VIP Brother ♛ Женско царство ♛ - Тема 1 /10.09.- 16.09.2018/

  • 121 505
  • 3 407
  •   1
Отговори
# 1 575
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Брадърът добре се еб@ва с Норчето. Това е новата корица на ФБ страницата на предаването Trollface

# 1 576
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Брадърът добре се еб@ва с Норчето. Това е новата корица на ФБ страницата на предаването Trollface


Както е казал Вапцаров:

"Живот без маска и без грим -
озъбено, свирепо куче".

# 1 577
  • Мнения: 4 594
Божее, знам, че не е хубаво така да се хейти и някой ще каже да се покажа аз как изглеждам, но Норчето, освен безмозъчна е и ужасно грозна, бе. Не искам да я оприличавам с маймуна, те поне са сладки. Първата вечер ми изглеждаше добре (за първи път я виждах за по-дълго време на екрана), но днес беше... потрес. То не е до грима, тя просто е съсипана в лицето.

# 1 578
# 1 579
  • Мнения: 58
Много скучен каст. Личи им, че нямат лев и всички са влезнали да изкарат и тая зима.


Мебелите много евтини - преди известно време мислех да си поръчам сините дивани из цялата къща и фотьойли, които имаха, но накрая ги пуснаха на разпродажба и докато се усетя ги изкупиха. Тази година от KARE Design ги пуснаха като взаимствани модели няколко пъти по-евтини и ей ги на - във ВБто.

Тушев да спре да харчи пари за мъже и да вложи във ВБ. Тогава може и да му се получи

# 1 580
  • Мнения: 336
Леле Петко и Яна са лъв и козирог. Как се търпят? Аз съм лъв, имала съм връзка с козирог... то не е за говорене. За тези две зодии съм категорична, че не могат да живеят спокойно. Ще ги следя с интерес.


Съгласна съм! А на всичкото отгоре той е ясно изразен Лъв, както и тя Козирог...от километри им личи.

# 1 581
  • Мнения: 3 025
Леле Петко и Яна са лъв и козирог. Как се търпят? Аз съм лъв, имала съм връзка с козирог... то не е за говорене. За тези две зодии съм категорична, че не могат да живеят спокойно. Ще ги следя с интерес.


Съгласна съм! А на всичкото отгоре той е ясно изразен Лъв, както и тя Козирог...от километри им личи.

Незнам как се търпят и търпят ли се, това тепърва ще го видим, но не може да им се отрече, че са много красива двойка.

# 1 582
# 1 583
  • Мнения: 58


Не така с момичето, де. Малко вече прекаляват тея деца с колажите. Тя може така да се харесва. Това е фетиш, с пластичните операции. Много мъже харесват точно такъв тип жени - надути до пръсване, навсякъде. И им плащат операциите и им давам добри пари издръжка, само и само да изглеждат така.

Това че пластичните хирурзи и козметичките не спират хората да се правят на маймуни, а им е важно да приберат едни пари, е друг въпрос. Много хирурзи отказват такива интервенции и козметични процедури - такива, които имат име и не искат да ги свързват с такава визия.

Последна редакция: ср, 12 сеп 2018, 06:47 от Крава Барон

# 1 584
  • Мнения: 3 075

     
                           
       
             
И тук да ти благодаря 😘

# 1 585
  • Мнения: 68 647
Добро утро.... / добре ли го казах, да не е много меко?/.....

Пфу...издишали сме все кислород в стаята нощес...Mask

Нора добре, че не я питаха какво е омбудсман, чееее... Satisfied

# 1 586
  • София
  • Мнения: 22 947
Добро утро.... / добре ли го казах, да не е много меко?/.....

Пфу...издишали сме все кислород в стаята нощес...Mask

Нора добре, че не я питаха какво е омбудсман, чееее... Satisfied
Тя нямаше да може и да я повтори тази дума.  Grinning

# 1 587
  • Мнения: 10 604
Като гледам малките и тънки устни на Нора 'преди' (същите като на баща й), се чудя какви чудеса могат да се направят с човешката кожа... От тия малки устнички да се направи павианско дупе....

# 1 588
  • Мнения: 20 168
Ха добро утро
Значи, снощи докато Норчето се буташе с Кулагин, ми стана жал за нея, обаче към края на епизода ми мина. И какво, хората които и помогнаха, ги нареди първи в гадостите...

# 1 589
  • Мнения: 76
Оф, започна се Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт