VIP Brother ♛ Женско царство ♛ - Тема 1 /10.09.- 16.09.2018/

  • 121 322
  • 3 407
  •   1
Отговори
# 1 365
  • Мнения: 68 570
ББ се е изгаврил с Нора...уж покрил условието й....ама всъщност се е изгаврил.

# 1 366
  • Мнения: 5 490
Започнаха се моралните дилеми - гей срещу истински мъж. Мъжът е кавалер, отстъпи си леглото. Геят няма подобно чувство. Ха сега де?

# 1 367
  • Мнения: 39 227
Еми, Марчето вече я имам за истинска дама в сравнение с Норчето. Има да я търсим....

# 1 368
  • Мнения: 14 064
Не съм прочела и една глава наливна литература, обаче Кулагин ми хареса. А в Черешката едва го дишах.

# 1 369
  • Мнения: 11 726
Кулагин обаче си постави на място брадъра. Smiley

# 1 370
  • София
  • Мнения: 20 045
Нора май си е оросила дебелото черво с малко външна смелост, вчера не беше толкова курназ.

Начете се с наливна литература.
Мхм. Май ще дойде страшно начетена.  Laughing Кулагин започва да ми става все по-симпатичен.

# 1 371
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Ще зареве Норчето, щот нали е принцеса-президент и не става на нейното. Ми сега как ще диша?!? Искам да я видя утре без грим, мигли и перуки😁

# 1 372
  • Мнения: 68 570
Кулагин обаче си постави на място брадъра. Smiley

Да бе...ти да видиш. Тц тц тц

# 1 373
  • Мнения: 4 590
В случая с този малоумен спор кой къде ще спи, подкрепям Кулагин, според мен си е прав и много точно обясни, че не иска да спи и да си дели личното пространство с някой, който не му е приятен. Лошо впечатление ми направи и Папиту, че си отстъпи леглото, при положение, че знае, че Кулагин не я понася. Нора пък почна като шеф Петров, скоро ще ги праща на Марс... Сякаш някой е длъжен да се съобразява с нея, откъде-накъде? Като нямаш мозък да си изискаш отделна стая, а не аквариум, ще си сърбаш попарата...

# 1 374
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 239
Кулагин шампион- оле!
Ами, много беше прав, постави на място тая никаквица и бай брадъра. Отстоява до край.

# 1 375
  • София
  • Мнения: 20 045
ББ се е изгаврил с Нора...уж покрил условието й....ама всъщност се е изгаврил.
Тя е най-благодатният образ за гаври.

# 1 376
  • Мнения: 20 136
Кулагин е много отворен, ама нещо Стефчо му се опъна. Май може да се прави на остроумен само на разни тъпи парчета, като Норчето. Ама с някой по-начетен ще види зор
Ще ми се срещу Миглена Ангелова да го видя...

# 1 377
  • Мнения: X
Браво на Кулагин!

# 1 378
  • Мнения: 68 570
Тя си е поискала отделна СПАЛНЯ всъщност. Ама ББ се е измайтапил с аквариума...не че сме изненадани де...ат номерата на брадърчето.

# 1 379
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Нора май си е оросила дебелото черво с малко външна смелост, вчера не беше толкова курназ.

Начете се с наливна литература.
Мхм. Май ще дойде страшно начетена.  Laughing Кулагин започва да ми става все по-симпатичен.

Кулагин изобщо не е глупав. Освен това е врял и кипял в казана на "подписано", " правомерно-неправомерно". Уважавам хора, които си търсят правата и знаят как да го правят, защото действам по същия начин.

Общи условия

Активация на акаунт