VIP Brother ♛ Женско царство ♛ - Тема 1 /10.09.- 16.09.2018/

  • 121 192
  • 3 407
  •   1
Отговори

Анкета

Кой ще бъде първият номиниран за изгонване?

Опции:

# 1 110
  • София
  • Мнения: 19 975
Къде ги търсите вие продуцентите 😆 Как ще изгонят първо Кулагин.
Абсолютно.  Peace Кулагин и Нора ще са гръбнакът на този сезон, поне според мен. Има още мнооого излагация да покажат.

# 1 111
  • Мнения: 68 368
Точно пък Шинова се изложи в моите очи поне. Преди я харесвах, след ББ-вече не.

До тук преброих една кошница - на Норчето с рибата. Други има ли, с индивидуална храна и поръчки, да не съм пропуснала..

Бай дъ уей, снощи седях гладна - ни чанта с наденица влезе при мен, ни кошница ...

# 1 112
  • Мнения: 3 677
Какъв гръбнак, ако едното е безгръбначно??
Нора ми се струва да е  доста по-  несигурна, отколкото проста. да не казвам кокплексирана, затова и поведението й е на отворка голяма. Липсва й жизнен опит, неумела е и няма изградени лидерски качества. Дано Кулагин има малко милост.

# 1 113
  • Мнения: 35 069
В моите очи единствените,които не се изложиха във ВБ са Никол Станкулова и Ернестина Шинова.
Всички други ги н*сраха, включително и Багата,който харесвах.

А иначе брат Пулев пък как се изложи с опипването..

# 1 114
  • Враца
  • Мнения: 2 574
Мира Добрева и Жоро Торнев разделени ли са??

# 1 115
  • Sofia
  • Мнения: 26 188
Мисля че не са разделени...
Бях забравила,че миналия сезон той беше там Thinking

# 1 116
  • София
  • Мнения: 19 975
Бай дъ уей, снощи седях гладна - ни чанта с наденица влезе при мен, ни кошница ...
Тете, и аз така. Сал едно вино имах подръка. Кофти организация с тези чанти. А и готвачите ми не дойдоха нещо...

# 1 117
  • На морето!
  • Мнения: 5 727
Според мен само Никол Станкулова и Азис не са се изложили, а дори напротив.
Но ВП отадвна няма общо с ББ, участниците постоянно са навън, всеки уикенд им идват гости и всички са си уговорили някакъв гарантиран минимум на храна, алкохол и цигари, което ги улеснява значително.
Изненадвам се, че Петко и Яна не са си издействали отделна спалня без камери.

# 1 118
  • София
  • Мнения: 19 975
Нора ми се струва да е  доста по-  несигурна, отколкото проста. да не казвам кокплексирана, затова и поведението й е на отворка голяма. Липсва й жизнен опит, неумела е и няма изградени лидерски качества.
Никак не ми се стори несигурна и комплексирана в Черешката, даже напротив.

# 1 119
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Според мен само Никол Станкулова и Азис не са се изложили, а дори напротив.
........
Е как само те? Ми Орлинчо? Той проспа неговия сезон и даже го спечели.

п.п. Насето го знам от фактора - сладко хлапе, но от както го чух снощи, че ще става гЕнеколог, не мога да си избия от главата спомена за друг певец, АГ, пък и красавец - лека му пръст на Дими, но за мен беше по-добър.

# 1 120
  • Мнения: 58
Не знам за вас, но на мен не ми е до коментиране на този сезон Sad Няма нито един интересен... Плява, плява и утайка.

# 1 121
  • Мнения: 53
Нора ми се струва да е  доста по-  несигурна, отколкото проста. да не казвам кокплексирана, затова и поведението й е на отворка голяма. Липсва й жизнен опит, неумела е и няма изградени лидерски качества.
Никак не ми се стори несигурна и комплексирана в Черешката, даже напротив.
+ 1.
Ако има някаква несигурност,то е защото усеща,че  й се подиграват,но етолкова проста и самоуверена,че не може да разбере съвсем за какво...

# 1 122
  • Мнения: 3 677
Много далеч от самоуверена изглеждаше снощи до Кулагин. Никога не съм гледала черешката, имам само сноши като "пример".

# 1 123
  • Мнения: 2 354
Някой да знае каква марка са кубинките на Божана?

# 1 124
  • Мнения: 53
Много далеч от самоуверена изглеждаше снощи до Кулагин. Никога не съм гледала черешката, имам само сноши като "пример".
Говоря принципно,че е проста и самоуверена. Вчера се спече до Калугин,защото усети,че я гаври,но няма потенциал да отвърне адекватно.

Общи условия

Активация на акаунт