VIP Brother ♛ Женско царство ♛ - Тема 1 /10.09.- 16.09.2018/

  • 121 311
  • 3 407
  •   1
Отговори
# 1 560
  • Мнения: 166
Някой да знае сайт за гледане на записи на предаването от чужбина?
Азис е напълно излишен като водещ, но нали са приятелки с Радка Тушева...
Само на мен ли ми заприлича Нора визуално на фолкпевицата Гергана (при влизането)?
Не напразно Кулагин и Папи са в една стая. Очаква се да правят секс, тъй като и двамата имат опит. Продуцентите на това се надяват, но едва ли ще стане. Излъгали са вероятно, за да ги вкарат и да добият повече популярност. Така и бабите по селата ще знаят кой е Папи, но само докато трае формата, после ще ги позабравят.
Като президент и вицепрезидент Нора и Кулагин вероятно ще бъдат имунизирани от номинации.
Скоро мъжете или който посочи президента ще бъде изпратен в другата (мизерната) къща. Такова разделение имаше и през комунистическия сезон за една-две седмици.
Връщането на багажа,спането отвън, и отпадането на забраните ще стане след спечелване на някоя мисия.
Нищо ново под слънцето.

# 1 561
  • Мнения: 978
Нора постъпи много грозно, когато искаше да е прокурор, а нямало начин да остави багажа си. Но ми хареса Кулагин, че избра за нея да яде пюрирани неща.

# 1 562
  • Мнения: 2 472
Мари Мар,  много, много ти благодаря! bouquet bouquet bouquet

pagwto, две- три страници по- напред Мари Мар пусна запис.

# 1 563
  • Мнения: 3 677
Яна била Козирог, ще се опитам да гледам на нея по-сериозно вече 😀😀😀 И без това имам някои съмнения относно какво говорят и какво всъщност е в тяхната фамилия. Да не излезе Пенко по-голям чехъл от Стефко накрая. Да видим.

# 1 564
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Яна била Козирог, ще се опитам да гледам на нея по-сериозно вече 😀😀😀 И без това имам някои съмнения относно какво говорят и какво всъщност е в тяхната фамилия. Да не излезе Пенко по-голям чехъл от Стефко накрая. Да видим.

Пенко? Едва се запознахме вчера с персонажите, вече нови се появяват.   Пожалете ни!

# 1 565
  • Пловдив
  • Мнения: 306
За Кулагин (по повод разправията за спалнята) - разбирам го и го подкрепям. Обаче Норчето нИ моА да я разбера. Мен някой така брутално да ме юрка и унижава, а аз да се вра да спя с него в една стая. Пълен потрес. Да те гонят, да те побутват, обаче ти пак да се пънеш да влизаш...
За прокурор трябваше да изберат Петко. Имам чувството, че щеше да ги подреди в две редици по един и козируване, ама нейсе.
Чакам Лора да си покаже и тя нейните простотии, които не веднъж сме виждали.
Като цяло и този сезон е замислен като всички предишни - няма да има нищо изненадващо. Драми, евтини интриги, т.е. нищо по-различно няма да научим за тези хора.

# 1 566
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 824
Яна била Козирог, ще се опитам да гледам на нея по-сериозно вече 😀😀😀 И без това имам някои съмнения относно какво говорят и какво всъщност е в тяхната фамилия. Да не излезе Пенко по-голям чехъл от Стефко накрая. Да видим.
Предвид, че форматът се казва "Женско царство"...нищо чудно половината мъже вътре да са гейове, а другата половина - чехльовци Trollface

# 1 567
  • Мнения: 35 106
Мислех да не гледам целия епизод, че стана сто часа, но мигът , в който Нора засмука дръжката на лъжицата не беше за изпускане.
Рядко тъпо парче. Не вярвам, че има мъже, които спят с такива жени!

# 1 568
  • Мнения: 53
Няма да ги изложат много Петко и Яна
Скрит текст:

# 1 569
  • Мнения: 13 082
Пенкооо 🤣 Как пък му отива. И Розмарин съм си я кръстила Мария Роза като от някой латино сериал. А Пенко ще го направя  Дон Пенко Хуан. Ако не заспя още час-два на всички ще дам прякори като от латино сапунка. 🤣

# 1 570
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Мислех да не гледам целия епизод, че стана сто часа, но мигът , в който Нора засмука дръжката на лъжицата не беше за изпускане.
Рядко тъпо парче. Не вярвам, че има мъже, които спят с такива жени!

В Библията пише: "Блаженни са вярващите, защото тяхно е царството небесно".

# 1 571
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
Мислех да не гледам целия епизод, че стана сто часа, но мигът , в който Нора засмука дръжката на лъжицата не беше за изпускане.
Рядко тъпо парче. Не вярвам, че има мъже, които спят с такива жени!
Че то, за спане не се изисква да си ядрен физик... Sunglasses

# 1 572
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 824
Мислех да не гледам целия епизод, че стана сто часа, но мигът , в който Нора засмука дръжката на лъжицата не беше за изпускане.
Рядко тъпо парче. Не вярвам, че има мъже, които спят с такива жени!
Че то, за спане не се изисква да си ядрен физик... Sunglasses
Тя както не знае какво хваща и как се ползва...знам ли, знам ли Joy

# 1 573
  • Мнения: 6 417
Ето я Нора "преди", с баща си. Изглеждала е доста по-добре

# 1 574
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
Ето я Нора "преди", с баща си. Изглеждала е доста по-добре

Съвсем нормална, обикновена селска пръчка. Тя и сега си е съвсем нормална, обикновена селска пръчка. Щото не вярвам капацитета и поведението ѝ тогава, и сега, да са съвсем различни. Просто, ако не си беше сменила визията, щеше да се вихри само у Варна и никой нямаше да е чувал за нея.

Общи условия

Активация на акаунт