • Мнения: 978
Яна и Петко на мен също не ми харесват и съм на 90% сигурна, че не са толкова щастливи, колкото искат да изглеждат.

Изглежда няма да имам фаворит този сезон.

# 1 097
  • София
  • Мнения: 15 466
Яна е смачкана от Петко.То си и личи от фалшивата, насилена усмивка.

# 1 098
  • Мнения: 408
Искам първата мисия на Стефчо Галкин да е да го затворят в русенския завод Монтюпе и да седи там до края на формата, ей тъй да подиша чист въздух. Няма да забравя, когато в "На кафе" излъчваха репортаж по повод замърсяването на въздуха от този завод, как наглецът каза: "То и в свинефермите мирише лошо, ама въздухът е чист". Направо останах безмълвна, че някой може да е толкова прост. Затова заслужава да поседи в завода три месеца и като почне да храчи кръв, пак да се изтъпанчи по телевизора и да обясни, колко е чист въздуха в Русе.

# 1 099
  • София
  • Мнения: 2 239
Скрит текст:
Видно и от визитката на Ева, последната се занимава с разни окултни неща... Така че, може Ваня да не е излъгала за черната магия. И защо й наскачахте, че така приказвала,  защо трябва да се премълчава злото? Всеки трябва да  носи последствията от действията си.
Аз не казвам, че е излъгала, казам, че е много грозно отстрани. Много. Ева, макар и лицемерно, поне си затрая за конфликта между тях. Абе, резил е това предаване по принцип.
За мен лицемерието е по-грозно от истината. Пък била тя и болезнена за някого.

# 1 100
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 002
7. Кулагин - Калитко - изключително противно, гнусно, грозно и пренавито същество. Вярно е, че се е настървил срещу Норчето, но мисля, че в даден момент ще насочи огромната си злоба и агресия към някой друг, и като нищо ще се се сдуши пак с нея. А тя на драго сърце ще го приеме пак за приятел, само и само да не я яде постоянно. Очаквам от него много простотии, безкрайни претенции и скандали за всяко нещо
И аз имам абсолютно същото усещане..Партия ще си станат рано или късно, щото са си еднакво...тъпи и недодялани Simple Smile

# 1 101
  • Мнения: 4 182
За мен е излишно да се чоплят стари рани. Те са хора на възраст и трябва да се пазят от подобни емоции. А това, че го правят за пари е... повече от жалко. Ваня и Ева имам предвид. Дано не се излагат.
Засега най-симпатична ми е Розмари.

# 1 102
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Гледах малко, но общото ми впечатление е, че няколко смачкани от половинките си или друг близък човека /Мира, Веселин, Ваня Костова, Ева и пр./ влизат със страх да се самодокажат или изкарат някой лев, а останалите използват звездния си миг, за да се наложат на пазара или да припомнят за себе си /Кулагин, Диона, Нора, Божана, може би и Лора и Ванко 1/.
Не мога да не отразя разликата при влизането на участниците снощи и преди няколко сезона- преди влиза открито превъзбудени и уверени в себе си, сега наплашени и разколебани. Може би е  крайно време ВП да изчисти имиджа си на шоу за сриване на репутации с провокирани и преекспонирани скандали.

# 1 103
  • София
  • Мнения: 2 430
Във ФБ внучката на Ева пламенно защитава баба си. Тук ако има сблъсък, а такъв със сигурност ще има най-вероятно  Ваня да е победител, защото една идея се владее по-добре от Ева. А и алкохола не прощава, така че някой трябва да контролира Ева да не се изложи.

За онова миекащото кандидат АГ, предвид, че е момче и учи във Варна няма да се изненадам ако на приемните изпити е влязъл с четворки. От няколко  години насам в МУ-тата ( с изкл. на София където балът за медицина винаги си е висок) вече приемат от кол и въже ( тук не искам да обидя тези, които са си влезли с достоен резултат), но МУ-Плевен да има 9-то класиране медицина е абсурд, а може и да е платено. За мен такова лигаво поведение не е уместно пред такава сериозна професия, и най-малкото и колеги и пациенти няма да го приемат на сериозно, като лекар.

Останалите са ми мъгла. Божана я харесвам от Мастър шеф, имаше една спортна злоба, която аз лично  приемам. Лудичка е , но в приятният смисъл.
Петко и Яна ми изглеждат, като бг-пародия на семейство Бекъм.

# 1 104
  • Мнения: 13 082
Още не е започнало предаването и вече се дава наклон какво да коментираме 😒 Чакам всеки момент да дойде някой да ни каже колко сме прости, че гледаме тая боза.

# 1 105
  • Мнения: 1 949
не мисля че предаването срива репутации , напротив. гледам формата от началото, 80 процента от участниците съм ги забравила и като образ и картина и като имена дори . спомням си основно най дразнещите и тук там някой фаворит ..така че ...всичко е реклама, важното е да те знаят

# 1 106
  • Мнения: X
Днес при Гала коментираха ли участниците?

# 1 107
  • Мнения: 53
В моите очи единствените,които не се изложиха във ВБ са Никол Станкулова и Ернестина Шинова.
Всички други ги н*сраха, включително и Багата,който харесвах.

# 1 108
  • Мнения: 47 982
А аз тях хич не ги харесах...да, не направиха някой скандал, но и показаха че са много повърхностни и нищо особено...в какъвто и да е план.

# 1 109
  • Мнения: 14 788
Вместо запис:

Общи условия

Активация на акаунт