VIP Brother ♛ Женско царство ♛ - Тема 1 /10.09.- 16.09.2018/

  • 121 433
  • 3 407
  •   1
Отговори
# 1 245
  • Мнения: 11 566
В каква връзка споменавате Корайма?
На Мария Илиева казват така тук, във форума. Били са гаджета с Наско преди. И аз бая се пулих, докато схвана.

# 1 246
  • Мнения: 1 297
Апселютно отвратително изглежда Нора. Нещо, което не бих отразил, па и да се отърка у мен.

Аз от друго се впечатлих, от малкото, което фханах от Галкиното предаване днес. От цялото хванах само онова късопостригано, черноочилато, кексоначетено, бързоговорящо, убедително нящо, наречено Путрашкова. Международното проучване за цицоманите. Цял ден се чудя гладен ли съм, сит ли съм. Задоволен ли съм, или не. Мисля, че всички мъже са цицомани  hahaha Проучването не е обхванало нашите ширини.

# 1 247
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Боже, Боже, колко мъка има по тоя свят, Боже!

Скрит текст:
Ама защо така скромно? Тя е и ребелТ. Благодаря за грижеността.  bowuu

Ко?


Излъчване? Единственото, което излъчва, е тъпота.

# 1 248
  • Мнения: 2 627
Кога са казвали, че са били гаджета?

# 1 249
  • Мнения: 978
Мислех, че започва в 8, а то било в 9.

# 1 250
  • Sofia
  • Мнения: 26 375
В каква връзка споменавате Корайма?
На Мария Илиева казват така тук, във форума. Били са гаджета с Наско преди. И аз бая се пулих, докато схвана.
М.Илиева сама се нарече Корайма People Dancer

# 1 251
  • Мнения: 19 007
Мислех, че започва в 8, а то било в 9.



И аз така, че и бързах Neutral Face

# 1 252
  • Мнения: 11 566
Не знам, май някой по- назад беше писал, така ми е останало.
От нета копирам.

Рапърът Наско Колев, който стана популярен покрай участието си в X Factor започна открита война с вече бившата си продуцентка Мария Илиева. Веднага след риалитито той пристана на Мария в нейната компания, а слуховете повече от година го пращаха и в леглото на ментора си.

Преди няколко седмици той извади песента "Честно и нечестно", в която загатва колко фалшив е шоубизнеса ни, а в социалните мрежи, заяви, че с Илиева късат професионалните си отношения. Дори тя всячески му пречела и правила опити да му спъне развитието.

"Музикалният бизнес си е цял един свят - фалшив и измамен. Разочароваха ме толкова много неща, за толкова много ме излъгаха, че не бих могъл да отлича само едно. Това е мръсна работа! Когато всичко започна бях на 16 години и доста наивен и много хора се възползваха от това", заяви пред "България днес" Наско.

Изпълнителят директно потвърди и слуховете, че с Мария са имали и други отношения. Мнозина се изказаха, че певицата му прави мръсно, защото не откликнал на сексуалните й желания.

Прочети още на: https://www.dnes.bg/pop/2017/06/13/nasko-kolev-v-kontraataka-spa … iia-ilieva.344091

# 1 253
  • София
  • Мнения: 20 066
Уф, и аз мислех, че започва в осем.

Ко, я. Като сме от простолюдието и не й разбираме възвишените и дълбокомъдрени слова.  Mr. Green

# 1 254
  • Мнения: 20 161
Мислех, че започва в 8, а то било в 9.



И аз така, че и бързах Neutral Face
Да бее, чак в 9, егати досадата..

# 1 255
  • София
  • Мнения: 22 944
Е, някои и сериали и брадъри следим. Grinning

# 1 256
  • Испания
  • Мнения: 37 503
ТЮхо, че гледам "Откраднат живот".

# 1 257
  • Мнения: 68 643
Мислех, че започва в 8, а то било в 9.



И аз така, че и бързах Neutral Face

Еми кот такоа...

Аз дори пратих дете при баба му и викам ся спокойничко ще гледкам...амаааа...обутях леко.
Прецакаха ни...

# 1 258
  • Мнения: 15 538
Марийчето /Корайма/ така бясно преследваше Наско през целия Х фактор, че чак ми вадеше очите. Направо ми беше неудобно да я гледам как постоянно му се сваля - съвсем прямо и открито. Той тогава си беше съвсем дечко, тя отракана кака - като нищо може да се е поддал. Даже дует имат двамата. На Кораймичка направо й се чудя на акъла - как така все на дечурлига /от нейна гледна точка/ налита. И после се чуди що не може да завърти някой за повече време. Ами те момчетата си искат мацки на тяхната възраст, не някакви лелички / в техните очи/. Та нищо чудно и да се е опарило Насето - беше съвсем младок по онова време. Даже можеше да я съди за изнасилване, ако беше решил

# 1 259
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Аз в Испания знам, че ВБ започва в 21 ч., вие в България не знаете.

Общи условия

Активация на акаунт