Велислав Павлов*Димитър Захариев*Диана Димитрова Тема 24

  • 24 568
  • 726
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 9 806
Ще я видим тая работа. Wink
Майче, само че той толкова пъти сгафи спрямо нея, че просто е изчерпал лимита си за десетилетия напред Joy
Има да поправя грешки, не да трупа нови Grinning
А на господа сценаристите ще кажа, че биха ни изненадали истински ако оставят поне една стабилна двойка Joy
Е ми значи ще е Зорница, защото те просто така да си живуркат щастливи няма да ги оставят.

# 61
  • Мнения: X
А на господа сценаристите ще кажа, че биха ни изненадали истински ако оставят поне една стабилна двойка Joy
Има такава - Владов и Пенев Joy

Мдаааа.....
Утре рискувам да повръщам И от притеснение Joy
И да си размажеш грима?
Пф, имаш право!!!! Как ше оцелея?

# 62
  • Мнения: 13 043
Моски, шансът е малък, но за всичко си има първи път. Joy
Яни, аз винаги съм била на мнение, че някой питае особена любов към образа на Зорница. Смея да подозирам, че един и същи човек е нарисувал и Марио (не знам дали Христина измисля всички или си имат екип) и да ти кажа, няма да се учудя, ако ни покажат точно това.

Аааа, Майче, те няма да си живуркат щастливо. Зорница ще е съсипана от появата на доцента, а пък като види жена му, така има да вие от болка и вина, чеще я чуем през телевизора. Grinning Марио пък ще се чуди жена си ли да брани, как да го търпи из операционните и други подобни. Ще си имат и те драми, това не го поставям под съмнение.

# 63
  • Мнения: 9 374
Ами Майче, разбира се, че няма да си живуркат спокойно и безгрижно, затова е Банков там, за да им развали малко идилията. Grinning Аз обаче вярвам и в Зорница, и в Марио и в това, че те се обичат и няма да се наранят един друг.

# 64
  • Мнения: X
Добре бе, защо Зорница ще вие от болка при появата на Ева? Какво я бърка нея?


# 65
  • Мнения: 13 043
Даже си мисля как ако искат да са оригинални, могат да създадат проблеми на Зорница, като Татко разбере, че е била със зетя, докато дъщеря му е в кома. Може да я погне болницата тясна да й се стори. Изобщо, в тоя живот драмите не са само любовни Grinning

Доне, ти все едно за пръв път срещаш Зорница. Защото ще страда заедно с нея, че е изгубила детето си, защото ще я боли за нейната трагична съдба, понеже състрадателна, защото ще се чувства виновна, че не е натирила мъжа й още щом разбра, че тя е жива....има море от възможности.

# 66
  • Мнения: 9 374
Сценаристите, четете ли? Joy Кака Моски Ви дава идеи. Grinning

# 67
  • Мнения: X
Оф, тая Зорница ще я бия....вместо да проверява фугите в банята....

Сценаристите, четете ли? Joy
.

Сценаристите, къде е Тони бре?????? Къде????

# 68
  • София
  • Мнения: 9 616
Да питам нещо, ако може! Алоо, екипа, къде е Тони???

И още нещо, моля доцент Ди, да се яви, да каже каква рокля е купила. Обаче по-важно ми е да каже, от къде и хрумват тези мисли и какво значи to be continued.  Моля за обстойно и изчерпателно обяснение.

Ако покажат, че Зорница вдига телефона на Банков ще е пълна подигравка и с актьори и със зрители. Мизерници. Ядосах се без да има причина.

# 69
  • Мнения: 13 043
Хаха, Яни, те са много благодатни за драми без да ги вкарват в драма с трети.
Зорница цял живот е била сама и е супер мъжко момиче, което с всичко сама се е оправяла. Могат да ни покажат как при трудности се изолира от Марио, защото не е свикнала някой да се грижи за нея и това създава напрежение между тях и как го преодоляват. Изобщо, ако имат проблеми с драми, които не са от изневеряващ характер, само да свирнат Joy

Обаче всичко това няма никакво значение на фона на тревожния въпрос къде е Тони. Cry Моля ви, питайте утре Innocent

# 70
  • Мнения: X
Роси, току-що ми стана откровено тъпо, че още няма нищо. Пак гледах в сайта на нова за гифче, ама няма CryCry ще се разрева вече.
Не се бъзикам Sad Много е тъпо това, бе хора, разбирате ли?

# 71
  • Мнения: 9 806
Дона, няма и да има.

# 72
  • Мнения: 13 043
Доне, съгласна съм. Тъпо е,а разхвърляният им сайт е обиден за феновете.

# 73
  • Мнения: 1 358
Наистина е тъпо, при положение, че в предния сезон Тони беше главен герой. Поне една негова нова снимка можеше да сложат...

# 74
  • Мнения: X
Хаха, Яни, те са много благодатни за драми без да ги вкарват в драма с трети.
Зорница цял живот е била сама и е супер мъжко момиче, което с всичко сама се е оправяла. Могат да ни покажат как при трудности се изолира от Марио, защото не е свикнала някой да се грижи за нея и това създава напрежение между тях и как го преодоляват. Изобщо, ако имат проблеми с драми, които не са от изневеряващ характер, само да свирнат Joy
Наистина ли вярваш, че Зорница би се изолирала от Марио при проблем? Разсъждавам сега върху думите ти, мисля че тя е по-скоро уморена да е такава
В моите представи Зорница е мъжко момиче по принуда и дълго време е чакала мъжкото рамо, на което да се облегле. Не казвам, че ще спре да се справя с проблемите или че ще стане някоя кифла,  просто...да я има опората, партньора. Разбираш ли какво имам предвид?

Доне, съгласна съм. Тъпо е,а разхвърляният им сайт е обиден за феновете.
Да, и не само по отношение на него. Разглеждах профилите - едно на ръка, че не са сменили инфото от 4 сезон, ами - на едни актьори е написано как се казват героите им в сериала, на други не. Само биографична справка. А не е като да не знаят. Сигурно има и друго, но това видях
Ама за Тонич ми е най-тъпо. Като си обичаш някого и си го чакаш и....офффф CryCry

П. С актьорът, който играе Пенев, е син на актьора, който играе бащата на Емил (Вездесъщият)

Общи условия

Активация на акаунт